Gönderen Konu: Republika Büyükçekmece'de 2 kişilik konaklama  (Okunma sayısı 1391 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Moderator
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
Republika Büyükçekmece'de 2 kişilik konaklama
« : 17 Aralık 2012, 16:27:08 »
gnctrkcll den kazandım ama iki hafta önce 25+ üstü olduğum için gnctrkcll liliğim bitirilmişti. şimdi isim ve tel istiyorlar, gnctrkcll olan var mı içinizde? gitmek isteyen var mı? ben biliyorsunuz bu tarafta çalışıyorum, benim için iyi olur iki gün işe gitmek için 6:30 da kalkmam da 08:00 de kalkarım :) ama sanırım üniversiteli olmak gerekli, benim şansım yok. var mıdır isteyen???
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2012, 16:28:59 Gönderen: gizemlitosbaga »
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı ylmznesli

• Usta Kampanyacı
Ynt: Republika Büyükçekmece'de 2 kişilik konaklama
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2012, 16:33:08 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
gnctrkcll den kazandım ama iki hafta önce 25+ üstü olduğum için gnctrkcll liliğim bitirilmişti. şimdi isim ve tel istiyorlar, gnctrkcll olan var mı içinizde? gitmek isteyen var mı? ben biliyorsunuz bu tarafta çalışıyorum, benim için iyi olur iki gün işe gitmek için 6:30 da kalkmam da 08:00 de kalkarım :) ama sanırım üniversiteli olmak gerekli, benim şansım yok. var mıdır isteyen???

erkek kardeşim için süper olur:) büyükçekmecede oturuyorlar. talip çıkmadıysa ben verebilirim bilgilerini:)

• Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 17 Aralık 2012, 16:38:17 »
üniversiteli diyor canım, sordum bişey demediler daha üni. olmak şart mı dedim ama bakalım :/
yok mu isteyen üniversiteliiiiiiii?
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

• Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 17 Aralık 2012, 16:39:46 »
İletişim bilgilerini yolladığında telefon numaranın gnçtrkcll'li olduğu kontrolü yapıldıktan sonra detay için iletişime geçilecektir.

böyle demişler.
istersen vereyim kardeşinin adını numarasını başka isteyen yok sanırım ???