Gönderen Konu: Buz Devri3 Galası  (Okunma sayısı 3742 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gcmn

• Usta Kampanyacı
Ynt: Buz Devri3 Galası
« Yanıtla #10 : 19 Haziran 2009, 21:15:29 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
film çocuk filmi değil ki ama. bir animasyon filmi. her yaştan izleyeni var. ben film çıktığı anda gideceğim mesela.

ok ama kampanya çocuklara yönelik kampanya idi. katılırken farketmeniz lazım. Hey Marskids li diye başlıyor. Marskidsli olabilmek için de 4-12 yaş arasında olmak gerekiyor. resim ekliyorum bi bak istersen... tam okumadan kampanyalara atlayınca böyle sorunlar çıkıyor işte. okumak lazım...

« Son Düzenleme: 19 Haziran 2009, 21:17:10 Gönderen: gcmn »

Çevrimdışı şansperisi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 19 Haziran 2009, 21:28:24 »
bu kadar uğraşıp resim koymana gerek yoktu :) zaten telefonla arandıktan sonrada baktım böyle bir şart olup olmadığına. ;) ayrıca sen başkaları için kafanı yorma, imzanda insanlar baksın diye bağrındığın kazandıklarını arttırmaya çalışmaya devam et, hadi kolay gele ;)

Çevrimdışı gcmn

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 19 Haziran 2009, 21:30:41 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bu kadar uğraşıp resim koymana gerek yoktu :) zaten telefonla arandıktan sonrada baktım böyle bir şart olup olmadığına. ;) ayrıca sen başkaları için kafanı yorma, imzanda insanlar baksın diye bağrındığın kazandıklarını arttırmaya çalışmaya devam et, hadi kolay gele ;)

bu kadar seviyesiz bi yazıya cevap bile verilmez...

diğer arkadaşlar için yazıyorum.. firmalar kampanya yapıyor bazılarıda kötülüyor oysa ki firmanın yaptığı bi hata da yok katılımcının hatası yüzünden "ne kadar saçma bir kısıtlama" yaftasını yiyor...
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2009, 21:35:23 Gönderen: gcmn »

Çevrimdışı adamoda

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 19 Haziran 2009, 21:41:21 »
önceki yarışmanın sonuçları ne oldu acaba?

Çevrimdışı adamoda

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 19 Haziran 2009, 21:42:59 »
gcmn sana katılıyorum ... böyle şeylere takılmayın bence ...

caglarcosgun

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 19 Haziran 2009, 22:43:06 »
"ne kadar saçma bir kısıtlama" yaftasnda hala ısrar ediyorum.koca resim hazırlamışlar ilan yazmışlar.eşek değiller ya altına 4-12 yaş arası içindir yazsalarmış.kimsenin kurallarıda okumasına gerek yok o firmayı tanımasınada gerek yok.bu forumdaki herkes yarışmalardan, kampanyalardan hiç bişey öğrenememişse bile şunu artık ezberlemişlerdir;

Yarışmalar ve çekilişlere 18 yaşından küçükler katılamaz.Katılıp ikramiye kazanmış olsalar dahil ikramiyeleri verilmez.

Çevrimdışı gcmn

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 19 Haziran 2009, 22:52:15 »
tabiki yarışmalar 18 yaşından küçükler katılamaz. buna da zaten ebeveynler katılıyor çocukları için. zaten 18 yaşından küçükler siteye de üye olamamaları gerekir dolayısıyla yarışmaya da katılamazlar... 4-12 yaş arası yazmamışlar ama Marskids liler demişler. Marskids kartıi zaten 4-12 yaş arasına veriyorlar. bende ısrar ediyorum bu firmanın hatası değildir...

edit: konu çok uzadı farkındayım ama...
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2009, 22:56:11 Gönderen: gcmn »

caglarcosgun

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 19 Haziran 2009, 22:56:27 »
sonuç yine kuralların okunmasına geliyor işte.sende haklısın.ama ilana yazmaları gerekirdi küçükte olsa.burda yarışmaya katılanlardan kaç kişi katılmadan önce okuyor kuralları.bir çoğu kayıt olduktan sonra okuyor.şimdi senin yazdıklarından sonra pek saçma gelmiyor

Çevrimdışı gcmn

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 19 Haziran 2009, 23:08:34 »
ok sorun yok. benim de bu kadar savunmamın nedeni cinebonus lar istanbul un en kaliteli sinema salonlarıdır. şimdiye kadar tek bir sorun yaşamadım. online rezervasyon yaparsanız gidip otomattan alırsınız falan teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanmışlar. sinemaya girince 2050 yılında gibi hisseder insan kendini. özellikle kanyon ve capacity de...

caglarcosgun

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 19 Haziran 2009, 23:18:14 »
o yönden birşey demedik zaten   ;)