Gönderen Konu: bebek ve çocuk oyuncakları hk.  (Okunma sayısı 2418 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
bebek ve çocuk oyuncakları hk.
« : 22 Nisan 2013, 11:02:38 »
Arkadaşlar güvensiz bir firma daha sizden ricam lütfen bu sayfadan beğeninizi çekin ve sayfayı şiakyet edin Bebek ve Çocuk Oyuncakları sayfa bu lütfen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum bukadar terbiyesiz işini kötü yapan bir firma olamaz kendikafasına eleme yapıyor uyduruk bir satranç sehbası için 50 oy toplamak şartı vardı 75 topladım neden 2 paylaşım yapılmış neden şu olmuş.hediye vermemek için bunları yapıyor.lütfen rica ediyorum
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
sizlerden tek tek oy topladım mesaj yazıp yarışma sonucunu sormam ve neden hala açıklamadınız diye sormamdan dolayıda eleme yapmış
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: bebek ve çocuk oyuncakları hk.
« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2013, 11:05:40 »
daha önce de bir yarışması vardı, kazananları açıklamadılar, soru sorunca da banladılar. ben o zamandan çekmiştim beğenimi.

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #2 : 22 Nisan 2013, 11:16:24 »
evet herzaman bu şekilde yapıyorlar demekki birlikte şikayet edersek site ortadan kalkar
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #3 : 22 Nisan 2013, 11:17:38 »
Meltem Demirci

pardon hala bakamadınızmı ?

sonuçlara aynen iştirak ettim neden hala sonucu açıklamıyorsunuz
Pazar
21:20
Bebek ve Çocuk Oyuncakları

bakın hanımefendi konuşma tarzınız hiç hoş değil. karşınızda da çocuğunuz yok. yarışmayı açn gereğini yapar sizin emir eriniz yok karşınızda sizn talimalarınıza göre de hareket edeek değiliz. bütün beğenileriniz geri alabilirsiniz bütn arkadaşlarınızı sayfadan çıkartabilirsiniz sanırım anlaşılmıştır

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #4 : 22 Nisan 2013, 11:23:00 »
Bebek ve Çocuk Oyuncakları

elinzden geleni arkanıza koymayın zahmet olmasa

bir firma bunu yazarmı ya bakın  yazdığına