Gönderen Konu: tablet bilgisayar  (Okunma sayısı 3191 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
Ynt: tablet bilgisayar
« Yanıtla #10 : 22 Şubat 2013, 23:29:23 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde bu gece yarısı bu konu ile ilgili bir kampanya yayınlayacağız :)

Patron adreste "i" harfi eksik haberin ola:)
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı ŞanssızHediyeAvcısı

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Ebulfeth
« Yanıtla #11 : 22 Şubat 2013, 23:32:57 »
teknosa CASPER tablet 249 lira hoşuma gitti :)

Şanssız Hediye Avcısı

B a k a r s ı n  B i r  G ü n  K a z a n ı r ı m.

Özgür Mısır - Özgür Suriye - Özgür Filistin - Özgür Doğu Türkistan

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #12 : 22 Şubat 2013, 23:35:50 »
teknosa CASPER tablet 249 lira hoşuma gitti :)

çözünürlük ve işlemci olarak yeterli bir tablet, ayrıca kullanıcılarından olumlu geri dönüşlerini alan bir makina. Fakat 7" biraz küçük gelebilir.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : 23 Şubat 2013, 00:40:50 »
İpad im ve ben daha ne diyim.. Eve ipad girdiğinden beri laptopu açmaya üşenir oldum..Elimde kitap gibi her yerde yanımda..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #14 : 23 Şubat 2013, 10:11:18 »
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı kitapkolik

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 23 Şubat 2013, 11:29:08 »
teknolojiden çok anlamam diyen biri olarak 2 aydır tablet bilgisayar kullanıyorum,iyiki almışım diyorum. kablosuz internete ve vın'la internete (google ile kastettiğin internetti sanırım,internet bağlantısı olmadan google,facebook,hergünkampanya.com vs hiçbirine giremezsin ) bağlanabiliyorum. e-kitap okuyabiliyorum,oyun, sinema, resim, müzik vs bunlardan da faydalanıyorum.bazı oyun ve programlar tablette yüklü halde bulunuyor ama  google playdan ücretsiz uygulama indirip istediğin özelliklerden de faydalanabilirsin. ben daha çok kitap okumak için kullanıyorum ve müptelası oldum.ben ucuz bir şey aldım,polypad c508 8 gb hafıza, kargoyla beraber 170 e almıştım.çantamda 1 kitaptan daha az yer kaplıyor,ama istediğim her şey içinde rahatım,tavsiye ederim.25 lirayada toz pembe çok şık bir kılıf aldım realden

Ben de özellikle film ve kitap için düşünüyordum. Yazdıklarınız hoşuma gitti. Pil ömrü kısamı ? ben laptoptan bile bir filmi tam şarjda izleyemiyorum. Priz arıyorum.

eğer ekran parlaklığını azaltmışsam ve sesi de kulaklıktan alıyorsam ardarda 3 film şarjı bitmeden izleyebiliyorum, ama arada oyun açarsan o zaman şarjı çabuk bitiyor.şöyle söyleyeyim ben normal parlaklıkta  eğer 1 film izlemişsem,üstüne yarım saat oyun oynamışsam ve 1 saatte kitap okuşsam gece yataken şarja takıyorum,2-3 saattte şarj oluyor zaten. boyut olarak 7 inç benimki de. ücretsiz programlar sayesinde word  de kullanıyorum,ajanda da kullanıyorum, internet şifresi olmayan cafelerde internetime de giriyorum.bir de dokunmatik ekran olması benim için önemli,kapasitif ekran diyorlardı galiba.kalemle çalışanlar benim kullanımıma uygun gelmedi. kalemsiz daha rahatım. ayrıca falsh bellek takıp kullanabiliyorum. bir de ben dokunmatik ekranda klavye kullanamıyorum diyorsanız klavyeli kılıflar var 45 liradan başlıyor fiyatları ama ben hakmar'da 25'e görmüştüm.ucuz olduğu için de daha rahat kullanıyorum,açıkçası pahalı olsa biraz tedirgin olurdum.almayı düşünenlere tavsiye ederim.

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 23 Şubat 2013, 20:03:26 »
Bugün Teknosa'dan 350ye aldık , memnun kalırsam yazarım :)

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #17 : 23 Şubat 2013, 20:13:43 »
Bimde vardı bugün 250 tlydi stormax marka ama özelliklerini bilmiyom

Çevrimdışı halehan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 24 Şubat 2013, 02:09:54 »
bende kullanıyorum küçük bir tablet fakat kesinlikle tavsiye etmem.yani laptop un yerini asla tutmaz bence.ya benimkinin markasından ötürümüdür bilmem ama normal bir pc den gerçekleştirdiğin herşeyi tabletlerde gerçekleştiremiyorsun.çünkü internet erişimi okadar seri olmuyor.özelliklede bizler gibi kampanyalarla uğraşan insanlar için ideal değil.neden diye sorarsanız zamanlı yarışmalar oluyor tabletlerde seri davranamıyorsun.sadece bence girip maillerine bakıp,facebook unu inceleyip,bide google dan araştıracağın şeylere bakıyosun.sadece bu görevi görüyor.onun haricinde online olarak internet aleminde varlığını göstermen zor oluyor.bilmem anlatabildimmi.:))
kısmet te varsa gelir YEMEN den,kısmet te yoksa ne gelir elden.

Çevrimdışı yawuzz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 24 Şubat 2013, 18:58:38 »
bende polypad var ozelikleri cok iyi bekledigimden 10 inc ekran hd indirimdeydi resmen atladim aldim cok mennunum bide klavyeli kılıf aldimmi olaganustu olacak sarj yaklasik 4 saat gidiyor tavsiye ederim

şansım var mı yok mu anlamadım gitti.....