Gönderen Konu: Tefal Actifry Kullanan var mı?  (Okunma sayısı 15400 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
  • şans ben sana güldüm sende bana gül:))))))
Ynt: Tefal Actifry Kullanan var mı?
« Yanıtla #10 : 23 Ekim 2012, 17:32:17 »
ben geçen sene eylül ayında almıştım.benim eşim tam bir patates kızartması canavarı.ocağım mahvoluyodu yağdan bıktımdı.bide bazen kendi yapmaya kalkıyo eyvah.ben memnunum.yağını göz kararı koyuyorum azıcık özelliklede zeytinyağı.ben sevdim tadını.tat konusundada kullanılan patatesinde rolü büyük.bide sulu sulu koymayacaksınız.muhakkak süzdürün biraz bekletin.30-35 dk oluyoır.o sırada başka işlerle meşgul olabiliyorum.ayrıca sadece patates değil.ben bagette yapıyorum soslu falan çok leziz oluyo.arnavut çigeride süper oluyo.irmik helvası bile yaptım ben ;D ;D.tarif kitabındaki çoğu tarifi denedim ben.2 çocukla kızartma başında beklemek sonrada o yağları temizlemek çok zor.hem vıcık vıcık yağda yemiyoruz.alıştık biz.bende 12 taksit 250 civarında bi fiyata almıştım.

Çevrimdışı ylmznesli

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 23 Ekim 2012, 17:36:23 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben geçen sene eylül ayında almıştım.benim eşim tam bir patates kızartması canavarı.ocağım mahvoluyodu yağdan bıktımdı.bide bazen kendi yapmaya kalkıyo eyvah.ben memnunum.yağını göz kararı koyuyorum azıcık özelliklede zeytinyağı.ben sevdim tadını.tat konusundada kullanılan patatesinde rolü büyük.bide sulu sulu koymayacaksınız.muhakkak süzdürün biraz bekletin.30-35 dk oluyoır.o sırada başka işlerle meşgul olabiliyorum.ayrıca sadece patates değil.ben bagette yapıyorum soslu falan çok leziz oluyo.arnavut çigeride süper oluyo.irmik helvası bile yaptım ben ;D ;D.tarif kitabındaki çoğu tarifi denedim ben.2 çocukla kızartma başında beklemek sonrada o yağları temizlemek çok zor.hem vıcık vıcık yağda yemiyoruz.alıştık biz.bende 12 taksit 250 civarında bi fiyata almıştım.

banada eşim geçen yıl anneler gününde aldı bende çok memnunum siyah olan gurme modelini kullanıyorum.
aynen anlattığınız gibi hem yağ hemde temizlikten tasarruf:)

Çevrimdışı efem-35

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 23 Ekim 2012, 17:41:23 »
bu ürünü alacağınıza gidin bir tane fırın alın, midi fırın bile olabilir ;D
neymiş bir kaşık yağla patetes kızatıyormuş, bir karış kaşıkla fırın bile patates kızartıyor :D

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 23 Ekim 2012, 17:42:07 »
Bende de Philips Airfryer var. Tam patates kızartması tadı yok ama enterasan bir tadı var, közlenmiş gibi. Izgara sayesinde yağ ile yiyecekler birbirine hiç temas etmiyor, o yüzden sağlıklı, lezzet biraz daha az. Ama közleme süper. Bir de biz özellikle tavuk yapıyoruz, soslu-sossuz. 10 numara oluyor tavuk,kesinlikle tavsiye ederim. Bizimkinde kek de yapılıyormuş ama daha o kadar aşmadık kendimizi,denemedik:)
Bu arada ızgarasını çıkarıp makinaya atıyorsun,o da pratik.Tabi atmadan önce biraz elde temizlemek lazım.
Ama tavsiye ederim.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 23 Ekim 2012, 17:44:06 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bende de Philips Airfryer var. Tam patates kızartması tadı yok ama enterasan bir tadı var, közlenmiş gibi. Izgara sayesinde yağ ile yiyecekler birbirine hiç temas etmiyor, o yüzden sağlıklı, lezzet biraz daha az. Ama közleme süper. Bir de biz özellikle tavuk yapıyoruz, soslu-sossuz. 10 numara oluyor tavuk,kesinlikle tavsiye ederim. Bizimkinde kek de yapılıyormuş ama daha o kadar aşmadık kendimizi,denemedik:)
Bu arada ızgarasını çıkarıp makinaya atıyorsun,o da pratik.Tabi atmadan önce biraz elde temizlemek lazım.
Ama tavsiye ederim.

zaten sorun bu yediklerinin tadı değişiyor  :D ama bedava sirke baldan tatlıdır misali  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı kkurucay

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 27 Ekim 2012, 10:44:28 »
kestane ssüper pişiyor. et yaptık çok iyi geldi tadı bize. tavuğu  mükemmeldi arkadaşlarda beğendi. elektrik fat 4 tl fazla geldi. biz memnunuz

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 27 Ekim 2012, 13:23:32 »
Bizde de philips var. Çok memnunuz.