Anket

Sizce yeterli seviyeye gelirmiyiz !

Güzel Fikir
Başaramayız

Gönderen Konu: Ayarsız enerji için bizde bir grup oluşturalım  (Okunma sayısı 4989 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fusterous

• Usta Kampanyacı
  • Kazanamazsak Kader, Kazanırsak Zafer.
    • hepsiburada
Ayarsız enerji için bizde bir grup oluşturalım
« : 25 Haziran 2009, 15:35:56 »
Arkadaşlar bu yarışmada şuan ben yarışıyorum ama çok umutsuzum , ama şöyle bir önerim var nasılsa bir haftada sony psp gibi çok güzel bir hediye veriyorlar bu çok kısa bir süre demek , ayarsız enerji için özel bir grup kurulamaz mı ? Forumumuzun mevcudiyeti buna hayli hayli yeter ! bende site adminlerimiz değerlendirsin çünki bu grup kurulursa forumumuz dışında kimse kazanmaz kalan bütün psp'ler bu forumdan çıkar !

Sayın adminler lütfen güzel düşünün ve değerlendirin !

forumumuzun görünen biyerinde herkesin oylaması için bir yer açarız , sonuçta ben birdaha böyle bir yarışmanın geleceğini sanmıyorum , her hafta bir üyemize psp !  ;)

(Bunu kendim için demiyorum kesinlikle ! dilerseniz ben yarışmayadabilirim ama madem forumumuz için çalışıyoruz , bunu yapmamız mantıklı olur ! )  ;)

BU MESAJIMI "MODERATÖRE BİLDİR" YÖNTEMİYLE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİM !
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2009, 16:19:29 Gönderen: sielanmucuk »

Çevrimdışı mina

• Usta Kampanyacı
    • www.minakarenim.com
Ynt: Ayarsız enerji için bizde bir grup oluşturalım
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2009, 15:48:43 »
kesinlikle katılıyorum....
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı furkan_emre

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 25 Haziran 2009, 15:59:39 »
béNcédé mantıkLı bir fikiR... Tabikide sonuçta kazanan HERGÜNKAMPANYA üyesi olacak. Varım bende.
Artık kazanmak istiyorum arkadaşlar desteklerini sabırsızlıkla bekliyorum .. :)

miralay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 25 Haziran 2009, 16:01:54 »
bende bu gurupta destekçiniz olurum ama geçmiş haftalarda yarıstıgımda 10 kişiden anca destek gelmişti üzülmüştüm:(

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 25 Haziran 2009, 16:11:49 »
arkadaşlar güzel düşünce bu yarışmaya hiç girmedim ve de girmeyi düşünmüyorum ama yarışan arkadaşlara her zaman destek vermişimdir.kimseyi beklemenize gerek yok bence buraya başvuru alıp katılmak isteyenlerle bir grup oluşturabilirsiniz sıraya koyarsanız kurallarınızı belirlerseniz mesela herkes extradan 10 üye bulacak gibi haa kuralları sakın untmayın ve  de sıraya koymayı:)) başarılar

Çevrimdışı fusterous

• Usta Kampanyacı
    • hepsiburada
« Yanıtla #5 : 25 Haziran 2009, 16:14:08 »
arkadaşlar güzel düşünce bu yarışmaya hiç girmedim ve de girmeyi düşünmüyorum ama yarışan arkadaşlara her zaman destek vermişimdir.kimseyi beklemenize gerek yok bence buraya başvuru alıp katılmak isteyenlerle bir grup oluşturabilirsiniz sıraya koyarsanız kurallarınızı belirlerseniz mesela herkes extradan 10 üye bulacak gibi haa kuralları sakın untmayın ve  de sıraya koymayı:)) başarılar

Güzel diyorsun simon , ama arkamıza admin desteği alırsak ve forumda özel bir yer olarak gösterebilirsek çok daha garanti çalışırız , anlatabildimmi !

Örneğin isimleri belirliycez , ayarız enerji oy bulan team ! , Ayarsız Enerji Yarışan Team , Ayarsız Enerji Yönetici team , sakın büyüttüğümü düşünmeyin çünki bu yarışma eminim bir daha gelmez , 1 hafta gibi bir sürede böyle güzel bir ödül başka hiçbiryer vermez , böyle bir hediye için adamlar  1 - 2 ay yarışma sonucu veriyorlar oda hileyle adanalılara vs gidio zaten , umarım anlatabilmişimdir !

Örneğin dediğin gibi oy bulan team çevresi çok olan ve o hafta yarışan için elinden geleni yapacaklar , tam destek olacaklar , ayrıca yarışanlarda ellerinden gelenleri yapacak arkadaş eş dost , ayrıca kazanan kişier oylayan team'e çekilişle bir tane yada oylayan team'Den çeşitli kişilere "hediye" vererek destek olacak !
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2009, 16:17:24 Gönderen: sielanmucuk »

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 25 Haziran 2009, 16:18:49 »
admin desteği ne olabilir ki sonuçta burada bir bölüm açmışsınız paylaşımlarınızı burada yapabilirsiniz kastetiğin kapalı bir grup ise forum vurucu team deneyimi yaşadı kapalı bir gruptu elbette güzel başarılar kazandı ama devam etmedi nihayetinde( bu konuda özel bir tartışma açılmaması rica olunur) yani iş size kaldı gibi organize edecek kişi önemli  ve ona duyulan güven

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
« Yanıtla #7 : 25 Haziran 2009, 16:27:11 »
Bu Yarışma için ayrı bi bölüme gerek yokki. Beyondparadise den veya nyks den rica et, açsınlar kampanya destek bölümüne konu, ordan gereken desteği fazlasıyla alırsınız.

Çevrimdışı fusterous

• Usta Kampanyacı
    • hepsiburada
« Yanıtla #8 : 25 Haziran 2009, 16:29:00 »
Bu Yarışma için ayrı bi bölüme gerek yokki. Beyondparadise den veya nyks den rica et, açsınlar kampanya destek bölümüne konu, ordan gereken desteği fazlasıyla alırsınız.

Benim açıldı da noldu ki 3 kişiden başkası oy vermedi , bana hergün özel mesaj atıp destek isteyenler ve hergün bilgisayarı açınca oy attığım kişiler meydandan uçtular  :)

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
« Yanıtla #9 : 25 Haziran 2009, 16:32:49 »
ya işte destek verecek olan ordan verir. durup dururken macera aramaya gerek yok.