Gönderen Konu: ve savaş başladı ...  (Okunma sayısı 4804 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
Ynt: ve savaş başladı ...
« Yanıtla #40 : 04 Ekim 2012, 20:06:59 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Siyaseti hiçbir zaman çekici bulmadım..Ama şunu da belirtmem gerekiyor..K.Maraş'a o kadar çok Suriyeli geldi ki adamlar gece yarısı yoldan adam çevirip parasını gasp ediyormuş..Bir dairede 20-25 kişi kalıyor..Tampon bölge oluşturmak yerine yapılan hatalar yüzünden işin rengi giderek belli oluyor..Tam tersi bir durum olsa acaba onlar bize karşı bu kadar insaflı olabilirler mi ? Arap adı üstünde..Can kaybımız var..Onlara Allah'tan rahmet diliyorum..Mekanı cennet olsun nur içinde yatsınlar... :/
gaziantepte ev kiraları uçtu 1.200 tl ye ev kiralıyor 3 aile kalıyor 6 aylık peşin veriyorlar satış fiyatlarıda uçtu 1.200 tl lik ev fiyatında olan şuanki evler eskiden 450-500 idi varın gerisini siz hesap edin adamlar kiracılarını çıkarıyor ki suriyelilere ev kiralaya bilmek için vah türkiyem vah Allah asgari ücretle çalışanlara yardım eylesin adamcağızlar 1 maaşlarını kira bedeli vermek zorunda kalıyor
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bir Şarkı Çalar Ama Sen Binlerce şey hissedersin..
« Yanıtla #41 : 04 Ekim 2012, 20:32:33 »
Bu Savaş Bizim Savaşımız DEĞİL.. Bu İşin Natosu Var Birleşmiş Milletleri Var..
Nato Birleşmiş Milletler Bir şey demiyorken Türkiye Kim.. Neyine Güveniyor.. 
Rusyadan İrandan Hatta Çinden kalkan 2 Tane Nükler Başlıklı Füze Siler Türkiyeyi Haritadan..

Amerika istiyor diye Bu HALKIN Çocukları ÖLMESİN..

Esadla Savaşan Teröristlerin Türkiyeden gittiği Türkiyeden Yardım Aldığı NET..

Savaş Durumunda Zengin Çocukları Tam Korunaklı Sığnıklarda Yada Avrupada LÜks İçinde yaşarken Halkın Anadolunun Fakir Çocukları Ölecek..

Tezkereye EVET diyen Partilerin Secmenleri gitsin savaşa En Azından Benim Cepimden Yedikleri Makarnanın Hakkını Versinler.. Hatta Suriyeli Askerlere Makarna Kömür Atarakda Önden gitsin Bizde gideriz..

Neymiş Suriyeden Gelen Top Mermisiyle 5 Kişi Ölmüş..

EE Kuzey Iraktan Gelen Teröristler 5 değiL..
Binlerce Vatandaşı Öldürüyor Kuzey Irağa Neden girilmiyor ?

Sacmalık..

Kusura Bakmayında Ben Kömürcü Makarnacı Kodaman takımı Amerikadan Biraz daha Dolar Alsın diye SAVAŞAMAM..

Ha Savaşmak isteyen Varsa Zaten Halepte Suriyeli Teröristlerin Kampları Var Hemen şimdi gitsin oraya Onlara Katılsın SAVAŞSIN..
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2012, 22:03:20 Gönderen: diazem »

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #42 : 04 Ekim 2012, 20:42:25 »
Bu Savaş Bizim Savaşımız DEĞİL.. Bu İşin Natosu Var Birleşmiş Milletleri Var..
Amerika istiyor diye Bu HALKIN Çocukları ÖLMESİN..

Esadla Savaşan Teröristlerin Türkiyeden gittiği Türkiyeden Yardım Aldığı NET..

Savaş Durumunda Zengin Çocukları Tam Korunaklı Sığnıklarda Yada Avrupada LÜks İçinde yaşarken Halkın Anadolunun Fakir Çocukları Ölecek..

Tezkereye EVET diyen Partilerin Secmenleri gitsin savaşa En Azından Benim Cepimden Yedikleri Makarnanın Hakkını Versinler.. Hatta Suriyeli Askerlere Makarna Kömür Atarakda saldırabilirler..

Tayyip Amcanın  Gemici Burak Efendiyle taşfırın Bilal Efendi Oğulları Önden gitsin Bizde gideriz..

Neymiş Suriyeden Gelen Top Mermisiyle 5 Kişi Ölmüş..

EE Kuzey Iraktan Gelen Teröristler 5 değiL..
Binlerce Vatandaşı Öldürüyor Kuzey Irağa Neden girilmiyor ?

Sacmalık..

Kusura Bakmayında Ben Kömürcü Makarnacı Kodaman takımı Amerikadan Biraz daha Dolar Alsın diye İdam Edileceğimi Bilsemde SAVAŞMAM..

Ha Savaşmak isteyen Varsa Zaten Halepte Suriyeli Teröristlerin Kampları Var gitsin oraya Onlara Katılsın SAVAŞSIN..

Vallahi yazınıza bir değil 1000lerce teşekkür ederdim ama bir taneyle sınırlı.
Malesef vatandaşın gözü kör,kulakları sağır.Birde bunun üzerine ortopedik engelli.Benim öğrencilerden bile daha ağır vaka.Özel eğitime ihtiyacı var.Ama biz deriz ki özel eğitimde feda edilecek birey yoktur.İnşallah kimse bu milleti çıkarları uğruna feda etmez.Olan yine bize olur.Ne kaçacak İsviçre bankalarında paramız,ne de  Güney Amerika'da malikanelerimiz var.Ben artık kendimden geçtim.Çocuklarımı düşünüyorum.Keşke demek istemiyorum ama bu çocuklar buralara fazla.Önlerindeki nimetleri çakal gibi bekleyenleri var.Ama onları koruyan yok.Biz Suriyelileri koruruz.Biz filistinlileri koruruz.Biz kendimiz dışında herkesi koruruz.
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #43 : 04 Ekim 2012, 20:48:19 »
işimden öturu bu ara sureklı bilgisayardayım.Bugun twitterda PKK şimdi nemalanacak bu durumdan diye okudum. Çok uzuldum. Daha öncesınde PKK 3 büyük ilde saldırılarımız olacak demıstı...Allah hepımızı korusun.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #44 : 05 Ekim 2012, 09:35:13 »
Başbakan konuşma yapmış savaş çıkarmak gibi bir niyetimiz asla olamaz demiş
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı biolog

• Usta Kampanyacı
  • Bağımsız Üye
    • lonesome cowboy
« Yanıtla #45 : 05 Ekim 2012, 19:34:28 »

Suriyeden tekrar top mermisi gelmiş
Beş dakikada değişir bütün işler.