Gönderen Konu: Bebek Odasına Nem Cihazı Öneriniz  (Okunma sayısı 4171 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
  • şans ben sana güldüm sende bana gül:))))))
Ynt: Bebek Odasına Nem Cihazı Öneriniz
« Yanıtla #10 : 06 Ekim 2012, 15:39:15 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
cnm bende almayı düşünüyorum hatta bugün çadışarıya çıkıp bakıcaktım. şurda kullananlar değerlendirmiş bazı markaları. tam inceleyemedim ama sende bir bak istersen

burayı okudum ve kafam daha çok karıştı. ??? ??? ??? ??? ???

Çevrimdışı hera

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 06 Ekim 2012, 15:45:14 »
Bebiş mi geliyor  :o Çok sevindim canım gözün aydın yeni gördüm foruma bakamıyorum bebeğim doğduğundan beri bir kaç günden beri de hastayım, kaç aylık oldu cinsiyeti belli mi miniğinin :)

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 06 Ekim 2012, 21:00:00 »
Bebiş mi geliyor  :o Çok sevindim canım gözün aydın yeni gördüm foruma bakamıyorum bebeğim doğduğundan beri bir kaç günden beri de hastayım, kaç aylık oldu cinsiyeti belli mi miniğinin :)

ooo baya oldu canım 20.haftayı bitirdik.5 aylık oldu.cinsiyeti Kız Allah nasip ederse inşallah.sana da çok geçmiş olsun,bebiş nasıl annelik nasıl gidiyor :)
izgim

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : 06 Ekim 2012, 21:01:38 »
Cok asiri kullanmayin.Bronsite sebep olabilir aman dikkat.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 06 Ekim 2012, 21:02:24 »
ben tefal öneririm zira iyon ve filtresi var

lerzancım tefal kesinlikle bu konuda tektir de,ama çok pahalı ürünleri :( malum bir sürü masrafımız olacak daha bebek odası mobilyası kıyafetleri kremleri kuveti anakucağı beşiği ...inan saymakla bitmiyor :) safi ne cihazına 300 lira vermek şuan için pahalı geliyor. oyüzden başka markalara bakıyorum.daha uygun fiyatlı
izgim

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 06 Ekim 2012, 21:04:21 »
Cok asiri kullanmayin.Bronsite sebep olabilir aman dikkat.

çok haklısınız.zaten soguk hava üflyen olacağı için odayı da biraz soğutur sanırım.malum bizim ki kış bebeği olacak hastalanmasın..gün içerisinde arada bir çalıştırmayı düşünüyorum,sadece odanın kuruluğunu biraz alsın diye.
izgim

Çevrimdışı darkinangel

• Usta Kampanyacı
  • SAHİP OLDUĞUN GÜCÜ ASLA GÖSTERME...!!!
« Yanıtla #16 : 06 Ekim 2012, 21:09:12 »
biz de tefal kullanıyoruz sessiz ve kaliteli, fakat temiz kullanmak gerekli, kullanmadığınızda içinde su kalınca kireçlenme oluyor yani bizde öyle oldu ama hala kullanıyoruz :D ilk gün aldığımızda buharı max ayarına getirmiştim bilmeden, kış günüydü sabah kalkınca odada dumandan birbirimizi göremedik, sanki evi sis basmıştı bu kıssadan hisse öylesine :D :D :D

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 06 Ekim 2012, 21:11:25 »
cnm bende almayı düşünüyorum hatta bugün çadışarıya çıkıp bakıcaktım. şurda kullananlar değerlendirmiş bazı markaları. tam inceleyemedim ama sende bir bak istersen

burda konuyu baya hararetli bir şekilde tartışmışlar :) hala okumaya devam ediyorum..nem cihazlarını tavsiye etmeyenler de var tavsiye edenler de var..aslında işin özü kullanım sıklığına ve şekline dayalı birazda ...diazem'in de dediği gibi sürekli kullanmamak lazım,gün içerisinde belli aralıklarla odanın biraz kuruluğu kırılsın diye çalıştırmanın fazla zararı olacağını düşünmüyorum.ben aslen mersinliyim,orda olsa zaten gerek yok..zira çok nemli..ama ankara'da kesinlikle lazım gerekli bir ürün diye düşünüyorum.
izgim

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 06 Ekim 2012, 21:12:34 »
fakir almada ne alırsan al bana hediye gelmişti deişme geri verme imkanımda olmadı kullandım ama çok kötü ses çıkarıyor kumandası problemli üstten düğmelrden aç kapa desen bir bip sesi varki akla zarar açıkçası abimler tefal aldılar çok memnun kaldılar tabi biraz pahalı ama en azından rahat edersin
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 06 Ekim 2012, 21:16:00 »
fakir almada ne alırsan al bana hediye gelmişti deişme geri verme imkanımda olmadı kullandım ama çok kötü ses çıkarıyor kumandası problemli üstten düğmelrden aç kapa desen bir bip sesi varki akla zarar açıkçası abimler tefal aldılar çok memnun kaldılar tabi biraz pahalı ama en azından rahat edersin

evet fakirden kimse memnun değilmiş.
izgim