Gönderen Konu: Hilecilere bir çözüm  (Okunma sayısı 8713 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ersinacar

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Hilecilere bir çözüm
« Yanıtla #10 : 04 Ekim 2012, 20:03:26 »
Bunun bir çözümü olabileceğini sanmıyorum yapacak olan modem resetler çerezleri temizler gene yapar.

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
« Yanıtla #11 : 04 Ekim 2012, 20:24:35 »
Facebook sahte profilleri silmeye başladı. Yüzlerce sahte Facebook hesabı alıp bu hesaplardan kendilerine oy verenler bakalım şimdi ne yapacaksınız. Haram yiyiciler!

Detaylı bilgi için : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
« Yanıtla #12 : 04 Ekim 2012, 22:59:09 »
face kapatsada onlar bir yolunu bulurlar gene ondan şüphem yok allah sonumuzu hayretsin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı kapito

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 04 Ekim 2012, 23:30:37 »
susma sustukça sıra sana gelecek :)
''Ve bir gün, herkes hak ettiğini bulur.''

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 04 Ekim 2012, 23:46:00 »
el elden üstündür

Çevrimdışı aralkoçu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 05 Ekim 2012, 13:48:44 »
Bir yarışdan 10 isimle 10 hediye kazanıyor bu da haksızlık değil mi sizce ?
:) Şans

Çevrimdışı senloris

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 05 Ekim 2012, 14:08:58 »
Bence fazla kendinizi sinir etmeyin hemen kızıp çemkiriyorlar :D Bir kere bişi diyeyim dedim birden celallendiler boşver hayırlısı.. :)))

Çevrimdışı aralkoçu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 09 Ekim 2012, 09:34:55 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bence fazla kendinizi sinir etmeyin hemen kızıp çemkiriyorlar :D Bir kere bişi diyeyim dedim birden celallendiler boşver hayırlısı.. :)))
Haklısınız zaten niye hile yapıyorsun dedin mi hemen kabahatli sen olursun sanki hile yapan senmişin gibi :)
:) Şans

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 13 Aralık 2012, 12:41:20 »
Sormayın...
Ben bir defasında Baral'ları bir yarışmada bariz bir şekilde çoklu hesaptan katıldıkları için firmanın duvarında protesto etmiştim, birkaç dakika sonra soyadı Baral olan ve olmayan birçok hesaptan ardı ardına tehdit mesajları aldım, tehdit mesajlarının dışındakiler de çok çirkin uslupla yazılmış amiyane yazılardı. Enterasan olan hani bildiğim bir 300 tane Baral soyadı vardı ama bir 300 tane de farklı isim olduğundan haberim yoktu:) Normalde haksızlığa gelemem, tepki gösteririm ama çark böyle dönüyorsa yapacak birşey yok. Bir de bu işler nasip kısmet meselesi. 600 hesaptan katılırsın, sana çıkmaz, adam tek hesaptan katılır ona çıkar ya da tam tersi olur. İşte burada nasipten öte köy yok. Bazı şeyleri değiştirmek çok zor ve tek başına imkansız...
E.Baral'ın foruma da üye olduğunu tahmin ediyorum,kimbilir hangi nickle sinsi sinsi okuyor yazdıklarımızı:)

Çevrimdışı tinkerbell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 13 Aralık 2012, 13:40:52 »
Baral ın biri benim face imde ekliymiş.Normalde oy lu yarışmalara hiç katılmazdım.Bir gün baktım 1 saatlik yarışma kimse katılmamış ben katılayım dedim..Benden başka da katılan yoktu..E. Baraldan oy istedim.Yarışmanın bitmesine son 15 dk vardı..50 civarı oy toplamıştım ,büyük bir çaba sonucunda..Hanfendiden oy istememle yarışmaya katılması aynı anda oldu ve o 15 dk da benden fazla oy aldı,kazandı :)) Malesef böyle terbiyesizlikler olmuyor değil.