Gönderen Konu: Akbank VOB Sanal Portföy Yarışması  (Okunma sayısı 1926 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tılsım

• Usta Kampanyacı
Akbank VOB Sanal Portföy Yarışması
« : 08 Temmuz 2009, 02:46:11 »
Gerçek piyasa fiyatları, gerçek piyasa koşulları, gerçek beklentiler, gerçek yatırım kararları ve sanal para ile kendinizi test etmek istemez misiniz ?
Ekonomist Dergisi ve Foreks işbirliği ile düzenlenen Akbank VOB Sanal Portföy Yarışması başlıyor.

VOB'u uzaktan seyredip işlem yapmaya cesaret edemeyen, yatırım kararlarının doğruluğunu test etmek isteyen, bu işi çok iyi yaptığını düşünen, bir bedel ödemeden tecrübe sahibi olmak isteyen, profesyonel ya da amatör herkese açık yarışmamız için hiçbir şart aramıyoruz.

Kayıtlar 1 Temmuz'da başlıyor. 15 Temmuz'da başlayacak yarışmamızda, 100.000 TL sanal para ile VOB'da doğru pozisyonları alarak bir aylık süreçte en yüksek portföy değerine ulaşan yarışmacıyı büyük ödül bekliyor.

15 Temmuz – 14 Ağustos tarihleri arasında en yüksek portföy değerine ulaşan;

•Birinci yarışmacı 10.000 TL,
•İkinci yarışmacı 5.000 TL,
•Üçüncü yarışmacı 2.500 TL

para ödülünün sahibi olacak. Üstelik dereceye girecek yarışmacılara başka bir süprizimiz daha var. Ödül töreni İzmir'de Vadeli Opsiyon Borsasında yapılacak. Yarışmacılar ödüllerini VOB ve Akbank yöneticilerinin ellerinden alacaklar.

Herkesin katılımına açık olan Akbank VOB Sanal Portföy Yarışması ile ücretsiz olarak VOB'un sağladığı avantajları, fırsatları ve heyecanı yakından tanıma fırsatı yakalamak için hemen kayıt olun!!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı cesurveguzel

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Akbank VOB Sanal Portföy Yarışması
« Yanıtla #1 : 08 Temmuz 2009, 13:57:33 »
Ödüller çok güzel. :D

Çevrimdışı ezel59

• Usta Kampanyacı
  • eski türk filmlerine hayran bahtsız kampanyacı..
Ynt: Akbank VOB Sanal Portföy Yarışması
« Yanıtla #2 : 15 Temmuz 2009, 12:11:46 »
ödül güzelde ben girdim bişey anlamadım, 9:15 - 17:15 arası işlem ypılabilir falan diyo galiba başka zaman işlem yapılamıyo hiçbiyer tıklanmıuo, ben napmamız gerektiğinide anlayamadım zati..