Gönderen Konu: ney neyi neyinii :::)))  (Okunma sayısı 2041 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ibolya

• Deneyimli Kampanyacı
  • UĞUR BÖCÜĞÜM
Ynt: ney neyi neyinii :::)))
« Yanıtla #10 : 22 Haziran 2009, 13:52:30 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
valla ister içten gelsin ister dıştan insanları kusurlarıyla değil başarılarıyla görmek,yaptığı işlerle,sağladığı faydalarla ve verdiği emekle değerlendirmek çok daha doğru olur sanırım...!Bu sayede bardağın dolu tarafını görebilirsin yoksa hep boş hep boş nereye kadar ....
sağol doğru şeyleri göstermeye çalıştığın için, yanlız şu bir gerçek ki her ne kadar hepimiz böyle edebi yazıları haklı görsek de bir yerde bazen sinir olduğumuz insanlar olabiliyor, yanılıyomuyum, birinin konuşmasına birinin bakışına diğerinin sözlerine diğerinin kötü huyuna vs vs insan sinir olabiliyo, şöyle bir gerçek var ki beyazın nasıl stanupcı olduğuna hayret ediyorum, mademki yaptığı işylerle faydalarla falan diyosun, yaptığı işi başaramadığını düşünüyorum, kendisi zaten kusurunu kullanarak bişeyler yapmaya çalışıyor, ben söyleyince neresi yanlış oluyo anlamıyorum, herhalde bir insan durup dururken sadece ryi söyleyemiyo diye birine gıcık olmaz dimi, bak şahan gökbakara, recep ivedik filimlerindeki belden aşa espirileri çok yadırgadım ama genel anlamda o adamın tarzını seviyorum, buna benzer dallarda isim yapmış birçok ünlü var, ata demirer de aşırı kilolu, niye onun kilolarına gıcık olmuorum acaba, şahsen çok severim ata demireri, yine de tekrar teşekkürler beni aydınlattığın için, anlayamadığım yada göremediğim şeyleri göstermiş oldun galiba  ;)