Gönderen Konu: MSN Hikayeni Microsoft'a Anlat  (Okunma sayısı 1439 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caglarcosgun

• Ziyaretçi
MSN Hikayeni Microsoft'a Anlat
« : 19 Haziran 2009, 00:09:54 »
22 Temmuz'da Microsoft, Live Messenger'ın ya da eski adıyla MSN Messenger'ın 10.yılını kutlamaya hazırlanıyor. 330 milyona yakın kullanıcısı olan uygulamanın doğum gününü herkesin hatırlayacağı bir şekilde kutlamak isteyen Microsoft, bunun için enteresan bir yöntem seçti.

Messenger ile başınızdan geçen en komik, en ilginç ya da en duygusal anları paylaşmak için bir platform kuran firma büyük bir çoğunluğumuzun kullandığı uygulamanın doğum gününü eğlenceli bir şekilde kutlamayı hedefliyor. Hikayeler arasından en iyileri seçilerek Windows Live Messenger Pazarlama bölümünde kullanılacak.

İngilizce olarak yazdığınız hikayenizi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin'a 28 Haziran tarihine kadar gönderebilirsiniz.

medilayn

• Ziyaretçi
Ynt: MSN Hikayeni Microsoft'a Anlat
« Yanıtla #1 : 19 Haziran 2009, 02:11:11 »
hediyesi ne olcak acaba?

Çevrimdışı Mp3DeLiSi

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 19 Haziran 2009, 08:50:34 »
ohooo Türkiye'ki kampanyalardan bişi kazanamıyoruz. 330Milyon kullanıcısı olan bir kampanyadan mı ödül kazanacağız. :P tamam 330milyonun 330milyonu da katılmayabilir ama okyanusta damladan da zor bi ihtimal bu. ayrıca ingilizcemiz ne kadar iyi olursa olsun bir ingilizin veya amerikalın yazıp gönderdiği gibi iyi olmaz anlatım.

neyse ben katılcak arkadaşlara başarılar dilerim.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Haziran 2009, 09:51:14 »
Öyle deme hiç bilmesemde arkadaş bir form doldurdu adıma hp yazıcı kazandım.Gumruk vergileri ve vekaletname ben,i telef etti de kazandık diye verdik işte.Yazzıcıyı yarı fiyatına almış gibi olduk :D
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı Mp3DeLiSi

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 20 Haziran 2009, 13:45:44 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Öyle deme hiç bilmesemde arkadaş bir form doldurdu adıma hp yazıcı kazandım.Gumruk vergileri ve vekaletname ben,i telef etti de kazandık diye verdik işte.Yazzıcıyı yarı fiyatına almış gibi olduk :D

o zaman bana sadece seni tebrik etmek kalır :)) daha ne diyeyim.  ;D

Çevrimdışı gulsum23

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 21 Haziran 2009, 12:12:02 »
kazandığımızda paramı veriyoruz yoksa kargo ücreti

Çevrimdışı fusterous

• Usta Kampanyacı
  • Kazanamazsak Kader, Kazanırsak Zafer.
    • hepsiburada
« Yanıtla #6 : 21 Haziran 2009, 19:03:20 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Öyleyse almayalım biz , amerikanlar kazansın :D hiç uğraşamam gümrük filan  :P