Gönderen Konu: avivasa  (Okunma sayısı 5118 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yigitx

• Usta Kampanyacı
Ynt: avivasa
« Yanıtla #20 : 06 Mart 2013, 11:49:04 »
arkadaş çekiliş yapsana, hile olacağı kesin ama çekiliş dersen hem daha çok insan katılır hem adil olur.

yüksek skor deyince uzak duruyorum ben. boşa uğraşmaya değmez. ödülde iyi , bize hiç sıra gelmez...
Thoughts become things... choose the good ones

Çevrimdışı dreamon

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #21 : 07 Mart 2013, 15:16:17 »
beğeniyi çekeli günler oldu ama o mesajı beğeni verdiğimden ötürü mail geldi, avivasa yetkilileri sonunda lütfedip açıklama yapmış:

"Değerli Katılımcılarımız, Oyun içerisinde hile deneyiminde bulunan yarışmacılar sistemimiz tarafından tespit edilmekte ve otomatik olarak diskalifiye edilmektedir. Sistemi aldatmaya yönelik hareketler ayrıca yazılım mühendislerimizce gün boyunca denetlenmekte ve saptandığı anda gerekli işlemler yapılmaktadır. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla,"

demek ki sorun yaşayan bizler farkında olmadan hile yapmışız. sorun çıkmasaydı herkes yüksek puan alırdı çünkü oyunlar basit, hileye bile gerek yok. koskoca firmaya yakışmayan, iftiracı bir üslup takınmışlar. en azından oyunda problem olduğunu kabul edebilirlerdi. ilk üçteki isimlerin hiç değişmemesi de cabası. bir daha düzenleyecekleri hiçbir kampanyada/çekilişte yer almam.
« Son Düzenleme: 09 Mart 2013, 14:17:21 Gönderen: dreamon »

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #22 : 18 Mart 2013, 13:44:01 »
Yarışmamızın 1’inci hafta kazananları belli oldu:

Birincimiz Emre Pekdemir 1.000 TL değerinde Teknosa hediye çeki;
ikincimiz Cüneyt Kafalı 750 TL değerinde Teknosa hediye çeki,
üçüncümüz Hakan Ergan ise 500 TL değerinde Teknosa hediye çeki kazandı! Kendilerini tebrik ediyoruz.

Yeni oyunumuz tekrar yayında! Katılın siz de kazanın! Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı kampanyaman

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 18 Mart 2013, 14:38:30 »
Boşyere oynamayın ödüller ajansın tanıdıklarına gidiyor. Listeden tüm hileciler silindikten sonra ben o listeyi kaydetmiştim.
EMRE PEKDEMİR 3.
cuneyt kafalı 6.
Hakan Ergan 9. idi. Yani aradakileri silip yine kendi adamlarına vermişler. Yoksa o skorlar imkansız. Adam paraşütte 341.450 yapmış düşünün...