Gönderen Konu: kan pıhtılaşması hakkında bilgisi olan  (Okunma sayısı 2380 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
Ynt: kan pıhtılaşması hakkında bilgisi olan
« Yanıtla #10 : 21 Eylül 2012, 13:03:24 »
çoook teşekkür ederim bakalım sonuçlar çıkarsa daha da netleşecek....

Çevrimdışı ayferr24

• Usta Kampanyacı
  • rabbimin mükafatları
« Yanıtla #11 : 23 Eylül 2012, 23:48:53 »
bendede var .1 aydır sonuç almak için uğraşıyorum çekmediğim sıkıntı kalmadı .en son belimden kemik iliği aldılar.5 gün sonra çıkacak sonucuma göre coasipirin vereceklermiş. benim trombositlerim çok yüksek buda kanın pıhtılaşmasına sebep oluyor bende
sanada çok geçmiş olsun .umarım önemli birşey çıkmaz

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #12 : 23 Eylül 2012, 23:50:42 »
gebelikte yaşanan kan pıhtılaşması ile normal yaşamdaki kan pıhtılaşması farklı diye biliyorum. mesela bende var ama şuan ne aspirin ne de kan sulandırıcı birşey kullanmıyorum. bendeki sorun sadece hamile kaldığımda başlıyor..

herkese acil şifalar dilerim.. hastalığın hepsi çok zor..
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 24 Eylül 2012, 21:50:57 »
çok sağolsun arkadaşlar bakalım sonucum cumaya çıkıcacak inşLLah bir şey çıkmaz öyle umut ediyorum...

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 30 Eylül 2012, 11:15:25 »
merhabalar benim test sonucum çıktı mtrfrh 1268 adlı gende heterozigot çıktı.. kan pıhtılaşması var...

yorum larınızı bekliyorum..

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 30 Eylül 2012, 16:47:07 »
canım gebelik planmaya başladığınızda muhtemelen asprine başlatır dr seni.

gebe kalıncada kan sulandırıcı iğneye başlatır. doğuma 1-2 gün kala bıraktırır.

bende öyle oldu. kızlarım şuan 26. aya girecekler. hiç bir sağlık sorunumuz yok çok şükür.. iğneler de şeker hastalarının enjeksiyonları gibi.. ilk zamanlar biraz zor gelse de sonradan alışırsın. ben kendim yapıyordum iğnemi......

geçmiş olsun..

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 30 Eylül 2012, 17:24:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
canım gebelik planmaya başladığınızda muhtemelen asprine başlatır dr seni.

gebe kalıncada kan sulandırıcı iğneye başlatır. doğuma 1-2 gün kala bıraktırır.

bende öyle oldu. kızlarım şuan 26. aya girecekler. hiç bir sağlık sorunumuz yok çok şükür.. iğneler de şeker hastalarının enjeksiyonları gibi.. ilk zamanlar biraz zor gelse de sonradan alışırsın. ben kendim yapıyordum iğnemi......

geçmiş olsun..

teşekkür ederim...

çok canım sıkılıyor yaa... illa bi aksilik çıkıcak hayatımda... evet banada doktor aynen sizin dediğiniz gibi dedi...doktor coraspin verdi normalde hamile kalınca vericem ama öncesinde de kullanabilirsin dedi... kullanayım o halde dedim bende.. inşşş becerebilirim.. 2 3 ay sonra yeni bir gebeleik düşünüyoruz... bakalım....

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 30 Eylül 2012, 17:45:09 »
canını sıkma. hayatta herşey bizim için. rabbim beterinden saklasın.

bişey söyleyim de için rahat etsin. ben tek böbrekliyim birisi alındı. tek böbrekle  kullandım o iğneleri ve tek böbrekle ikiz dünyaya getirdim hemde maşallah ikisi de çok sağlıklı... hiç bir sağlık sorunum olmadı çok şükür ve halende yok..  o ilaçları ömür boyu kullanmak zorunda olanları düşün. sen sadece bebeğine hamileyken kullanacaksın. sonra bitti gittii  ;D  ::)

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 30 Eylül 2012, 17:55:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
canını sıkma. hayatta herşey bizim için. rabbim beterinden saklasın.

bişey söyleyim de için rahat etsin. ben tek böbrekliyim birisi alındı. tek böbrekle  kullandım o iğneleri ve tek böbrekle ikiz dünyaya getirdim hemde maşallah ikisi de çok sağlıklı... hiç bir sağlık sorunum olmadı çok şükür ve halende yok..  o ilaçları ömür boyu kullanmak zorunda olanları düşün. sen sadece bebeğine hamileyken kullanacaksın. sonra bitti gittii  ;D  ::)

amin canım amin.. geçmiş olsun çok üzüldüm .. ve cesaretinizden dolayı tebrik ederim... maşallah diyeyeim sizlere... çok teşekkür ederim moralin için.... inşallah bende tez zamanda bebeğime kavuşurum...

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 30 Eylül 2012, 19:31:00 »
Burda bu durumu 19 yıl önce yaşayan bir anne var.Kızlarımın biri 19 diğeri 16 yaşında.Ve çok sağlıklılar.Hayatta herşey bizim için.Bende bu durumum üzerine 3 ameliyat geçirdim.Şimdi çok sağlıklıyım.Yaşımdan herkes çok genç gösterdiğimi söylüyor.Hamileyken biraz zorluk çektim.Ama geçti gitti.Üstelik siz şimdiki teknolojide yaşıyorsunuz.Benim eşim jandarma astsubayıydı. çok zor koşullardaydım.Takmayın kafanıza.İyi düşünün iyi olur.
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...