Gönderen Konu: BİLMEDİĞİMİZ NUMARALARDAN ARANMAK  (Okunma sayısı 3163 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavigül

• Usta Kampanyacı
  • Hayırlısından versin Rabbim...Amin
Ynt: BİLMEDİĞİMİZ NUMARALARDAN ARANMAK
« Yanıtla #10 : 16 Şubat 2013, 15:44:18 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
artık benide aramaya başladılar. bugün sabah biri aradaı tablet pc için size özel indirim kazandınız 259 tl ye kargo bedava vs dandik bir marka kadını dinledim yok gerek dedim kapadım
aradan 2 saat geçti çatal bıçak seti kampanyasına dajhil oldunuz dedi bende öyle bişey yapmadık dedim smart tv aracılığıyla kaydınzı alınmış dedi telefona çağrı bırakmışsınzı dedi bende beyefendiye smart tv izlemediğimi söyledim anlamadı ozaman akkılı tvden görüp çaldırmışsınız dedi yine şahsa o kanalı hiç duymadım dedim ozaman maxi tv dedi beyefendi ben o kanalların hiç birini izlemiyorum dedim benim çocuklar sabahtan akşama çizgi film kanalı izliyorlar dedim.yine sıraladı bişeyler artık baktım bırakmıyor beyefendi benim tel kontörlü ve 1 haftadır çağrı atacak bile kontörüm yok sizi nasıl çaldırabilrim diyince tamam efendim diyip kapattı :d kurtulmuştum 
yoksa ben öylemi sanıyordum

saat 16.30 civarı 530 lu bir numara açtım efendim dedim karşıdan bir bayan merhaba hanımefendi buyrun merhaba dedim exluel lüxel  mi dedi tam anlamadım çocukların sesinden evet dedim işte lüxelmi neymi marka tablet kazanmışım sadece ufak bir kargo ile sahip olacakmışım eşimdende esinlenerek :D yaşasınnnnnnnnnnn diye bir bağırdım tabii çaktım manzarayı ne kadar mutlu oldum anlatamam size kız da birden heyecanlandı ilk kek hazırdı onun için sizi çok seviyorum vs dedim sonra ufak kargo ücreti nekadar dedim 189+kdv  aynen şu şekilde ohaaaaa dedim :D kız hönk oldu pardon dedi size pardon dedim bir iki üç bu ne böyle ufak kargo ücretiymiş başka kapıya dedim beni bir daha arayıp rahastız ederseniz sizi ilgili mercilere şikayet edeceğim dedim somurtkan bir tavırla iyi günler diyip kapattı

:)) çok geçmiş olsun aynen bizdede çocuklardan dolayı trt çocuk ve yumurcak vs. ...yahu şu sincap avm midir nedir bir türlü kurtulamadım mesajlarından başkada arayan yok, ilk kampanyalara katıldığımda arıyorlardı ama sonradan uzmanlaştım...sanırım...yani inşallah :))