Gönderen Konu: kazananlar aynı  (Okunma sayısı 10249 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
  • şans ben sana güldüm sende bana gül:))))))
Ynt: kazananlar aynı
« Yanıtla #20 : 03 Ocak 2013, 13:23:21 »
herkes hiayesini yazınca bende yazmak istedim.ben çok yeniyim aslında.ben ilk hediyemi phılıps doğrayıcı kazandım.face sayfamda gördüm biri payllaşmış.bende beğendim sayfayı.ve bi ürün hakkında ne yapmakmı düşüncelerinizmi die bir yazı yazın diordu.bende yazdım.geçen temmuzda oğlum doğdu sarılktan hastanede yatıyorduk.3. günümüzdü.bi hanım aradı.phılıpsten arıyorumm şu yarışmadan doğrayıcı kazandınız die.tc numaranızı verin adres falan gönderelim dedi.bende inanmadım tc falan isteyincede sölemedim.doğum yaptım hastanedeyim kimliğimde mmuhasebede dedim vermedim.kadın benle baya sohbet etti tebrik etti.kendi çocuklarını falan anlattı.sonra eve gelince eşime söledim baktı sayfaya cidden adım yazıyodu.şok olduk.sonra bayan beni tekrar aradı.ertesi günüde hemen geldi.evde bebek görmeye gelenlerde şaşırdı.sonra başladım bende uğraşmaya.ilk başta eşimde dahil herkkes dalga geçiyodu benle.vermezler yalan die.ama argolar gelmeye başlayınca face duvarımdan ayrılmayanlar var şimdi.sonra ütü katı meyve sıkkacağı ve geçtiğimiz ramazanda migros lays kampanyasından 3,5 tlye aldığım 2 paket cipsten 2500 tl değerinde beyaz eşya mutfak seti kazandım.kimseleri inandıramadım.eşim bile dalga geçti yok artık die.şok şükür bende kazandım kazanıyorum.bazen ufakta olsa o listelerde adını görmek insanı çok mutlu ediyo.ıphone yada ıpad istiyorum ama sabır sabır sabır........

Çevrimdışı zuhal

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 04 Ocak 2013, 10:30:48 »
tüm yarışmalara katılıyorum ve akşamları eşim ve oğlum ile bilgisayar yüzünden tartışıyorum artık alay konusu oldum giriyorsunda ne işe yarıyor hiç bir hediye bile gelmiyor diyorlar sonuçlar açıklanınca ismimi göremeyince bayağı üzülüyorum hatta bırakmayı bile düşündüm desem ben çok büyük birşey istemiyorum küçük şeylerde insanı mutlu eder en ufak örnek teksüt beslenme çantası ilk yarışma başladığında yaptım daha 20-30 beğeni almıştı 4 oyum vardı sonra eşimin facesinden yaptım oda 3 oy almış ve bir baktığımda yokum nasıl olduğunu anlayamadım bu kadar şansızlık olurmu acaba 

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 04 Ocak 2013, 11:28:48 »
arada bir şanssızlıklar oluyor herşey nasip işi arkadaşım sen yinede şansını dene inşallah
insan bazen soğuyor kampanyalardan sende sanırım o dönemdesin.emin ol şuan bende aynı moddayım  :D

bende çok sık birşey kazanamıyorum kazandığımda arada firma sorun çıkarıyor hediyeyi alamıyorum yada kargo parası ödemek zorunda kalıyorum  bir kaç hafta öncesinde bir karışıklık yüzünden forum dışı bir kampanyaya 12 tl kargo parası vermek zorunda kaldım.Eşim bunlara mı 12 tl verdik dedi beni kırmamak adına birşey söylemedi ama bende üzüldüm,bozuldum.Ama bak bu ürünler normalde şu şu fiyat diye kıvırdım 

yani bu işin artısıda var eksiside  ;)

nasipse gelir çinden yemenden nasip değilse ne gelir elden sen yinede şansını dene  :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Helen

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 04 Ocak 2013, 12:45:43 »
Bende anlatayım nasıl kampanyacı olduğumu... Nokia sitesindeki ankete katıldım Kerem Görsev Cd si veriyorlardı.. Evde konusu geçti dedim katıldım kazanıcam babam ve yiğenim dalga geçtiler benimle
" Adama kimse bedava bir şey vermez , yalan onlar dediler" ve babam da dedi ki " gökten et yağsa bize kemik düşmez "

Siz görürsünüz dedim ve gerçekten de kerem görsev Cd lerim geldi.. "Göndere göndere 2 - 3 cd göndermişler "dedi yine babam... Peşine şifre yolladım fruko dan yine aynı cümleleri dinlemek zorunda kaldım...  Ama fruko dan mini buzdolabı kazandım... Çok inat bir insanımdır... O cümlelerinden utanacaklar dedim ve gerçekten de büyük olmasa da ufak tefek hediyelerim geliyor.. İpad ve İphone hayalim ama varsa kısmetimde onları da kazanıcam inanıyorum ben...

Ama çook uzun süreler kazanamadığım da oldu vazgeçmemek gerekli :)
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2013, 12:46:44 Gönderen: Helen »

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #24 : 04 Ocak 2013, 13:24:37 »
bende yıllar önce bebek.com un sayfasındaki yarışmalarla başladım oy toplamalı kampanyaydı gece gündüz oy topladım ama o zamanlar insanlar oy verirken bile korkuyorlardı çok zordu ilk hediyem kayra 2.5 yaşındayken kazandığım müzikli lazımlıklar vardı ya sifon sesi çıkartan bişeydi çok mutluydum :))sonraki ayda gene aynı yarışmada motosiklet oyuncağı kazandım sonrasında oriflamein yarışmasından kremler derken başladım ama forumdan haberim yoktu :)
sonra bazı arkadaşların(yelda aksu dan Allah razı olsun )sayfalarında gördükçe katıldım özellikle blogları çok seviyordum forumu gördüm ama uzun bir süre güvenip kayıt olamadım ziyaretçi olarak girdim :)) sonrasında da kayıt olup bende paylaşımlara başladım
en sevdiğim kampanyalar blog kampanyalarıydı o zamanlar kısmetimde daha açıktı ufak tefek şeylerdi kazandıklarım ama çok mutlu oluyordum
hala bir iphone kazanamadım en son yedekten döndüm ama inş. Rabbim nasip eder diye bekliyorum
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bir Şarkı Çalar Ama Sen Binlerce şey hissedersin..
« Yanıtla #25 : 06 Ocak 2013, 13:27:04 »
Bende gördüklerimi anlatıyım..

Begen Paylaşlı Küçük Hediyeleri genelde Uğraşanlar alıyor.. Mesela Yeni facebook Hesapı açıyor Sırf kampanyacı Ekliyor..  4 bin 5 Bin Arkadaşı oluyor.. Doğal Olarakda bir seferde en az 2-3 bin begeni toplayanlar kazanıyor.. adamlar 24 saat oy topluyor doğal olarakda hak ediyorlar..

Büyük Araba Iphone kampanyanlarında ise öyle hastalar varki Gecen biriyle konustuk Adam solo Araba çekilişine 8 Milyar para yatırmış.. 8 Milyarlık Pecete tuvalet kağıtı almış.. nerdeyse 1O yıllık tuvalet kağıtını aldım diyor 8 milyarda nerde baksan 8.OOO - 9.OOO Çekiliiş Hakkı eder.. iş Yeri olanlarda öyle çok büyük alışveriş yapıyorlar doğal olarakda kazanma şansları çok fazla oluyor.. Adamın lokantası var nasıl olsa lazım diyor 3-5 yıllık stoğunu yapıyor alıyor 3-5 milyarlık mal hemde şansını deniyor.. Bizde 3-5 çekiliş hakkıyla çıkmadı diyoruz..

Birde hileciler Var.. Onlar bazı oyunlu uygulamalarda hile programı kullanıyor.. Hatta programın isminide yazıyım Cheat Engine diye bir program.. bunlarda diğer insanlara göre daha fazla çekiliş hakkı kazanıyor.. 1 hesaptanda yapmıyorlar.. bir kişinin en az 2O hesapı oluyor gerisini Siz hesaplayın.. 

Eğer cevreniz katıldığınız kampanyalardan yada begen paylaşlı kampanyalardan rahatsız oluyorsa Yeni bir üyelik açın.. Ondan sırf begen paylaşlı kampanyalara katılın..

EN ÖNEMLİSİ ŞANS sonucta taş taşımıyoz bir forum dolduruyoz..
Bir kampanyadan çıkmadıysa Kısmet değilmiş deyip Yeni kampanyalara bakmak Lazım..

KISMETSE GELİR YEMENDEN.. KISMET DEĞİLSE NE GELİR ELDEN olarak Bakın..

Son birşey Siz Forumdaki Kazananlar Bölümüne fazla takılmayın oradaki Arkadaşlar yıllarca bu işle uğraşıyorlar..  Doğal Olarakda kazanmaları normal.. Ama kazandıklarının belki bin katında Kampanyaya katılmışlar kazanamamışlardır..

Çevrimdışı talihkuşu

• Usta Kampanyacı
  • 1 kuruşa değer...
« Yanıtla #26 : 06 Ocak 2013, 15:39:18 »
benim formla tanışmam,işten ayrıldıktan sonra boşluğa düşmem ve can sıkıntımla başladı indirim kampanyalarını takip ederken karşıma hergün kampanya.com çıktı iyikide çıkmış o gün bugündür takip etmeden geçtiğim gün sayılıdır kazanamasamda  nadir kazansamda çok mutlu oluyorum iyiki varsınız ...

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #27 : 16 Ocak 2013, 10:59:02 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bende gördüklerimi anlatıyım..

Begen Paylaşlı Küçük Hediyeleri genelde Uğraşanlar alıyor.. Mesela Yeni facebook Hesapı açıyor Sırf kampanyacı Ekliyor..  4 bin 5 Bin Arkadaşı oluyor.. Doğal Olarakda bir seferde en az 2-3 bin begeni toplayanlar kazanıyor.. adamlar 24 saat oy topluyor doğal olarakda hak ediyorlar..

Yazınızın geneline katılıyorum ancak bu kısmı sadece imkansız olan kısmı.4 bin 5 bin beğeni tamamen fake hesapla yapılır.Hatta tek kişide yapılmaz grupla yapılır. İstediğin kadar kişi ekli olsun profilinde 300 rakamına ulaşmak bile büyük başarıdır.4 bin kişiye kadar izin veriyordu bir ara facebook.Bundada gerçek kişi bulunamayacağı için fake hesaplar arkadaş edinirler.Fakelerin arasına abartmayalım harketli hesaplar görünsün diye oy toplama çalışması yapılır.Yani araya serpme yapılır.
Ayrıca davet et hak kazan gibi yarışmalar vardır beğenmesine uygulamaya katılmasına gerek olmayan sadece arkadaş listende ollsun yeterliler.Bunlar içinse bence daha masumane farmwill gibi uygulamalarda oynayanlar a arkadaşlık gönderilir ve kabul ederler.Bu sayede arkadaş sayın artar ve davet et bir hak daha kazan olayı başarılı olur.Diğer uygulanan taktik ise yabancı bir bayan ismi ve resmi ile facebooka katılıp bazı gruplara girmektir bu sayede super sonic bir hızla arkadaş sayınız 4 bine çıkar belki bi kaçını kekleyerek uygulamara katılmasını size oy vermesini sağlayabilirsiniz.Hatta bu sayede 100 200 oy bile bulunabilir. Ama kampanyacı ekleyerek gerçek oy topluyarak 1000 e ulaşmak bile tamamen hile ile olur.İşin özü doğal olarak hak edilmiyor aslında.

Ha sen yapmadınmı diyceksin....  Zamanında bende yaptım ama gek yok..
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2013, 11:02:52 Gönderen: diazem »
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı cangz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 16 Ocak 2013, 11:10:30 »
Alıntı
EN ÖNEMLİSİ ŞANS sonucta taş taşımıyoz bir forum dolduruyoz..
Bir kampanyadan çıkmadıysa Kısmet değilmiş deyip Yeni kampanyalara bakmak Lazım..

KISMETSE GELİR YEMENDEN.. KISMET DEĞİLSE NE GELİR ELDEN
Bende böyle deyip avunuyorum  :)

Çevrimdışı aralkoçu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #29 : 18 Ocak 2013, 21:56:03 »
Evet bazıları talih işi dönem dönem şans gülüyor insana
ama bazende o kadar uğraşıyorsun sonuç hiç birşey sadece gözlerine yazık oluyor.
:) Şans