Gönderen Konu: limangodan aldığım tommy hılfıger saat  (Okunma sayısı 1439 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayferr24

• Usta Kampanyacı
  • rabbimin mükafatları
limangodan aldığım tommy hılfıger saat
« : 27 Eylül 2012, 13:32:18 »
tommy hılfıger  aldığım saat iptal edilmiş .aldığım ürün  defo aşamasındaydı .yani ürün firma tarafından gönderilmiş fakat depodamı ne olduysa oldu anlamındamı depo aşamasında olmak .aman  canım sıkıldı .limangoyu arıyorum cevap veren yok .vereceğim kişiye çoktan dedim  sana saat aldım diye  n edecem şimdi yaw üstüne dünyapara verdiydim :))99 yada depoda limango çalışanlarının hoşuna gidiyoda kendilerine mi alıyorlar:)
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2012, 13:44:38 Gönderen: ayferr24 »

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
Ynt: limangodan aldığım tommy hılfıger aldığım saat
« Yanıtla #1 : 27 Eylül 2012, 13:34:53 »
bende aynı şekilde Playskool oyuncak almıştım 2 haftayı geçti ama benimki sipariş aşamasında büyük bi hevesle almıştım iptal olacak bu gidişle :( seninkinde muhtemelen depoda bi hata görmüşlerdir ondan iptal olmuştur

Çevrimdışı ayferr24

• Usta Kampanyacı
  • rabbimin mükafatları
Ynt: limangodan aldığım tommy hılfıger saat
« Yanıtla #2 : 27 Eylül 2012, 13:45:12 »
yao değilde alacağım kişiye söyledim aldım diye birde onu almak için  bayağı mücadele verdim hemen tükendi vs:((

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #3 : 27 Eylül 2012, 13:46:19 »
bende uni baby ıslak mendil almıştım 36 lı. 20 lik çek kullanarak. 2 hafta oldu halen hiç bir gelişme yok..  :(
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı ayferr24

• Usta Kampanyacı
  • rabbimin mükafatları
« Yanıtla #4 : 27 Eylül 2012, 15:35:16 »
arayabilirsin iletişimden aradım  depo aşamasında görünüyordu .aradıktan sonra iptal ettiler ürün tedarik edilemedi diye .dedim firma ürünü göndermiyecekse niye kampanya yapıyor iletecekmiş şikayetimi vs
tlf:02166656565

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 27 Eylül 2012, 15:49:04 »
yahu siz bu limango'nun çalışma stratejisini anlamadınız hala heralde ?? neden herkes aldığı ürünü depo aşamasında görüyo da sonrasında ürünü gideremedik size paranız iade + 10 tl de bilmemne bonusu... herkesin başına da mı aynı şey gelir ? kampanya yapıyolar. ürün stoklu diyolar, stoklu üründen alıyoruz. ürün depo aşamasında 2 hafta bekliyo. hani üzerine gitmesek 2 ay orada kalacak. sesimizi çıkarıyoruz öyle parayı alıyoruz. eminim bazıları üzerine düşmüyodur onlarda paranın üstüne yatıyordur. neyse kısaca bunlar bizim paralarımızla kendi çarklarını döndürüyorlar. senin benim onun daha yüzlerce kişi 50 liradan 100 liradan ürün aldığını düşününün. adamlar bizim paralarla 1 ay çarklarını döndürüyorlar. sonra paramızı iade ediyorlar. peehh...

Çevrimdışı tinkerbell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 28 Eylül 2012, 21:42:56 »
ben en az 15 alısverişyaptım birinde bile böyle bişey olmadı..ne yalan söyleyeyim