Gönderen Konu: deposilin 1.2  (Okunma sayısı 19197 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: deposilin 1.2
« Yanıtla #10 : 26 Aralık 2012, 01:14:56 »
Allah c.c sağlık versin şubat ayında amelyat olana kadar ömrüm bu iğneyle geçti
koruyucu penisilin tedavisi

Çevrimdışı canan10

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 26 Aralık 2012, 02:38:24 »
benim büyük oglumda vardı binde bir görülen bir bogaz enfeksiyonu demişti doktor.Bizde aynı yaslarda aynı iigneden yaptırdık ayda bir baska caresi yoktu her hafta doktordaydık.İyi gelmişti yapılan yerde bekletiyorlar zaten her ihtimale karsı.Oglum artık büyüdü bogaz enfeksıyonunu atlattı ama antibiyotikler yüzünden vücut dirençsiz.Küçük oglumda Allah a şükür hiç kullanmadım.

Çevrimdışı ERMAN29

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 26 Aralık 2012, 08:30:54 »
bende  şu anda kızıma deposilin ignesini her ay kullanıyorum.mesela ayın 20 sinde vurduruyorsak bir dahaki ayda aynı 20 sinde vurmamız lazım.eğer 2-3 gün geçerse çoçuk hemen rahatsızlanıyor bu rahatsızlıkta boğaz enfeksiyonu ve beta mikrobu olan çoçuklarda belirtisi başlıyor.. bu yüzden ilk aşamada iyi tedavisini yaptırın .benim kızımda beta mikrobu çıktı .şimdi her ay depo iğnesini vurduruyoruz. geçmiş olsun

Çevrimdışı cadisila

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 03 Ocak 2013, 23:14:01 »
oğlumun 2.iğnesi ocak 15te ilk iğnenin üzerinden 10 geçti ve tekrar hastalandı ateş 38derece oldu özneceden hiçbir şey yemez içmezdi hastayken ama şimdi yedi içti hatta baya neşeliydi ateşli bi çocuk gibi değildi ve de 3gün ateş düşürücü verdim bugün 3.gün ateşi düştü sanırım faydası olsu iğnenin:) inşallah hep böyle kolay atlatırız günü konusunda dediklerinize dikkat edicem hepinize teşekkürler
Hayat kısa...gez toz eğlen umursamadan... Mutlu ol 😁

Çevrimdışı turuncu993

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 04 Ocak 2013, 13:02:28 »
çok geçmiş olsun..söz konusu yavrularımız olunca her çareye başvuruyoruz.Allah beterinden saklasın...
Şans gel bana gel bana gel bana...