Gönderen Konu: BU DOLANDIRICILARA LÜTFEN DIKKAT...  (Okunma sayısı 3047 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
Ynt: BU DOLANDIRICILARA LÜTFEN DIKKAT...
« Yanıtla #10 : 17 Ekim 2012, 09:16:49 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
TEBRIKLER!!! DEGERLI MUSTERIMIZ 4 BUYUK TAKIMIN TARAFTAR FORMASINDAN BIRINI HEDIYE OLARAK KAZANDINIZ. HEDIYE FORMANIZI ALMAK ICIN HEMEN ARAYIN. 02163834343

Bugun bi cep numarasından böyle bir mesaj aldım bende kampanyacı olarak boyle bı kampanyaya katılmış olabılecegımı dusunerek aradım.  ENERJI TASARRUFU MERKEZI çıktı daha sonra telesekreter musterı temsılcısıne aktardı. hangı kartı kullandıgımı sordu ben cardfınans ve hcbc kullandıgımı soyledıgımde evet bu bankalarla anlasmalı oldugumuz ıcın boyle bı hedıye kazandınız ve 1 yıl boyunca %25 elektrık faturası ındırımı alacagımı soyledı..

BURAYA KADAR GUZEL BUNDAN SONRASINA DIKKAT...

kartımın ön yuzunde mastercard yazıp yazmadıgını sordu. bende evet dedım. Ev adresımı teyit için ve hedıye gonderımı yapılması ıcın ıstedı.. VERDİM..

ŞİMDİ EN ÖNEMLİ KISIM...

kartımın ön yuzunde bulunan 16 haneli numaranın ilk 4 numarası hariç kalan 12 numarayı soylemem gerektıgını ve bankanıza bunu teyit etmem gerektiğini söyledi..

HOOOOOOOOOOPPP dedim zaten mastercard olayından ilk 4 haneyi çözmeleri çocuk oyuncagı genelde hep aynı başlar 55 bilmemne.. sen şimdi utanmadan cv2 numarasınıda ıstersın dedım.

UTANMADAN TEYİT İÇİN ISTEMEK ZORUNDAYIM DEMEZMİ..

AGZIMA GELENİ SOYLEDİM AFEDERSINIZ KÜFÜRDE ETTİM ve telefon suratıma kapandı..

HEMEN 155i arayıp durumu bildirdim, kesinlikle dolandırıcılık bu bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim dendi..

ÖZELLİKLE KAMPANYACI ARKADASLAR AMAN DİKKATLİ OLUN DİYORUM LÜTFEN BU KONUYU YABANA ATMAYIN. HEPİMİZ ONLARCA KAMPANYAYA KATILDIK ACABA BUNADA KATILMIS OLABILIRMIYIM ŞÜPHESIYLE TONGAYA DÜŞMEYİN..

HERKESE HAKKIYLA BOL KAZANCLAR DİLİYORUM..

bankaların ilk 4 numaraları sabit oluyor zaten, bankanızın ismini vermeniz o ilk 4 haneyi de vermiş olduğunuz anlamına geliyor.. ben de duymuştum bu tarz dolandırdıklarını.. güvenliğiniz için ilk 4 haneyi söylemeyin diye de cümleye girince insanlar nerden bilsin onu zaten bildiklerini.. çok dikkatli olmak gerek.. geçmiş olsun

Çevrimdışı derya3

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 17 Ekim 2012, 09:56:20 »
bir haftada 2 kez arandım birinde 22 ayar külce altın kazanmışım almak için 1 e basın dediler

diğerinde cep telefonu kazanmışım almak için 1 tuşuna basın bunlar kekliyecek adam arıyorlar kaşıma gözüme hediye verir oldular ;D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı uzaksehirler

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 17 Ekim 2012, 10:38:22 »
bana da aynı cep telefonu kazandınız dedi :) otomatik kayıt. külçe altın da iyiymiş.  numaralarımızı nereden topladıklarını merak ediyorum aslında