Gönderen Konu: aynı konular açılıyor (görüş)  (Okunma sayısı 2308 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nehir_1

• Usta Kampanyacı
  • Bir nefes deniz....
aynı konular açılıyor (görüş)
« : 17 Ağustos 2012, 22:58:35 »
Konu açmak için arama butonu ile daha önce açılıp açılmadığına bakmak gerekir diye biliyorum. Bazen yarışma adı / firma adı konu başlığı yapıldığında tesadüfen aynı konu sehven açılabiliyor. Ama bakıyorum da açılmış konu aynı gün bile yeniden açılıyor. sanki yeni kampanya gibi.  :(
@sheymcan

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
Ynt: aynı konular açılıyor (görüş)
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2012, 00:21:35 »
Maalesef böyle bir durum var. Arama butonunu bazı üyelerimiz iyi kullanamayabiliyor. Ben aramayı gelişmiş arama olarak yapmalarını öneririm. Gösterim önceliğini de önce en son konular olarak ayarlamalarını tavsiye ederim. Bazen konuyu ilk önce açmak için de aratmadan konu açılıyor. Bu durumda sonrasında mutlaka arama yapıp, bize bildirilirse konuyu sileriz.

Her şeye rağmen siz değerli üyelerimiz birden fazla açılmış konuyu tespit ettiğinizde hemen moderatöre bildir kısmını kullanıp bize rapor edin. Mutlaka en kısa sürede ilgileneceğiz.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı kapito

• Usta Kampanyacı
Ynt: aynı konular açılıyor (görüş)
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2012, 02:34:11 »
bir de bunu yapsak daha iyi olacak sanki:hangi firmanın kampanyası varsa o firmanın adı konu kısmına yazılırsa aynı konular açılmaz gibi geliyor.örneğin lipton bir kampanya düzenliyor hediyesi de bardak olsun konu kısmına lipton yazmayıp bardak kazanmak isteyenler veya bardak hediye yazanlar var.konu kısmına firma adı yazarsak  bu karışıklığı biraz olsun engelleyebiliriz diye düşünüyorum.
''Ve bir gün, herkes hak ettiğini bulur.''