Gönderen Konu: tablet bilgisayar  (Okunma sayısı 3190 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pembe

• Usta Kampanyacı
tablet bilgisayar
« : 22 Şubat 2013, 16:54:03 »
Arkadaşlar tablet bilgisayar almayı düşünüyorum reklamlarda çıkıyor kargo bedeli 10 tl tablette 200 tl şu tabletlerde google oluyormu nasıl çalışıyor kullandınızmı?memnunmusunuz?bende alsammı karar veremedim.

Çevrimdışı ŞanssızHediyeAvcısı

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Ebulfeth
Ynt: tablet bilgisayar
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2013, 17:29:42 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar tablet bilgisayar almayı düşünüyorum reklamlarda çıkıyor kargo bedeli 10 tl tablette 200 tl şu tabletlerde google oluyormu nasıl çalışıyor kullandınızmı?memnunmusunuz?bende alsammı karar veremedim.

Benim arkadaşım aldı kullanıyo güzel ama ben hat takabileceğin bi tablet al derim. A 101 27 aralıkta satmıştı mesela 349 liraya... Bu fiyat aralıklarında bulabilirsin.
Şanssız Hediye Avcısı

B a k a r s ı n  B i r  G ü n  K a z a n ı r ı m.

Özgür Mısır - Özgür Suriye - Özgür Filistin - Özgür Doğu Türkistan

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2013, 19:06:23 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde bu gece yarısı bu konu ile ilgili bir kampanya yayınlayacağız :)
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2013, 00:37:06 Gönderen: erteb »
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı pembe

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 22 Şubat 2013, 19:35:09 »
bu tabletlerde google oluyormu mesela ben googleye internete bağlanabiliyormuyum?

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Ebulfeth
« Yanıtla #4 : 22 Şubat 2013, 19:44:08 »
bu tabletlerde google oluyormu mesela ben googleye internete bağlanabiliyormuyum?

oluyor tabi. hatta internet hızıda tatmin edici oluyor coğunda :)
Şanssız Hediye Avcısı

Çevrimdışı kitapkolik

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2013, 20:53:11 »
teknolojiden çok anlamam diyen biri olarak 2 aydır tablet bilgisayar kullanıyorum,iyiki almışım diyorum. kablosuz internete ve vın'la internete (google ile kastettiğin internetti sanırım,internet bağlantısı olmadan google,facebook,hergünkampanya.com vs hiçbirine giremezsin ) bağlanabiliyorum. e-kitap okuyabiliyorum,oyun, sinema, resim, müzik vs bunlardan da faydalanıyorum.bazı oyun ve programlar tablette yüklü halde bulunuyor ama  google playdan ücretsiz uygulama indirip istediğin özelliklerden de faydalanabilirsin. ben daha çok kitap okumak için kullanıyorum ve müptelası oldum.ben ucuz bir şey aldım,polypad c508 8 gb hafıza, kargoyla beraber 170 e almıştım.çantamda 1 kitaptan daha az yer kaplıyor,ama istediğim her şey içinde rahatım,tavsiye ederim.25 lirayada toz pembe çok şık bir kılıf aldım realden

Çevrimdışı nehir_1

• Usta Kampanyacı
  • Bir nefes deniz....
« Yanıtla #6 : 22 Şubat 2013, 21:08:33 »
teknolojiden çok anlamam diyen biri olarak 2 aydır tablet bilgisayar kullanıyorum,iyiki almışım diyorum. kablosuz internete ve vın'la internete (google ile kastettiğin internetti sanırım,internet bağlantısı olmadan google,facebook,hergünkampanya.com vs hiçbirine giremezsin ) bağlanabiliyorum. e-kitap okuyabiliyorum,oyun, sinema, resim, müzik vs bunlardan da faydalanıyorum.bazı oyun ve programlar tablette yüklü halde bulunuyor ama  google playdan ücretsiz uygulama indirip istediğin özelliklerden de faydalanabilirsin. ben daha çok kitap okumak için kullanıyorum ve müptelası oldum.ben ucuz bir şey aldım,polypad c508 8 gb hafıza, kargoyla beraber 170 e almıştım.çantamda 1 kitaptan daha az yer kaplıyor,ama istediğim her şey içinde rahatım,tavsiye ederim.25 lirayada toz pembe çok şık bir kılıf aldım realden

Ben de özellikle film ve kitap için düşünüyordum. Yazdıklarınız hoşuma gitti. Pil ömrü kısamı ? ben laptoptan bile bir filmi tam şarjda izleyemiyorum. Priz arıyorum.
@sheymcan

Çevrimdışı pembe

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 22 Şubat 2013, 21:27:21 »
haha gaza geldim :D almam lazım tablet bizim çocukla kavga yapıyoz o bakçam ben bakıcam diye ben alıyım 1 tane ucuz bulurum inş.

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Ebulfeth
« Yanıtla #8 : 22 Şubat 2013, 23:24:42 »

Ben de özellikle film ve kitap için düşünüyordum. Yazdıklarınız hoşuma gitti. Pil ömrü kısamı ? ben laptoptan bile bir filmi tam şarjda izleyemiyorum. Priz arıyorum.

en basit tablette pil ömrü 4-6 saat civarında oluyor , rahat 2 film izlenir. ama çözünürlüğünden çok şey bekleme  full hd ler 600 700 den başlıyo :) ama o dediğin fiyatlarada almak istiyosan özelliklerine dikkat edin.hafızası yüksek olsun ekran büyüklüğü 7-9'' falan olsun işlemci hızıda önemli tabi garanti konusunda sıkıntı çıkarmasın mesela nt teknosa gold gibi yerlerden alın. Şimdiden hayırlı olsun :)

Şanssız Hediye Avcısı

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #9 : 22 Şubat 2013, 23:28:51 »
birkaç gün önce vodafone smart tab 10 inç 245 tlden satılmış.kamupanya sitesinde.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche