Gönderen Konu: Philips Dect telsiz telefon çekiliş kampanyası  (Okunma sayısı 2645 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
Philips Dect telsiz telefon çekiliş kampanyası
« : 18 Ocak 2013, 13:04:54 »
Philips dect telsiz telefon kampanyasında kazanğımız yedek kulaklık için Noterde tastik istiyor 50 tl kulaklık  noterde 90 tl bu nasıl iş Milli piyangoyu aradım sözleşmeyi okusunlar gözleri görmüyormu diyor Philips aradım meşbur istiyoruz bukadar saçmalık olurmu dedim hiç oralı olmuyorlar

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Philips Dect telsiz telefon çekiliş kampanyası
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2013, 13:23:31 »
avon benden istemişti ipod shuffle için. ya buradan alacaksınız yada noterden vekalet verdiğiniz kişi alacak demişti.

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 19 Ocak 2013, 18:22:46 »
500 tl altındaki hediyelere noter tasdiki isteyemez firmalar..ancak phılıps aynı matbu evrakı yedeklere de asillere de büyük hediye ye de küçük hediyeye talihlilerine de postalayıp göndermiş anlaşılan..geçen senekinde phılıps mp3 kazanmıştım..sadece tesellüm belgesi ve kimlik fot.istemişlerdi.yine aynı şek,lde olur.sadece tv talihlisi noter tasdiki yaptırır.

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2013, 19:14:44 »
500 tl altından isteyemezler diye bişey yok firmaya bağlı bu unibalde geçen sene 300 tl lik portable ve video kamera için istedi mecbur herkes noter tasdikini yolladı..