Anket

Sizce yeterli seviyeye gelirmiyiz !

Güzel Fikir
Başaramayız

Gönderen Konu: Ayarsız enerji için bizde bir grup oluşturalım  (Okunma sayısı 5020 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fusterous

• Usta Kampanyacı
  • Kazanamazsak Kader, Kazanırsak Zafer.
    • hepsiburada
Ynt: Ayarsız enerji için bizde bir grup oluşturalım
« Yanıtla #10 : 25 Haziran 2009, 16:34:23 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ya işte destek verecek olan ordan verir. durup dururken macera aramaya gerek yok.

Bende diyorum ki özel bir çalışma yapılsın , sen kampanya desteğe açarsan canı isteyen oylar istemeyen oylamaz , ama birinin önderliğinde yapılacak ve yarışma sonuna kadar sürecek çalışma burda çoğu kişiyi psp sahibi yapacaktır , bir admin arkadaş gelsede olmaz diyip konuyu kilitlese yada bize önderlik yapsa !

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
« Yanıtla #11 : 25 Haziran 2009, 16:36:18 »
off ne desem anlamıycaksın. eğer her kampanya için bi bölüm olsaydı ohoooo forum bölümden geçilmezdi.

Çevrimdışı nyks

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 25 Haziran 2009, 16:47:03 »
Ayarsız Enerji için ayrı bir bölüm oluşturulacağını sanmıyorum. Pek mantıklı da olmaz. Anladığım kadarıyla yarışanlar DH den yeterince destek sağlıyorlar. Bunun yanında davetli kampanya forumlarına ve bizim forumumuza üye olanlar iki taraflı destek sağlıyorlar.
Ama siz katılanlar 3-5 kişi artık kaç kişiyseniz kendi aranızda plan yapabilirsiniz. Şimdi bu kampanya için bölüm oluşturulursa diğer kampanyalarda da böyle talepler gelecektir. Bununla da başa çıkılmaz.

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
« Yanıtla #13 : 25 Haziran 2009, 16:48:48 »
Destek verecek olan her türlü verir. Örnek olarak Huggies Kampanyası, Favori Kampanyası... bu yarışmalarda destek en üst seviyedeydi.

Çevrimdışı fusterous

• Usta Kampanyacı
  • Kazanamazsak Kader, Kazanırsak Zafer.
    • hepsiburada
« Yanıtla #14 : 25 Haziran 2009, 16:51:09 »
Peki nyks cevap için teşekkür ederim 2 dk sonra konuyu silicem , yeni bir konu açıcam böyle bir grup kurmak ile ilgili , yeterli seviyeye ulaşırsak çalışırız !

Çevrimdışı nyks

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 25 Haziran 2009, 16:57:28 »
Peki nyks cevap için teşekkür ederim 2 dk sonra konuyu silicem , yeni bir konu açıcam böyle bir grup kurmak ile ilgili , yeterli seviyeye ulaşırsak çalışırız !
Silmene gerek yok ben kendi düşüncemi yazdım :)  Belki admin başka düşünür.Konuyu şimdi kilitliyorum.