Gönderen Konu: Finish Türkiye İftar Sofraları Yarışmasını Hediyeleri Piyasada Yok  (Okunma sayısı 2671 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
Finish Türkiye İftar Sofraları yarışmasının sonuçları açıklandı ama hediyeler gelmedi ve bir türlü mesajlara cevap verilmiyor ya da hep aynı kalıp cümle ile cevap veriyorlar, hediyelerin dağıtımına başlanmışmış, gönderimler devam ediyormuş. Sanki fındık toplayıp kamyonla gönderiyorlar, nedir bu kadar kargo yapması ve göndermesi zor olan, bilmiyorum, ve ayrıca kazananlar topu topu kaç kişi? 100 kişi kazansaydı sanırım gönderim 1 yıl kadar sürerdi..

Sanırım forumdan sadece bir kişi hediyem geldi dedi ama onu da sanırım göstermelik gönderdiler
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2012, 16:11:11 Gönderen: huseyinboz »

Çevrimdışı enavci

• Usta Kampanyacı
bir kisi de facede gordum
guzel bir sepet olmus
annem son hafta kazandi hala gelmedi
bekliyoruz

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
bize fairy den hediyleirmiz tam 2 ay sora geldi

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
benım bugun geldı mng le antalyaya yazmıstım ama sanırsam görmedınız sizinkide gelır  :D

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
banada bugün geldi sepet güzel arkadaşlar
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
bana daha gelecek

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
Hala gelen giden yok...

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
Valla ben mesaj attım 2 güne geldi... çok süper bi sepet olmuş... facebooktan msj at derim ben kardeş

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
Ben de 2 aydır sürekli faceden yazdım, hediyem gelmedi, kargoda sorun olabilir mi diye. Gönderimler devam ediyor cevabı aldım, sanırım kopyala/yapıştır bir cevaptı verdikleri. Sonra Finish'in ana merkezini bulup, marka müdürüne mail attım. Meğer benim kargo taa 13'ünde şubeme gelmiş ve sonra bir telefonla (ne alakaysa) Antalya'ya gönderilmesi istenmiş. Antalya'da da Gülcan Yiğit isimli bir arkadaş teslim almış. Kargo dökümünde zaten Gülcan Yiğit'e ayrı bir gönderim gözüyor. Arkadaşın gözü dönmüş, kendi kargosu diye benimkini kendine yönlendirmiş, dünyanın en kötü kargosu Mng'de firmadan adres değişikliği talebi gelmemesine rağmen kargonun yönünü Antalya'ya çevirmiş. Gülcan Yiğit hem kendi kargosunu almış, hem de benim giden kargomu "yok bunda yanlışlık var, bunlar bana ait değil, hak geçmesin" dememiş, indiregandi yapmış. Sağlık ola. Yeni paket gönderimi yapacaklarmış bugün bana. Bakalım, ölme eşeğim ölme...

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ben de 2 aydır sürekli faceden yazdım, hediyem gelmedi, kargoda sorun olabilir mi diye. Gönderimler devam ediyor cevabı aldım, sanırım kopyala/yapıştır bir cevaptı verdikleri. Sonra Finish'in ana merkezini bulup, marka müdürüne mail attım. Meğer benim kargo taa 13'ünde şubeme gelmiş ve sonra bir telefonla (ne alakaysa) Antalya'ya gönderilmesi istenmiş. Antalya'da da Gülcan Yiğit isimli bir arkadaş teslim almış. Kargo dökümünde zaten Gülcan Yiğit'e ayrı bir gönderim gözüyor. Arkadaşın gözü dönmüş, kendi kargosu diye benimkini kendine yönlendirmiş, dünyanın en kötü kargosu Mng'de firmadan adres değişikliği talebi gelmemesine rağmen kargonun yönünü Antalya'ya çevirmiş. Gülcan Yiğit hem kendi kargosunu almış, hem de benim giden kargomu "yok bunda yanlışlık var, bunlar bana ait değil, hak geçmesin" dememiş, indiregandi yapmış. Sağlık ola. Yeni paket gönderimi yapacaklarmış bugün bana. Bakalım, ölme eşeğim ölme...
yuhhh diyorum... başka bişey demiyorum