Gönderen Konu: Doğal Gücün Efsanesi Çekiliş Sonuçları  (Okunma sayısı 7709 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı liverpooltorres

• Usta Kampanyacı
Ynt: Doğal Gücün Efsanesi Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #20 : 10 Ekim 2012, 12:46:59 »
ya bişi sorcam ben kazanmadımda şimdi bu kazanalar fırn için falan noter onay paraaıs vercek bn daha tv kazanmıştım 1500 tl civarıydı fiyatı ama noter parası verdik şimdi bu kazananalr vercekmi acaba?
YoU wİlL nEvEr WaLk AlOnE

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 10 Ekim 2012, 13:16:50 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ya bişi sorcam ben kazanmadımda şimdi bu kazanalar fırn için falan noter onay paraaıs vercek bn daha tv kazanmıştım 1500 tl civarıydı fiyatı ama noter parası verdik şimdi bu kazananalr vercekmi acaba?

şimdi mpi.de belirtilen maddedeki limiti pek hatırlamıyorum aklımda kalan 1.200 tl idi geçen sene limit..yani hediye değeri 1.200 tl ve üzeri ise noter huzurunda çekiliş yapıldı ise noterden ibraname verme zorunluluğu var.ancak şuan kazandığımız fırının değeri 729 TL. dolayısıyla noterden tasdikli ibraname şartına girmiyor..sadece nüfus cüzdan ve yazılı maktu ibraname ile hediyeyi alabilirsiniz diye düşünüyorum.ekstra notere 70-80 tl.ibraname parası vermemize gerek yok :)
izgim

Çevrimdışı liverpooltorres

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 10 Ekim 2012, 13:39:01 »

şimdi mpi.de belirtilen maddedeki limiti pek hatırlamıyorum aklımda kalan 1.200 tl idi geçen sene limit..yani hediye değeri 1.200 tl ve üzeri ise noter huzurunda çekiliş yapıldı ise noterden ibraname verme zorunluluğu var.ancak şuan kazandığımız fırının değeri 729 TL. dolayısıyla noterden tasdikli ibraname şartına girmiyor..sadece nüfus cüzdan ve yazılı maktu ibraname ile hediyeyi alabilirsiniz diye düşünüyorum.ekstra notere 70-80 tl.ibraname parası vermemize gerek yok :)
size belirtç.ekelrmi noter onay falan die
YoU wİlL nEvEr WaLk AlOnE

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 10 Ekim 2012, 13:42:50 »

size belirtç.ekelrmi noter onay falan die

bugüne kadar kazandığım 1500 tl. ve üzeri olan hediyelerde ilk önce bize tebligat yaptılar ve orda zaten noterden tasdikli istediler.ama bunda henüz bir tebligat gelmedi..ve gazetede de belirtmemişler sadece nüfus cüzdanı istiyorlar okadar..yani bu kampanyada benim anladığım kadarıyla sadece kimliğimizin fotokopisini posta yoluyla göndereceğiz o kadar.noterden ibraname istememişler.
izgim

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #24 : 10 Ekim 2012, 13:43:52 »
500 tl üzeri değilmiydi o

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 10 Ekim 2012, 13:50:31 »
evet 500 tl ve üzerine noter tasdikli gerekiyor..549 tl lik çamaşır makinesi için ben yeni yaptırdım..79,50 tl noter alıyor..

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 10 Ekim 2012, 13:57:04 »
ben 1.200 diye hatırlıyorum arkadaşlar.yanılıyor olabilirim dediğim gibi aklımda kalan bu rakam..
izgim

Çevrimdışı Belelek

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #27 : 10 Ekim 2012, 14:53:49 »
Ayy yedeklerdeyim. nolcak şimdi? tecrübesiz kampanyacıyım bileniniz varsa ltf cevap verin.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 10 Ekim 2012, 15:15:53 »
arkadaşlar az önce firmayı aradım,kazananlara bugün itibariyla tebligatları göndermeye başlamışlar.en geç gelecek hafta elinizde olur tebligat ve orda belirmiş olduğumuz belgeleri yollamanızı istiyoruz dediler..ona göre fırın kazananlar için ayrıca noterden ibraname istiyorlarsa noterden onu da yaptırıp diğer istedikleri belgeler ile ( nüfus cüzdanı fotokopisi vs.) postaya vereceğiz.

Not:gerek özelden gerekse face.den soran arkadaşlar olduğu için yazdım.bilgi isteyenler varsa son durum bu şekilde.
izgim

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #29 : 10 Ekim 2012, 16:32:20 »
tek 1 kere oynamıstım banada tst akınası cıkmıs fırın olsaydı leske fırınım ne zamandır bozuk yıne bunada sukur kazanan herkesı tebrık ederım
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ