Gönderen Konu: Mercedes Benz Türkiye / A-Şehirde Kampanyası  (Okunma sayısı 2543 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EuphoriA

• Yeni Kampanyacı
  • *
Mercedes Benz Türkiye / A-Şehirde Kampanyası
« : 05 Aralık 2012, 12:22:30 »
forum.hergunkampanya.com/index.php/topic,67168.0.html

*Yarışma şartlarında belirtilen bitiş tarihiden beş gün önce yarışmayı sonlardılar. Yarışmanın erken tarihte biteceğine dair bir duyuru yapılmadı.

*Yarışma boyunca bazı kullanıcılar kendilerine ait olmayan fotoğraf/tasarımları gönderdi. Hatta olay o kadar komik duruma geldiki aynı fotoğraf ve tasarım farklı isimler ile yarışma sayfasına yüklendi. Bu fotoğraf ve tasarımlar diskalifiye edilmedi.

*Yarışmayı kazanan isimler açıklandı. Bu kişilerin hangi fotoğraf ve tasarım ile kazandıkları gösterilmiyor.

Buradan kendilerine sevgilerimi!!! iletiyorum.

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
Ynt: Mercedes Benz Türkiye / A-Şehirde Kampanyası
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2012, 15:00:48 »
Bir defasında da twitter üzerinden düzenledikleri bir yarışmada tweet atmayan birini talihli ilan etmişlerdi:)

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2012, 15:22:04 »
Mercedes'in yarışmalarına kesinlikle ama kesinlikle bir daha ben de katılmayacağım! Saçmasapan tweetler yaratıcı diye seçildi!
"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."

Çevrimdışı EuphoriA

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 11 Aralık 2012, 05:12:42 »
Arkadaşlar ben Daimler Mercedes-Benz' e mail atıp olan biteni anlattım. Sizde yazın bence.

Bu bahsettiğim yarışma fotoğraf-tasarım yarışması değil Google' dan kafana göre fotoğraf bulup yükleme yarışması oldu. İnanır mısınız aynı fotoğrafın 4 kişi tarafından yüklendiğini hatırlıyorum. Bir Allahın kulu dur demedi. Kendi çalışmalarını gönderen insanlarda vardı hatta çok beğendiğim 2 tane çalışmayı ve isimleri hatırlıyorum. Onlarda ortada yok. Fotoğraf yarışması düzenle. Kazananları açıkla ama ne ile kazandıklarını gösterme. Ne güzel değil mi? :)

Daha ciddi bir kurumun düzenlediği fotoğraf yarışmasına katıldım. Birinci aşamayı geçmişim. Adamlar tekrar değerlendirmeye almak için fotoğrafın orjinalini ve fotoğrafın tüm haklarının bana ait olduğunu belirttiğim bir belge imzalamamı talep etti. Bu ciddiyette iş yürütende var.

Mercedes' in düzenleyeceği yarışmalar benim içinde bitmiştir. Sizinde yazdıklarınıza göre zaten bu saaten sonrada ciddiye alan olmaz.

Çevrimdışı soldierkan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 17 Aralık 2012, 11:40:45 »
bu firmanın ve philips firmasının ajansı limon ajansı arayabilirsiniz

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin