Gönderen Konu: Windows 8 Kullananlar  (Okunma sayısı 3273 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı okitya

• Usta Kampanyacı
Ynt: Windows 8 Kullananlar
« Yanıtla #20 : 19 Şubat 2013, 00:27:23 »
indirmek için link var, tıklıyorum ama ödeme ekranı falan geliyor :D ödeme yapmadan indiremeyeceğim herhalde

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #21 : 19 Şubat 2013, 00:35:12 »
Ya napcan indirip.İnan afallayıp kalıyorsun.En iyi yaptığı şey zırt diye açılıyor oha diyorsun.Sonra zaten diycek çok şey var..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı biolog

• Usta Kampanyacı
  • Bağımsız Üye
    • lonesome cowboy
« Yanıtla #22 : 19 Şubat 2013, 01:24:00 »
İndirin indirin ,, indirip kurun kullanın.
Alışılmışın dışında tecrübeler edinin..Saplanıp kalmayın öyle bir şeye.
Deneyin ki deneyimleriniz artsın.

Alışın Alıştırın. :)

w8 için kaldırıyorum kadehimi.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Beş dakikada değişir bütün işler.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #23 : 19 Şubat 2013, 09:16:30 »
W8'i ilk tanıtım sürümleri tarafıma posta ile iletildiğinde kurdum ve denedim. Microsofta deneyimlerimizi ilettik bu maillerde başlat menüsü ve metro arayüzü konusunda seçim şansı sunulmasını talep ettik fakat bizim gibi beta deneyicilerinin görüşleri pek önem arz etmedi etmeyecekte.
Sonuç olarak şimdiki bir kaç yama ile hem başlat menüsü ekleniyor, hem masa üstüne kapat butonu ekleniyor vs. Chip Şubat dergisinde Win8 ile ilgili epey bir eğitimin ve programcıkların yer aldığı dvd veriliyor.

Şahsen win7'deki açılış performansı dışında win8'in sistem kaynakları kullanımı yani hız bakımından hiç farkı yok. Bunu bir çok firmanın yaptığı test sonuçlarında görebilirsiniz.

Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
  • şans ben sana güldüm sende bana gül:))))))
« Yanıtla #24 : 19 Şubat 2013, 09:40:54 »
window 8 ile bende pazar günü tanıştım.1,5 aydır cep telefonum bozuktu.pazar günüde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  bunu aldık turkcel tim den.eşim windows 8 die die aklımda hiçte olmayan htc markasını aldırdı.ben pek özelliklerind en anlamam eşim ilgilidir.isteksiz almıştım.çokta söyllendim resmen başının etini yedim  ;D ;D .telefon rehberi yok face girmiştik bütün rehberin face oldu  ;D ;D ;D .ha bide mikro sim kart çıkarttık.sonra ben telefona kılıf bulamadım hiç biryerde ekran koruyucu bulamadım stresim arttı artıkçada söylendim.dün tim e götürdüm rehber için teknik sorumlu telefona bayıldı.harika bişye bu cihaz dedi elinden bırakamadı.işi olmasa akşamyacaktı  ;D ;D sonra bi arkadaşımda pazar günü nokıa lumıa 620 almış.benim telefonu görünce oda bayıldı kendi telefonunu beğenmedi.bide telefon kılıfı ekran koruyucu ararken her gören telefona hasta oldu.bende önyargımı atıp telefonu inceledim.aslında telefonda kullanımı çok güzel.daha 2 gün oldu acaip hızlı.ben bu sistemi çok sevdim.ilk defa akıllı telefon kullanıyorum.umarım fikrim değişmez.

telefonu inceleyenlerinde fikrini olursa sevinirim...birde eklemek istedim müzik sesi muhteşem.anfi varmış sanırım.sanki ses sitemi varmış gibi müzik çalıyor.
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2013, 09:43:50 Gönderen: drosera »

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Moderator
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #25 : 19 Şubat 2013, 10:21:43 »
w8 kullanıyorum. ilk günler biraz zorlanabilirsin usta ama gerçekten kullanması inanılmaz keyifli bir işletim sistemi. sanılan kadar zor değil, ben olsam w7 ye dönmem, ciddi anlamda attan inip eşeğe binmek olur :)
ilgili birkaç video izlersen daha rahat edersin. ben çok memnunum. hatta it ile görüşüp bizim 7 leri 8 yaptırmak istiyorum bi türlü fırsat olmadı. işyerinde 7 kullanmak külfet geliyo :)
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 19 Şubat 2013, 10:40:27 »
w8 kullanıyorum. ilk günler biraz zorlanabilirsin usta ama gerçekten kullanması inanılmaz keyifli bir işletim sistemi. sanılan kadar zor değil, ben olsam w7 ye dönmem, ciddi anlamda attan inip eşeğe binmek olur :)
ilgili birkaç video izlersen daha rahat edersin. ben çok memnunum. hatta it ile görüşüp bizim 7 leri 8 yaptırmak istiyorum bi türlü fırsat olmadı. işyerinde 7 kullanmak külfet geliyo :)
Cahilliğimi maruz görün, ''it'' ile görüşmek ne demek, anlayamadım ¿
 ;D
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Moderator
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #27 : 19 Şubat 2013, 11:36:30 »
Cahilliğimi maruz görün, ''it'' ile görüşmek ne demek, anlayamadım ¿
 ;D

:D bilgi işlem yani çok özür dilerim rapor yazıyordum bi yandan, ingilizce hazırlıyoruz da raporları, nefret de ederim böyle ingilizce şeyler sokuşturmaya cidden utandım. cidden özür dilerim :(
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bir Şarkı Çalar Ama Sen Binlerce şey hissedersin..
« Yanıtla #28 : 19 Şubat 2013, 20:08:14 »
Yeni şeyler İnsanlara ilk başlarda garip gelir..

7 kullanıyorum.. windows 8 kullanmadım ama güzeldir..

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #29 : 19 Şubat 2013, 20:58:45 »
win7 ile win8 arasındaki değişim gariplikten öte kullanım kolaylığı bakımından değerlendirildiğinde win7 daha kullanışlı bir ön görünüme ve masa üstüne sahip. Menülere vs. daha kolay ulaşılıyor.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche