Gönderen Konu: http://www.raidmarket.com-tavsiye et kazan  (Okunma sayısı 5137 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cimcimeme

• Yeni Kampanyacı
  • *
http://www.raidmarket.com-tavsiye et kazan
« : 03 Ağustos 2009, 11:20:00 »
 Altin Yumurtlayan Telefon  
Arkadasinin Mesaji:
Çok güzel bir is, bir arkadasim davet etti üye oldum. Üyeligin aktif olur olmaz kazanmaya basliyorsun. Tek isin insanlari bu is firsatiyla tanistirmak. Inanilmaz boyutta kazanclar elde ediyorsun. Sirket cok degisik bir sistemle calisiyor. 12. seviyeye kadar üyelerine kazanc veriyor. Sen ve senin davet ettigin üyeler sadece 3'er kisiyi bile davet etseler 2 trilyondan fazla gelir elde ediyorsun. Iyi ki bu ise basladim; senin de baslamani isterim. Siteyi incelediginde tüm ayrintilari ogrenebileceksin.  

Raid Markete Hos Geldiniz! !

Türkiye'nin en çok kazandiran marketine davet edildiniz.

Raid Market size bütün dünya ile bedava konusmanizi saglayan Altin Yumurtlayan Telefonu sunuyor.
Bütün dünya ile bedava telefon görüsmesi yaparken sürekli para kazanmak ister misiniz?

Bu is firsatiyla tanisip yuksek kazanclar elde edebilmek icin lutfen sitemizi inceleyiniz. Tüm ayrintilari sitemizde bulacaksiniz. Tek isiniz insanlara isimizi tavsiye etmek. Sadece 3 kisiye bile tavsiye ederek iyi bir kazanc elde edebilirsiniz. Simdiden aramiza hosgeldiniz.

İsteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten üye olabilirler.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

« Son Düzenleme: 03 Eylül 2009, 12:33:55 Gönderen: medilayn »

Çevrimdışı sevgi_att

• Deneyimli Kampanyacı
    • kazanmak isteyenlerin dünyası
Ynt: raid market ile kazanç
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2009, 22:38:27 »
aslında bence boş deyip geçmemek lazım.güzel bir kampanya bence üye olmayı düşünüyorum.teşekkürler.

Çevrimdışı sevgi_att

• Deneyimli Kampanyacı
    • kazanmak isteyenlerin dünyası
Ynt: raid market ile kazanç
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2009, 01:00:37 »
bu 55 olmasa daha iyi olurdu ama birkere veriyoz heralde iyice arastrır incelemek lazım.