Gönderen Konu: ipsos megapanel  (Okunma sayısı 43820 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
Ynt: ipsos megapanel
« Yanıtla #90 : 22 Mart 2014, 01:38:09 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben pek anlayamadım şimdi markette gidip deterjan aldım bunun barkodunu nasıl kayıt edecegım.

bir cihaz veriyorlar onunla barkodu okutuyorsunuz. Yada manuel internet sitesinden giriş yapabiliyorsunuz.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı navle

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #91 : 04 Ağustos 2014, 17:29:35 »
tek tek bütün yorumları okudum korkulacak bişey değil 5-6 aydır bende üyeyim ipsosa haftalık yaptığım alışverişlerden okutuyorum ürün sayısı önemli değil haftalık düzenli aktarmamız yeterli üye olmak isteyenede referans gönderebilirim 

Çevrimdışı merekila

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #92 : 08 Ağustos 2014, 10:45:41 »
Gfk üyeleri yardımcı olabilirler mi
ben 3 haftadır üyeyim ve düzenli okutuyorum ama hala sitelerine giriş yaptığımda 0 puan gözüküyor neden acaba
puanlar geç mi yükleniyor aylık falan mı

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #93 : 08 Ağustos 2014, 11:04:50 »
ben 3 haftadır üyeyim ve düzenli okutuyorum ama hala sitelerine giriş yaptığımda 0 puan gözüküyor neden acaba
Aylık yükleniyor. Biraz gecikebilir de ama mutlaka yükleniyor
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı merekila

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #94 : 08 Ağustos 2014, 11:06:12 »
Aylık yükleniyor. Biraz gecikebilir de ama mutlaka yükleniyor
bide cihazınızı nasıl muhafaza ediyorsunuz sürekli 7/24 prizde mi

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #95 : 08 Ağustos 2014, 13:28:15 »
ipsos için de merak edenler vardır belki :) barkodları yüklüyorsunuz, bir sonraki hafta 30 puan yükleniyor.

Çevrimdışı birecik

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • TIKLA KAZAN
« Yanıtla #96 : 09 Ağustos 2014, 11:36:17 »
bana da referans olurmsnz :))

HEDİYELER FIRSATLAR KAMPANYALAR

Çevrimdışı cheryl

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Güneşe bakarsan Gölgeleri göremezsin
« Yanıtla #97 : 11 Ağustos 2014, 11:57:21 »
gfk da 7/27 cihaz prizde takılı kalıyor ve puanlar aylık yükleniyor ve ben cok memnunum gfk paneline üye olalı 1 sene olacak hediyeleri 3-4 günde geliyor çok memnun kaldım ip sos panelde üye oldum ama çok sıkıntılı laptopu açman lazım çoğu barkodu okumuyor elle yazman lazım çok uğraştırıcı teferruatlı 1 defa yaptım makine öyle duruyor uğraşmıyoruz müşteri hizmetlerine söyledim cihazı bizden almaları için 1 ay oldu gelip almadılar

Çevrimdışı Cigkofte

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • http://www.cigkofte.co
    • Online Çiğköfte Satış Yeri
« Yanıtla #98 : 26 Ağustos 2014, 12:52:35 »
gfk da 7/27 cihaz prizde takılı kalıyor ve puanlar aylık yükleniyor ve ben cok memnunum gfk paneline üye olalı 1 sene olacak hediyeleri 3-4 günde geliyor çok memnun kaldım ip sos panelde üye oldum ama çok sıkıntılı laptopu açman lazım çoğu barkodu okumuyor elle yazman lazım çok uğraştırıcı teferruatlı 1 defa yaptım makine öyle duruyor uğraşmıyoruz müşteri hizmetlerine söyledim cihazı bizden almaları için 1 ay oldu gelip almadılar
Yardımcı olurmusunuz bana bu sistem hakkında bende cihazı almak istiyorum sözleşme şart koşul falan varmı ?Naısl başvuru yapabilirim.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  4 KG ÇİĞKÖFTE KARGO KDV DAHİL 24 TL

Çevrimdışı cheryl

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Güneşe bakarsan Gölgeleri göremezsin
« Yanıtla #99 : 03 Eylül 2014, 22:56:06 »
Yardımcı olurmusunuz bana bu sistem hakkında bende cihazı almak istiyorum sözleşme şart koşul falan varmı ?Naısl başvuru yapabilirim.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin formudoldurursanız sizi ararlar sozlesme vs yok biz memnunuz cok begendık