Gönderen Konu: koşu bandı önerileri  (Okunma sayısı 2975 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tinkerbell

• Usta Kampanyacı
koşu bandı önerileri
« : 07 Eylül 2012, 00:07:05 »
aslında yürüyüşe cok musait bir yerde oturuyoruz ama malesef üşeniyorum kalkıp hazırlanmaya.50 ile 75 kilo aile bireylerinin kilosu ;D
sizce koşu bandı olarak hangi ürünü satın almalıyım? sorun cıkarsın istemiyorum
memnun kaldıgınız ürünleri paylaşırmısınız?

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: koşu bandı önerileri
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2012, 11:07:01 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
aslında yürüyüşe cok musait bir yerde oturuyoruz ama malesef üşeniyorum kalkıp hazırlanmaya.50 ile 75 kilo aile bireylerinin kilosu ;D
sizce koşu bandı olarak hangi ürünü satın almalıyım? sorun cıkarsın istemiyorum
memnun kaldıgınız ürünleri paylaşırmısınız?

verdiğin paraya yazık günah.inana 1 hafta sonra sıkılıp bunalacaksın.verdiğin paraya acıyacaksın. yürüyüş alanın varsa mutlaka temiz havada yürü.çünkü oksijen alınca vücut yağ yakımın daha hızlı ve daha iyi olur. yürüyüş bantları seni 1 yılda zayıflatırsa,açık havada yürümek seni 3 ayda zayıflatır. koşu bandında uzun süreli sıkılırsın yapamazsın konsantre olamazsın. tv koyarım izlerim önüme zaman geçer diye düşünürsün ama o zaman spora konsantre olamazsın. vücudunun ritmi,spor tempon inişli çıkışlı hal alır performansını etkiler.

koşu bandı kış mevsiminde yaşayıpta,kar altında kalan memleketlerde,evde dışarı çıkma ve spor yapma olanağı olmayanlar için ve köpeği olupta eğlence ve ona spor yaptırma amaçlı kullanımlarda ideal :) dediğim gibi yerinde olsam spor aletine para vermem. zayıflamanın temel prensibi önce yürüyüş veya koşu. 1-2 ay. sonra spor salonuna gidersin komple aletlerle çalışırsın.ama koşu bandı hariç.koşu bandı sana yürüyüşteki gibi toprağı zemini hissetme,yürüdüğünü anlama olanağı sunmaz.sanki hiç yorulmamış hiç yürümemiş gibi hissedersin. çünkü vücudunu yere bastığı gibi tam çalıştırmaz kaslarını koşu bandı.

koşu bandından uzak dur. oraya harcayacağın parayı. kendine light diyet yiyecek ürünleri al.yada bu ürünleri hazırlamada kullanacağın yararlı mutfak aletleri  :) mesela korkmaz marka '' mangal et '' isimli yağsız et yapabileceğin grilli var çok güzel. bunun gibi şeyler alabilirsin. alamayı düşünürsen sana bir formül vereyim %25 indirimle alırsın en az  ;)
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2012, 11:16:06 Gönderen: eyefive »
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı glh_n

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
  • Blogumdaki kampanyalar sizi beklerrr :D
« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2012, 11:43:11 »
Kesinlikle almanızı tavsiye etmem yer kaplamaktan başka bi işe yaramıyor çok lazımmmış gibi bi ton para verip aldık şuana kadar toplasam 10 defa kullanılmamıştır  :-\
Şimdi de nasıl kurtulsak da evde biraz yer açılsa diye düşünüyoruz
YENİ FACEBOOK SAYFAMI BEĞENİRMİSİNİZ :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı tinkerbell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2012, 12:40:41 »
teşekkür ederim arkadaslar fikirleriniz için.Aslında kilo vermekten cok spor yapmak amacıyla istiyordum .Bir daha düşüneyim :))

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2012, 13:02:24 »
bizim evin bi odası spor odası..(tabi şimdi bebek geleceği için boşaltıcaz odayı) ama siz yer kaplamaz diyorsanız.ben 2005 yılında Voit marka koşu bandı almıştım yıllar geçti hala kullanıyorum hiç bir sorun yok.yalnız benimkisi biraz büyük hem koşu bandı hem bel inceltme masaj kemeri hem dumbılları hem mekik çekme ipleri hem de twisti var..yani baya komplike bişey.eğer bayansanız o dumbıllar bile yeterli..ama erkekseniz tabi baya düşük kalır kiloları.özetle komlike bişey almak isterseniz ve uzun yıllar kullanmak isterseniz Voit'i öneririm
izgim

Çevrimdışı tinkerbell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2012, 15:54:31 »
bende voit düşünüyordum.Bayi sorunuda cekmemek için.Küçük bir sehirde yasıyorum.En cok bayi Voit in.teşekkürler