Gönderen Konu: kazananlar aynı  (Okunma sayısı 10153 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
  • şans ben sana güldüm sende bana gül:))))))
Ynt: kazananlar aynı
« Yanıtla #10 : 03 Ocak 2013, 10:01:31 »
ben bir haftada vasfiye şentürk adını tam 3 ez gördüm.hemde ıphone ıpad ve büyük bir ödülde daha.hatta biride yazmıştı bu bayan hep büyük ödülleri nasıl kapıyor die.bu kadar tesadüfte olamaz.millet hileyle kaptığı ürünleri içi rahat nasıll kullanır hayrını görür buda iginç?

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
« Yanıtla #11 : 03 Ocak 2013, 10:05:24 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Donanım haberde bir konu görmüştüm Pepsi ve her saat başı bir İpod Touch kampanyası.Bakkaldan bir kaç kola aldım yolladım birisi bana çıktı sonra bi tane daha çıktı sonra sonra sonra arkası gelmişti...

Zuhal hanım eskiden bu bahsettiğin şeyler daha çoktu çünkü kampanyalar bu kadar duyulmuyordu ve bu kadar uğraşan da yoktu...Şimdi kazananlar kesinlikle daha farklı farklı isimler demek ki eski hali görsen ne yapardın zuhal...Tekin acar eskiden  parfüm kampanyasını böyle değil ilk 10 kişiye veriyordu 5 tanesini 1 kişinin kazandığını bilirim.Ki tanesi şu an 200 lira o parfümün...

face ve twitter yaygınlaştı artık zuhal bundan sonra aslında gerçekten zor eskiden kampanyacılık,kampanyacı vardı...şimdi facede twitt.. de felan inanılmaz hızlı yayılıyor,duyuluyor.Aslında şu an çeşitlilik var eskiden çok daha beterdi.

Harika özetlemişsiniz :) Ben de Pepsi'nin Saat başı verdiği iPod Touch'lar ile kampanya dünyasına merhaba dedim. Ve gerisi çorap söküğü gibi geldi. Evin her köşesinde 3D Tv'ler, iPad'ler, Mac'ler :) Bunları kazanmak pek kolay değildi tabii. Hepsini jüri seçimi ile kazandım. Birazda yetenekleriniz ile alakalı. Ben farklı şeyler düşünmeyi ve yazı yazmayı çok severim. Karşılığını da kampayalar ile aldım diyelim :)
"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."

Çevrimdışı şanslıalara

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Şansıma çoook teşekkür ederim..
« Yanıtla #12 : 03 Ocak 2013, 10:09:08 »
ben bu konuda vaynete katılıyorum bir tane katılım yaparsın sana çıkar 50 katılım boş geçer bence hediyeler sayılara değil kişilere çıkar diyordumm ki..
Hilecilere bir çözüm başlığında okuduklarımdan sonra hediyeler baranlara ve hilecilere çıkar diye düşünüyorum...

Çevrimdışı şanslıalara

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Şansıma çoook teşekkür ederim..
« Yanıtla #13 : 03 Ocak 2013, 10:11:42 »
valla çok gıpta ettim photomania sana maşallah diyeyim şansın ve yaratıcılığın sürsün..senin yazdıklarını okuyunca kendi halime güldüm bende celocan tuluma seviniyorum kaç gündür.

Çevrimdışı vaynett

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 03 Ocak 2013, 10:14:13 »
Donanım haberde bir konu görmüştüm Pepsi ve her saat başı bir İpod Touch kampanyası.Bakkaldan bir kaç kola aldım yolladım birisi bana çıktı sonra bi tane daha çıktı sonra sonra sonra arkası gelmişti...

Zuhal hanım eskiden bu bahsettiğin şeyler daha çoktu çünkü kampanyalar bu kadar duyulmuyordu ve bu kadar uğraşan da yoktu...Şimdi kazananlar kesinlikle daha farklı farklı isimler demek ki eski hali görsen ne yapardın zuhal...Tekin acar eskiden  parfüm kampanyasını böyle değil ilk 10 kişiye veriyordu 5 tanesini 1 kişinin kazandığını bilirim.Ki tanesi şu an 200 lira o parfümün...

face ve twitter yaygınlaştı artık zuhal bundan sonra aslında gerçekten zor eskiden kampanyacılık,kampanyacı vardı...şimdi facede twitt.. de felan inanılmaz hızlı yayılıyor,duyuluyor.Aslında şu an çeşitlilik var eskiden çok daha beterdi.

Harika özetlemişsiniz :) Ben de Pepsi'nin Saat başı verdiği iPod Touch'lar ile kampanya dünyasına merhaba dedim. Ve gerisi çorap söküğü gibi geldi. Evin her köşesinde 3D Tv'ler, iPad'ler, Mac'ler :) Bunları kazanmak pek kolay değildi tabii. Hepsini jüri seçimi ile kazandım. Birazda yetenekleriniz ile alakalı. Ben farklı şeyler düşünmeyi ve yazı yazmayı çok severim. Karşılığını da kampayalar ile aldım diyelim :)
PHOTOMANİA vay beea ne günlerdi dostum o dh günleri...valla bir ipod touchu beraber kazanmıştık hatta bendeki fazla şifreleri sana ve bir arkadaşa vermiştim ben de yollamıştım hepsi benim numaraya  :D akşam saat 8.00 da verdikleri son ipod touch u ben kazanmıştım sayenizde valla yaa hatırladım bak şimdi seni:))
Sonrasında 13.000 tl pepsiden 5000 tl de yedigünden kazanmıştım.

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
« Yanıtla #15 : 03 Ocak 2013, 10:17:37 »
Harika günlerdi :) Birbirimize destek vermiştik o zamanlar aynen :D O Tarz kampanyalardan artık eser yok :( Doritos'un saat başı kampanyasından Nokia 5310 ve iPod Shuffle koleksiyonu yapmıştım nerdeyse :) Ahh ahh nerde o eski kampanyalar :/
"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #16 : 03 Ocak 2013, 10:32:16 »
Ben 1986  buyana uraşıyorum ilk Küçük hediyelerle top Tişort defterle başladım kazanmayı Yıllardır uraşıyorum azimle Kazanmıyanlar iyi düşünün ben Antalyada Ankara da kampanya olan mağazalarda bile alış veriş yapıyorum kargo parasını esirgemeden  Çoruma getirtiriyorum Ankarada oturduğum yılar tüm market market dolaşırdım internet yokkende günlük 3 veya 5 gazete alırdım onların ilanlarını takip ederdim Bu da bir emek  Kalbinizi temiz tutun  ben herkesi düşünüyorum arkadaşlarımda kazansın önce onlar için dua ediyorum İşallah sizde kazanırsınız  Allah ne verirse versin hayırlı olanı versin araba ev eşyamış 
Size bir konu annatayım Adamın biri durmadan Allaha dua ediyormuş allahım bana  ev  ver diye bir günde isyan etmiş benim dualarım neden kabul edilmiyor diye allaha Rabbimde bunada ev veriyor ama başına büyük felaketler gelmiş evi yanmış çocukları yaralanmış adam annamış Allahım bana hayırlı olanı ver demeye  başlamış

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #17 : 03 Ocak 2013, 10:39:53 »
eşimin doğum günü için 2006 yılında internete hediye diye yazdım ilginç değişik bişey almak için google amcaya sordum  yazdığımda king manikür seti hediye diye çıktı linke tıkladığımda bu formun linki vardı üye oldum eşime böyle bir form doldurdum dedim oda ücretlidir falan üstüne çok kat kat para alırlarsa gör falan dedi 15 gün sonra ilk hediyem elime ulaştı çeki,mser bir tavırla kargocuya ücreti nekadar dedim ücret falan yok dedi ve bende o an kampanyacılık aşkı başladı :D zaman ve vakit ayırırsak ucundan köşesinden mutlaka ama mutlaka kazanıyoruz
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #18 : 03 Ocak 2013, 11:48:49 »
Ben 1986  buyana uraşıyorum ilk Küçük hediyelerle top Tişort defterle başladım kazanmayı Yıllardır uraşıyorum azimle Kazanmıyanlar iyi düşünün ben Antalyada Ankara da kampanya olan mağazalarda bile alış veriş yapıyorum kargo parasını esirgemeden  Çoruma getirtiriyorum Ankarada oturduğum yılar tüm market market dolaşırdım internet yokkende günlük 3 veya 5 gazete alırdım onların ilanlarını takip ederdim Bu da bir emek  Kalbinizi temiz tutun  ben herkesi düşünüyorum arkadaşlarımda kazansın önce onlar için dua ediyorum İşallah sizde kazanırsınız  Allah ne verirse versin hayırlı olanı versin araba ev eşyamış 
Size bir konu annatayım Adamın biri durmadan Allaha dua ediyormuş allahım bana  ev  ver diye bir günde isyan etmiş benim dualarım neden kabul edilmiyor diye allaha Rabbimde bunada ev veriyor ama başına büyük felaketler gelmiş evi yanmış çocukları yaralanmış adam annamış Allahım bana hayırlı olanı ver demeye  başlamış

cidden seni ne kadar uzun zamandır tanıyorum aslında
eşya çekilişi nerde sen orda şansında maşalah diyelim hiç fena değil ama senin foruma gelip bişiler yazman çok zaman aldı yaa :)

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #19 : 03 Ocak 2013, 11:52:55 »
Sağ olun İşallah Forum daki tüm takipciler güzel şeyler kazanırsınız