Gönderen Konu: Kalça Protezi  (Okunma sayısı 6849 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
Ynt: Kalça Protezi
« Yanıtla #20 : 23 Ekim 2012, 10:26:24 »
çok geçmiş olsun iyileşir üzülme
protezli çok insan var
ama biraz fizik tedavi görmesi gerekecek bildigim kadarıyla 

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #21 : 23 Ekim 2012, 10:29:22 »
canım ya çok üzüldüm :( çok geçmiş olsun.. insanın evladı ve annesi hasta olunca çok hassaslaşıyor çok iyi anlıyorum seni, ama annenin herşeyine koşabilmek için sen sağlıklı olmak ve ayakta durmak zorundasın...  acı çekmesi elbette seni çok üzüyor ama bu şekilde kendini koyuverme... inşallah ağrıları en kısa zamanda diner iyileşme sürecine girer.

bendede P.A. vardı ama çok şükür bir kaç ay ilaç tedavisi ve terapi ile yendim, şuan hastalıklar yüzünden depreşebilir annenin durumu ama hastanede olması ya da yanında onu hastaneye götürebilecek birilerinin olması P.A. krizinin gelmesini engeller inşallah..

rabbimden acil şifalar diliyorum anneciğine.. seni de öpüyorum  :-*
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı hera

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 23 Ekim 2012, 10:32:30 »
Canim çok geçmiş olsun  Allahtan şifalar diliyorum benim de kızım geceden beri rahatsız durmadan kusuyor başında nöbet tutuyorum sabahladım hiç uyumadım insan sevdiği acı çekiyorken bir şey yapamıyorsa kendini çok aciz hissediyor ama beterin beteri var diyorum Allah beterinden korusun anneciğin tez zamanda sağlığına kavuşur umarım moralini yüksek tut

Çevrimdışı dhande

• Usta Kampanyacı
  • bir varmış bir yokmuş!
« Yanıtla #23 : 23 Ekim 2012, 10:40:51 »
çok geçmiş olsun canım allah acil şifa versin :(
Bir umuttu yaşatan insanı aldım elime sazımı!! (:

Çevrimdışı incesaz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 23 Ekim 2012, 10:46:20 »
Çok geçmiş olsun canım anneciğine   ,Rabbim   tez zamanda şifalar versin gönlünü ferah tutmasını eylesin.
Balığa,denizden başkası azaptır.

Çevrimdışı arastiranbirannee

• Usta Kampanyacı
  • copi-poki-eylul
« Yanıtla #25 : 23 Ekim 2012, 10:46:59 »
Canim benim cok cok gecmis olsun Allah im
Acil sifalar versin insallah :(
Eylül

Çevrimdışı !sumak!

• Usta Kampanyacı
  • Şans Lazım Şans:)
« Yanıtla #26 : 23 Ekim 2012, 10:55:00 »
Çok geçmiş olsun,
Rabbim acil şifalar versin canım,
moral çok önemli bu süreçte,moralini yuksek tutmaya gayret etmelsin sana da Rabbim o gücü versin inşallah,biran önce atlatırsınız umarım.

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Moderator
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #27 : 23 Ekim 2012, 11:05:43 »
iki gündür gülümsedim hep sıktım kastım kendimi, sabah işe kaçtım geldim boşaldım aniden elim ayağım zor tutuyor inanın. akşama kadar biraz rahatlayayım dediğiniz gibi moral destek çok önemli ben de iyi olmaya çalışıyorum. ama onun canının acıması çok kötüymüş benimki olsa ah demem ama insanın yakını bambaşkaymış. mehtabım yavruna geçmiş olsun, klişe olacak ama tam hastalık havası, sen de dikkat et kendine.
her birinize çok teşekkür bana güç veriyorsunuz Allah razı olsun.
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Moderator
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #28 : 23 Ekim 2012, 11:10:13 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
canım ya çok üzüldüm :( çok geçmiş olsun.. insanın evladı ve annesi hasta olunca çok hassaslaşıyor çok iyi anlıyorum seni, ama annenin herşeyine koşabilmek için sen sağlıklı olmak ve ayakta durmak zorundasın...  acı çekmesi elbette seni çok üzüyor ama bu şekilde kendini koyuverme... inşallah ağrıları en kısa zamanda diner iyileşme sürecine girer.

bendede P.A. vardı ama çok şükür bir kaç ay ilaç tedavisi ve terapi ile yendim, şuan hastalıklar yüzünden depreşebilir annenin durumu ama hastanede olması ya da yanında onu hastaneye götürebilecek birilerinin olması P.A. krizinin gelmesini engeller inşallah..

rabbimden acil şifalar diliyorum anneciğine.. seni de öpüyorum  :-*

cipralex kullanıyor hala, dr devam edebileceğini söyledi bu süreçte bırakmayacak olması çok iyi olacak. o da yazık anneciğim benim bizleri üzmemek için zaten kendini hiç koyvermedi. hayatta en korktuğu şey anestezidir, ya ayılamazsam korkusu ve düşün diyorum ya panik atak var; spinal yaptılar anesteziyi, belden aşağı uyuşuktu yani sadece, 3 saate yakın onlar kemiğini kırarken, keserken, bütün o sesleri duyarak ameliyat oldu ve gülümseyerek çıktı biz üzülmeyelim diye. İlk etapta tatil olduğundan hepimiz yanında olabileceğiz sonra da kısmetse annemin kız kardeşi teyzem yani gelecek, yoksa her sabah gözüm arkada işe gelmek zorunda kalıcam.
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı pLnLp

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Tek arkadaşı "üzüm" :)
« Yanıtla #29 : 23 Ekim 2012, 11:16:17 »
Geçmiş olsun kuzuuuuuuuuu :'( Çok üzüldümmm. Kaç gündür yoktun nerde diye içimden geçirmedim değil. Rüyamda bile gördüm seni  :-\ Karman çorman biyerdeydinn yıkık dökük ne işi var bu kızın burda diyodum  ??? rüyam bunaymış demekki

annem de teyzem de panik atak malesef cok iyi anlıyorum annem ameliyat olmaya gittiğin de daha kötü olmuştu şimdi bile hasta olduğunda ağlıyo ölücem diye :/ dr gitmek istemiyo ne diyecekler bana kötü birşey derler diyip duruyo teyzem zaten annemden beter. Odaların kapısını kapatmaz başı ağrısı beynımde tümor var der bi zaman sonra alışıyo insan emin ol  :'(
Twitter:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnstagram:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teklife Bir Tık Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin