Gönderen Konu: Cep Telefonundan Reklam İzleyerek Para Kazanın. ÖDEME GARANTİLİ  (Okunma sayısı 19118 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bir Şarkı Çalar Ama Sen Binlerce şey hissedersin..
OLMASI GEREKENLER Android işletim sistemli Akıllı Telefon yada Tablet ve İnternet bağlantısı

1. Yöntem Tapporo

Telefonda winat9 programını kullanan arkadaşlar bilir. Günlük düzenli olarak paypal ödemesi yapan bir programdır. Bir çok arkadaşımız android telefon kullanıyor ve bunun nimetlerinden yararlanmıyor. Tapporo uygulamasının mantığı basit arkadaşlar.
*Reklamları tıklayarak puan kazanabilirsiniz.
*Uygulamanın size sunduğu denemenizi istediği uygulamaları indirip puan kazanabilirsiniz.
*Yine reklam videoları izleyerek puan kazanabilirsiniz.
*Referans yöntemi ile puan kazanabilirsiniz.

Daha sonra bu puanları $ olarak paypal hesabınıza aktarabilirsiniz. İsterseniz facebooktan kredi alabilirsiniz. İsterseniz PSN den psp nize oyun almak için kredi olarak yükleyebilirsiniz. veya amazon da harcayabilirsiniz. Uygulama şu an az kişi tarafından biliniyor arkadaşlar.Bu arada 1000 puan 1$ etmektedir. İnternette araştırırsanız günlük 5$ kazananlar olduğunu görürsünüz. Herkes uğraşmak istemeyecektir ama öğrenciler için en azından faturlaralarından birini ödemek,veya ceplerine ekstra harçlık girmesi iyi olacaktır. WinAt9 uygulaması iostada var ama Tapporo sadece androidte. Telefonlarınızın kıymetini bilin

Benim tapporo ile kazandığım 5000 puan karşılığında aldığım 5$ ödemenin kanıtı:

2. Yöntem : Winat9 (Reklam İzle Para Kazan)

Uygulama Kullanımı Hakkında Resmi İnternet Sitesinden Ayrıntılar:

1.Saat 11:00, 14:00, 17:00 'da telefonun titredi.
2. Listeden reklamları gördün.
3. Kafana estiğinde, dilediğini izledin.
4. Mesela; metroda, metrobüste, tuvalette, sıkıcı derste, kelek muhabbet arasında,
5. Fikrini sordu, birini seçtin.

PARAN PAYPAL 'DAN GELEN E-POSTADA...

3. Yöntem Apredeem ve AppTrailers Uygulamaları ile Para Kazan

Apredeem sisteminde size önerilen uygulamaları yükleyerek puan kazanıyorsunuz. Her uygulamanın belirli bir puanı var. 500 puan toplarsanız 0.5 dolar 1000 puan toplarsanız 1 dolar kazanma şansınız var. Bu sistemi daha bu gün yükledim 15 dakikada 2 uygulama yükledim 100 puan kazandım. AppTrailers sistemi de aynı şirketin video reklam portalını oluşturuyor. AppTrailers ile de video izleyerek puan topluyorsunuz. Her iki uygulamada kazandığınız puanlar birbiri ile entegreli. Yani Apredeem ile 150 puan kazanıp AppTrailers ile de 400 puan kazanırsanız toplamda 550 puanınız oluyor. Ödemeyi aynı paypal hesabına 0.55 dolar olarak isteyebiliyorsunuz. Ben 15 dakika uğraştım 350 puan topladım 0.35 dolar olarak paypal hesabıma anında ödeme istedim geldi.

PAYPAL HESAPINIZ YOKMU ? ALMAK İÇİN RESİMLİ ANLATIM:

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin <--- TIKLAYIN

Gerisi Zaten Türkçe Halledersiniz..

« Son Düzenleme: 29 Nisan 2013, 17:40:24 Gönderen: erteb »

Çevrimdışı ny3579

• Acemi Kampanyacı
  • **
uygulama ingilizce ben yükledim invite da ettim ama nasıl reklam izleniyor ordaki 250 puanla ne yapılabiliyor bişey anlamadım sırasıyla anlatırsanız sevinirim ayrıca winat9 paypala nasıl gönderiliyor benim para mail adresimde birikti hesaba mailden nasıl atılacakki lütfen bilgiii

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
uygulama ingilizce ben yükledim invite da ettim ama nasıl reklam izleniyor ordaki 250 puanla ne yapılabiliyor bişey anlamadım sırasıyla anlatırsanız sevinirim ayrıca winat9 paypala nasıl gönderiliyor benim para mail adresimde birikti hesaba mailden nasıl atılacakki lütfen bilgiii

Tapporo da video İzleyerek- Sponsor Uygulamaları Oyunları Telefonunuza Kurarak  Puan topluyorsunuz.. Kurduktan sonra tekrar kaldırın önemli değiL.. Yalnız Ücretsiz Uygulamaları Kurun..
Aralarda bir kaç tane Ücretli uygulama Var Onları Kurmayın.. 
Bir kaç tane web sitesi var üye olunca Puan veriyor.. vs. vs..

5.OOO Puan Yaptığınızda PaypaL hesapınıza 5 $ Dolar yatıyor..   

Winat9 da PaypaL hesapı Açmanız Lazım.. 
Paypal hesapı Açınca emaildeki linklere tıklayıp Paypala aktarabilirsiniz..

Paypalda Biriken Paraları Ya internette Bazı Alışveriş Sitelerinde kullanabilirsiniz.. 
Yada Kredi Kartı Onayı yaparak Hesapınıza Aktarabilirsiniz..

Çevrimdışı diego26

• Acemi Kampanyacı
  • **
En iyisi winat9 diğerlerinde para kazanmak zor

Çevrimdışı Venceremos

• Deneyimli Kampanyacı
3'ünü de kullandım. evet en bonkörü winat9. uğraştırmıyor da diğerleri gibi.

Çevrimdışı duman42

• Usta Kampanyacı
en iyisi winat9. 1 bilgisayardan giriyorum. günde 0,90 krş :D

Çevrimdışı gnius

• Yeni Kampanyacı
  • *
winat9, tablette de kullanılabiliyor mu?

Çevrimdışı aktas533

• Acemi Kampanyacı
  • **
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
winat9, tablette de kullanılabiliyor mu?

Evet, android olması yeterli.
Erkek devlettir; yönetir, korur, sahip çıkar.. Kadın millettir; devleti yalnızca "o" ayakta tutar.

Çevrimdışı JackyNoon

• Yeni Kampanyacı
  • *
    • PTC WEB
Güzel kesinlikle deneyin

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
Hepsi Androidde.. Ödeme Garantili..