Gönderen Konu: Milka M-Joy ile bir şanslı kişi uzay yolculuğuna çıkıyor!!  (Okunma sayısı 3231 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı

Milka M-Joy ile bir şanslı kişi uzay yolculuğuna çıkıyor!!

Milka M-Joy, çok az insanın gitmeye fırsat bulabileceği bir alana, uzaya uçuruyor. 1 Eylül'den 29 Kasım 2009 tarihine kadar sürecek olan "Boş yok" kampanyası dahilinde Milka M-Joy, bir talihliyi uzaya uçurup, yeryüzüne atmosferin en üstünden bakarak inanılmaz bir macera yaşama şansı sunuyor.

Amerikan Havacılık ve Gökbilim Enstitüsü'nün "Yakın uzay" diye adlandırdığı bu alanda şanslı kişi kendini, Everest Dağı'nın 2.5 katı veya New York'daki Empire State Binası'nın 55 katı yüksekliğinde hissedecek ve Milka M-Joy ile yerküre manzarasının tadını çıkaracak.

Talihli, bu özel yolculuğa MİG-31 Foxhound uçağı ve Rusya'nın en iyi uzman pilotlarından birisi ile çıkacak. Uzay seyahati macerasına, Moskova'da 5 yıldızlı otelde 4 gece konaklama, transferler ve şehir turu da dahil.

Milka M-Joy "Boş Yok" kampanyası, tüm 60 gramlık Milka M-Joy paketlerinden uzay yolculuğu kazandırırken, milyonlarca talihliye Turkcell kontör/dakika, Milka gofret, mobil oyun sunuyor.

Uzay seyahati çekilişine katılmak ve Milka M-Joy'un diğer hediyelerini kazanmak için paketten çıkan şifreyi ad, soy ad, adres ve cep telefon numarası ile 0532 752 35 35'e kısa mesaj olarak ya da Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden göndermek yeterli.

« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2009, 23:44:42 Gönderen: simonbolivar »

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Milka M-Joy ile bir şanslı kişi uzay yolculuğuna çıkıyor!!
« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2009, 15:01:07 »
Benim o kadar yükseklerde gözüm yok   ;D

Katılacak arkadaşlara başarılar şimdiden :)
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

sponge

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 23 Ağustos 2009, 22:56:12 »
eski olmasın bu katılım koşulları mevcut değil, bence bir yıl öncesinin bu kampanya!

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 24 Ağustos 2009, 05:02:29 »
hep uzaya yolculuk yapmayı hayal etmısdım  ;D valla ben bı bakım ama gercekdenmı hıc ınanaım yok ama gercekse valla cok guzel bı hedıye bence deger ;D ;D ;D ben bı arastırayımm

Çevrimdışı DEMO

• Usta Kampanyacı
Gittim markete ben de uzay biletimi aldım. Tamam herşey hazır. Bavulumu da hazırladım. O kadar hazırım. Uzay'a giderken yanınıza almak istediğiniz 3 şey gibi bir sorunun cevabını da düşüneceğim. Size uzaydan kart yollarım...   ;D ;D ;D
🎁 Kazan: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
demo dur bakalım sen orda uzaya ben gıtcem encok gonullu benım burda sana kaptırmazlar uzay yolculugunu ;D ;D ;D bide kazandık diyelim yanımıza 1 kişi daha alabilcekmiyiz acaba tek bi acayip olurda ;D ;D

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Şifreleri çok zoor okunuyor, daha da göndermem 5 tane yeter.

Çevrimdışı looker

• Yeni Kampanyacı
  • *
hep hayalimdir uzaya çıkmak ama korkuyorum...
zaten uraşamam :D

Çevrimdışı sambaras

• Deneyimli Kampanyacı
İlk defa aldım bugün bi baktım Milka Gofree kazandınız yazıyodu :D
fubibasket.blogspot.com-Reklamlara tıklarsanız sevinirim :)
Dikkat Bu Kullanıcı Fenerbahçe'lidir..

Çevrimdışı seker_lady

• Usta Kampanyacı
internetten katıldım .. tebrikler çekilişe katıldınız dedi. Hani boş yoktu hani kontor gelecekti uzaya cıkmak istemiyorum kontor istiyorum.. Kontor kazanan var mı :D