Gönderen Konu: Forum Yenilenmesi  (Okunma sayısı 3414 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
Forum Yenilenmesi
« : 23 Haziran 2009, 08:30:06 »
Sayın forum yöneticileri sizden bir isteğim var  tüm kampanyaları Yenileri ile eskileri karıştırıyoruz aramaktanda zorluk çekiyoruz Şöyle yapsanız yeni konuları başda sıralansa daha iyi olmazmı  eskilerle karıştırıyoruz  biten kampanyalarıda silinip sona eren kampanya lı kısımlara yerleşse daha iyi olmaz mı benim fikrim

Çevrimdışı gungem

• Usta Kampanyacı
  • Şanssızım Bu Sıralar :(
Ynt: Forum Yenilenmesi
« Yanıtla #1 : 23 Haziran 2009, 08:54:36 »
bencede çok iyi olur
bazen baştan bi bakıyım diyorum atladığım birşey varmı diye sonra kafam karışıyor vazgeçiyorum
Ahhh! Nerde o eski kampanyalar....

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #2 : 23 Haziran 2009, 10:37:10 »
Biten kampanyaları forumdaki "Biten Kampanyalar" bölümüne taşımaya çalışıyoruz ama arada gözümüzden kaçan olabiliyor.
Biten kampanyalar bölümünde olmayan son kullanma tarihi geçmiş bir kampanya görürseniz mesajın yanındaki moderatöre bildir butonunu kullanarak bize yardımcı olabilirsiniz.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı şansperisi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 23 Haziran 2009, 11:07:07 »
ben de foruma yeni temalar eklenmesini istiyorum, önceden başka bir tema daha vardı, onu kullanıyordum, ama onu kaldırdınız, bu temayı hiç sevmiyorum :(

birde forum bende hep takılıyor, mesela bir konuyu açıyorum, sayfa bembeyaz oluyor, defalarca yenilemek zorunda kalıyorum, ondan sonra ancak açılıyor, ama bir konu açana kadar baya bir uğraştırıyor, ben de çoğu zaman diğer konulara bakmadan çıkıyorum forumdan bu yüzden, çünkü tam bir eziyet oluyor :(

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #4 : 23 Haziran 2009, 11:54:54 »
Server'ı yakında yenilemeyi düşünüyoruz. Sayfaların açılması ile ilgili sorun muhtemelen çözülecektir.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
« Yanıtla #5 : 23 Haziran 2009, 18:56:06 »
ya alınmasınlar ama bu bölüm yöneticileri bence hiç çalışmıyorlar. bi 10dk sürelerini ayırıp eskimiş konuları kilitleyemiolarsa bıraksınlar bu işi.  sonra bi üye eski  konuyu güncelleyince konu eski olduğu için siliyorlar. ve o konuda mesajı olan üyelerin mesaj sayısı azalıyor ve eminimki hiçbir forumda hiçbir üye yazdığı mesajlarının silinmesini istemez.

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 23 Haziran 2009, 19:21:17 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ya alınmasınlar ama bu bölüm yöneticileri bence hiç çalışmıyorlar. bi 10dk sürelerini ayırıp eskimiş konuları kilitleyemiolarsa bıraksınlar bu işi.  sonra bi üye eski  konuyu güncelleyince konu eski olduğu için siliyorlar. ve o konuda mesajı olan üyelerin mesaj sayısı azalıyor ve eminimki hiçbir forumda hiçbir üye yazdığı mesajlarının silinmesini istemez.
Alınmayın ama çok bilmiş konuşuyosunuz ama site içerisinde yapılanlardan haberiniz yok yani bilmiyosunuz. Forumumuzda biten kampanyalar diye bir bölüm var "belki incelemek istersiniz diye söylüyorum" biten kampanyalar silinmez ve kilitlenmez direk o bölüme yollanır yani mesaj sayınız için endişelenmeyin

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 23 Haziran 2009, 19:23:55 »
Alışveriş kampanyaları bölumu 11 sayfadan ibaretti.Silinse eger su anki durumuna gelene kadar kimsenin ne konusu ne mesajı kalırdı.Biten kampanyalar bölümünebir kısmı  kilit altına alnarak  taşınmaktadır konular.Ancak moderator arkadaşlarımızla ilgili şikayetler bireysel ise admine ö.m. olarak iletebilirsiniz.

Ayrıca kendi bolumlerimde sadece mesaj sayısı yukseltmek adına yazılan bazi mesajları silmekteyim.Herkesin değil ama bilinen bazi kişilerinkini duzenli olarak silmekteyim.
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2009, 19:33:14 Gönderen: diazem »
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı K0LeRa

• Usta Kampanyacı
  • in every job there is a no :) :)
« Yanıtla #8 : 23 Haziran 2009, 19:35:39 »
Ben bütün modlardan bahsetmedim. İşini yapanlarda var ama yapayan modlar ağırlıkta bence.

Ayrıca biten bir konunun acemi üyeler tarafından güncellenmesi tehlikesine karşılık kitli olarak kalması en mantıklısı.

Çevrimdışı katre

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 27 Temmuz 2009, 23:38:35 »
yaa admin işi biliyor.. :)