Gönderen Konu: kazananlar aynı  (Okunma sayısı 10152 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zuhal

• Usta Kampanyacı
kazananlar aynı
« : 31 Aralık 2012, 12:38:42 »
bir yıldan beri takipçinizim tüm yarışmalara katılıyorum ama bir türlü hediye kazanamıyorum hiçbiryerde ismim yok neden acaba şanslık bu kadar olmaz diyorum yoksa siz kişi ayırımı yapıyorsunuz acaba belirli kişilere mi veriliyor hediyeler öylese hiç takip etmeyerim hiç de katılmayarım yarışmalara

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Ynt: kazananlar aynı
« Yanıtla #1 : 31 Aralık 2012, 12:41:59 »
şimdi yarışmaları forum yapmıyor, burdaki konu açanlar sadece konuları görüyor ve öğrenin diye açıyor. Ayrımcılık vs konularını ise firmaya iletmeniz lazım foruma değil. Konuları açanlara ise sadece teşekkür :) Deneyin muhakkak kazanırsınız bir yerden. Bir anda kimse I pad kazanmıyor,hepimiz ilk başladığımızda küçüktü hediyelerimiz,benimki bir sabundu mesela.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 31 Aralık 2012, 12:48:55 »
kesinlikle benim de ilk hediyem minik numunelik kremlerdi tabii şimdi aradan 4 sene geçti :) burda forumda herkes duyduğu kampanyaları paylaşıyor okadar.asıl kampanyaları yapanlar firmalar ve sayfaları.
izgim

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 31 Aralık 2012, 12:56:20 »
Kazanma şansınızı arttırmanız biraz da kendi elinizde, aile bireyleri adına da katılım yapabilirsiniz kampanyalarda, ben genelde Milli Piyango idaresi tarafından gerçekleştirilen çekilişlere katılıyorum, burada hile olmaz sadece çok katılım yaparsınız şansınız artar, olay kısaca budur.

Çevrimdışı zuhal

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 02 Ocak 2013, 11:51:46 »
bende büyük hediye kazanmak istemiyorum saden diğer aile fertlerimden girdiğim zaman diğer insanların haklarına girmiş olurum hile yapmak istemiyorum nıvea oyununu eşim ve oğlumda oynuyordu  oyun hoşlarına gitti onlarda hiç birşey kazanamadı bu kadar şansızlık olmaz

Çevrimdışı ultraerdem

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 02 Ocak 2013, 12:19:40 »
Şansınız yoksa emek harcamanız lazım emek etmeden bi şey kazanılmıyo, siz 1 saat ugraşırsınız en fazla ben uğraştım zannedersiniz ama başkası 10 saat uğraşır, kim daha fazla uğraşırsa her zaman bir adım öndedir tabi şansta önemli ama maalesef o çoğumuzda yok.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2013, 02:08:29 »
Herşey bir sayısal loto kuponu ve kola kapağıyla başladı.......
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2013, 02:54:32 »
 Sakızdan çıkan etiketleri tamamlayınca cindy bebek evi vereceklerdi ben böyle başladım :)

zuhal hediyeleri biz dağıtmıyoruz ama bazı arkadaşlar cidden şanslı ,
dönem dönem bir ara oy toplamadığım kampanyalarda avcumu yaladım çekilişmi mümkün değil çıkmadı
 sonra bi açıldı nerdeyse listede adımı görünce mahçup oluyordum şuan 1000 kişilik listeye  tutturamıyorum dönem dönem anlayacağın.

Çevrimdışı şanslıalara

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Şansıma çoook teşekkür ederim..
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2013, 09:36:55 »
benimde yok ama ben yeni liste açıklanınca hediyenin büyüklüğüne göre yaşadığım heyacanı seviyoruum.. :P

Çevrimdışı vaynett

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 03 Ocak 2013, 09:45:00 »
Donanım haberde bir konu görmüştüm Pepsi ve her saat başı bir İpod Touch kampanyası.Bakkaldan bir kaç kola aldım yolladım birisi bana çıktı sonra bi tane daha çıktı sonra sonra sonra arkası gelmişti...

Zuhal hanım eskiden bu bahsettiğin şeyler daha çoktu çünkü kampanyalar bu kadar duyulmuyordu ve bu kadar uğraşan da yoktu...Şimdi kazananlar kesinlikle daha farklı farklı isimler demek ki eski hali görsen ne yapardın zuhal...Tekin acar eskiden  parfüm kampanyasını böyle değil ilk 10 kişiye veriyordu 5 tanesini 1 kişinin kazandığını bilirim.Ki tanesi şu an 200 lira o parfümün...

face ve twitter yaygınlaştı artık zuhal bundan sonra aslında gerçekten zor eskiden kampanyacılık,kampanyacı vardı...şimdi facede twitt.. de felan inanılmaz hızlı yayılıyor,duyuluyor.Aslında şu an çeşitlilik var eskiden çok daha beterdi.