Gönderen Konu: Uzun Başlıklı Blog Konuları  (Okunma sayısı 3968 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dontcry8

• Usta Kampanyacı
Uzun Başlıklı Blog Konuları
« : 26 Eylül 2012, 11:17:46 »
Merhaba,

Bu noktada epey sıkıldığımı ve kızgınlığımı dile getirmeliyim. Genellikle blog konularının konu başlıkları ÇOK UZUN oluyor. Uzun olunca da forumdaki diğer konu basliklarini doğru düzgün göremiyoruz, fark edemiyoruz. İyice bakmamız gerekiyor.

Kısaca bence bu uzun başlıklı konular gereksiz, bir düzenlemeye gidilmesi taraftarıyım. Hem hoş bi görüntü olmuyor, hem zor okunuyor -sanki reklam yapılıyormuş gibi- amacı da anlamıyorum..

Sizler de düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim

Çevrimiçi eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: Uzun Başlıklı Blog Konuları
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2012, 11:19:14 »
ben blog kampanyalarına baştan karşıyım  :D herkes kendi blogunda yayınlasın.zaten bir katıldınmı mail adresine zırt pırt mail yolluyorlar.gına geldi artık  ;D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2012, 11:21:09 »
yıl olmuş 2012 hala blog kampanyalarına katılan var mı ya ;D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı dontcry8

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2012, 11:28:36 »

Şahsen ben katılmıyorum, cazip gelmiyor çünkü.

Ama şu uzun başlıklı konular sorununu bi düzeltelim, ya da düzenlemeye gidelim lütfen.. Forumdaki yeni mesajları okuyamıyorum doğru düzgün..

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2012, 11:29:10 »
Aslına bakarsanız kampanya katılım süreleri vs. bilgilerin net olması ve yönetimi kolay olması için tarih yazılması daha doğru olacaktır. Buradaki problem son iletiler kısmında yaşanıyor sanırım.
benim öngörüm son zamanlarda blog kampanyaları azaldığı için bu problem de kendiliğinden çözülecektir :)
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı dontcry8

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2012, 11:39:57 »
Tabiki katılım süresi yazılmalı ama sizce de cok uzun değil mi bu tür basliklar? Örnek;

**___*_*.Com / Durance ile 1 Kişiye Parfümlü Mum Hediye ! / (23Ey-10Ek) 

ilknurundünyası.com/delfince ile 1 kişiye 49 tl lik kolyegümüş kaplama(29 eylül)

Kadınca K. Ayakkabıcantaburda.com dan 1 kişiye seçtiği ürün hediye(10-29 Eylül)

Çevrimiçi eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 26 Eylül 2012, 11:43:20 »
Aslına bakarsanız kampanya katılım süreleri vs. bilgilerin net olması ve yönetimi kolay olması için tarih yazılması daha doğru olacaktır. Buradaki problem son iletiler kısmında yaşanıyor sanırım.
benim öngörüm son zamanlarda blog kampanyaları azaldığı için bu problem de kendiliğinden çözülecektir :)

siteye abone olduğunuz konular.abonelikten çıkar,aboneliği kaldır butonları eklemek çokmu zor ? yada sanırsam bu işten anlayacak ekib yok içinizde. keşke olsaydı. mesela artık yazmayacağımız,yada içeriğini kaybeden başlıklara yazı yazıldığında o konuyu görmemiş olurduk. bir çok standart forumda mevcut bunlar. içimizde bundan anlayan kimse varmı acaba forumda ona yaptırsak  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 26 Eylül 2012, 12:14:32 »
Ben diğer kampanyalara nadiren katılıyorum. :D işyerinde bir çok siteye giremediğim için akşam eve gidince hemen bloğ kampanyaları bölümüne tıklayıp oradaki kampanyalara katılmak daha kolayıma geliyor :D

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #8 : 26 Eylül 2012, 12:24:31 »
Tabiki katılım süresi yazılmalı ama sizce de cok uzun değil mi bu tür basliklar? Örnek;

**___*_*.Com / Durance ile 1 Kişiye Parfümlü Mum Hediye ! / (23Ey-10Ek) 

ilknurundünyası.com/delfince ile 1 kişiye 49 tl lik kolyegümüş kaplama(29 eylül)

Kadınca K. Ayakkabıcantaburda.com dan 1 kişiye seçtiği ürün hediye(10-29 Eylül)
başlıkların bu şekilde açılması zaten moderatörlerin koyduğu bi kural kimse kendi kafasına göre bu şekilde uzun başlık açmıyor yani

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #9 : 26 Eylül 2012, 12:28:06 »
meraal in de dediği gibi blog başlıklarının düzeni ile ilgili olarak karar bizden çıkmıştır, blogger arkadaşların konuyla ilgili bir dahli bulunmamaktadır. başlığın uzun olmasının çok rahatsızlık verici olduğunu düşünmüyorum, blog kampanyalarını görüntülemek istemeyenler, okunmuş say diyerek bundan kurtulabilirler.
kampanyanın netliği açısından gerekli gördüğümüz bir kuraldı, şimdilik aksi yönde bir değişiklik söz konusu değil.
elbette fikirleriniz ve talepleriniz değerlendirilecektir.
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...