Gönderen Konu: ÖNEMLİ Acemi Kampanyacı Güvensizliği (Blog Kampanyası Açamama Sorunu)  (Okunma sayısı 3780 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şekerim

• Acemi Kampanyacı
  • **
Evet belki forumda yeni olabilirim ama bu güvensizlik beni fazlasıyla üzdü. Bu nasıl bi hakarettir anlamıyorum. Ne yani ben şimdi forumda yeniyim diye hiç Allah'tan korkup kuldan utanmayıp hediye kazanan arkadaşlarımın hakkınımı yiyeceğim?
Araba bile verseler bunu yapmam,yapamam.Konularım sırf usta kampanyacı olmadığım için kaldırıldı.Bu kuralın kaldırılmasını istiyorum. Bu forumda usta kampanyacı olmak sadece ileti sayısıyla ölçülüyor. Bi insan sırf fazla ileti gönderiyor diyemi onlara güveneceğiz. Bu bir çelişki değilmi?

Eğer illada bi şart olacaksa; mesela ben çekilişlerimi firmalara yaptırıyorum ve bunuda her kampanya konumun altına kocaman kocaman yazıyorum. Hadi bize güvenmiyorsunuz hediyeleri verecek olan firmalaradamı güvenmiyorsunuz. O zaman acemi bloglar içinde bunu şart koşun. Ama bu hakareti bir an önce kaldırın. Konularım silindiğinden beri kendimi hırsız,hak yiyen,vicdansız ve daha bir çok sıfat....Kendimi çok kötü hissediyorum. Destek veren arkadaşlarım varsa desteklerinizi bu konunun altına bekliyorum....
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  Bloğumu izlemeye alırmısınız. Destek isteyen olursada ö.m atabilir :)

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
modlar herhangi bir açıklama yapmamış ama bence acemi olduğunuz için kaldırılmamıştır kampanyalarınız hergünkampanyaforumun banneri olmadığı için olmuş olacağını düşünüyorum(bu sadece benim yorumum konu ile ilgili bilgim yok) yoksa kimse ustakampanyacı olarak girmiyor bu foruma birşeyler paylaştıkça ustalaşıyoruz ya modlar yada admin size gerekli açıklamayı yapacaktır mutlaka
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
Bu kural bir hakaret değil. Yanlış yorumlamışsınız. Bu kuralların her biri yaşanan sorunlar sonucu getirildi. Yıllardır o kadar çok sorun yaşadık ki, yaşadığımız sorunları engellemek için kurallar getirmek zorunda kaldık. Ayrıca forumda güven sağlamazsanız, sizi tanımalarına fırsat vermezseniz katılım az olacaktır. Kurallarımız açıktır. Şartları sağladığınızda konularınızı açabilirsiniz:

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Şekerim

• Acemi Kampanyacı
  • **
bi önerim var bu konuda usta kampanyacı olmayan blogların çekilişlerini buradaki mod arkadaşlarımız yapsa ?  şimdi ben usta kampanyacı olmak için devamlı post kassam bana güvenecekmisiniz? zaten buna zamanımda yok ben çalışıyorum. en azından çekilişi modlar yada forumun güvendiği bir arkadaş yapabilir diye düşünüyorum bunu en azından düşünseniz
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  Bloğumu izlemeye alırmısınız. Destek isteyen olursada ö.m atabilir :)