Gönderen Konu: Yalan yere ALLAH ve KURAN üzerine yemin etmek (GÜVEN BANA programı)  (Okunma sayısı 2141 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
Arkadaşlar geçen günlerde atv de GÜVEN BANA adlı  yarışma programında yalan yere ALLAH A VE KURAN çarpsın diye yemin eden yarışmacıyı esefle kınıyorum..Ve tüm arkadaşların da o kişiyi şiddetle kınamasını temenni ederim.ALLAH a  ve KURAN a yalan yere yemin eden kişiden toplum adına ne beklenebilir ki.ALLAH a  havale ediyorum.
"Birbirinizi aldatmak için (yalan) yemin etmeyin, bu yüzden yere sağlam basan ayak sürçebilir ve Allah yolundan alıkoymanıza karşılık kötü bir azab tadarsınız. Bunun için size (ahirette de) büyük bir azab vardır." (Nahl,16/94)
En büyük hiyanet, din kardeşine haber verdiğin bir sözde o sana inandığı halde senin ona yalan söylemendir.153
Allah'a yemin eden bir kimse, yeminine bir sivrisinek kanadı kadar yalan katarsa, o yemin kıyamete kadar onun kalbinde bir (siyah) nokta teşkil eder.159

Çevrimdışı garabey

• Yeni Kampanyacı
  • *
Sonradan çok tepki çekti ki herhalde parayı paylaşmayı kabul etmiş. Hepsini de verse o lekeden kurtulamaz. Hem kendisini hem de annesini rezil etti komşularının yüzüne bakamazlar.

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
Öncelikle insanları birbirine düşürmeye yönelik formatları sırf reyting uğruna önümüze getiren kanalı

sonra bu adamı ALLAH a  havale ediyorum

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
evet ya gözgöre göre ALLAHIN adıyla yemin etti para paylaşsa ne paylaşmasa ne bukadar olmaz Allaha havale ettim bende
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
o program canlı yayın degıl demı? kanalların cogunun hatası bu zaten...reytıng kaygısı yuzunden neler neler yayınlanıyor
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter