Gönderen Konu: Hakkaride 8 şehit  (Okunma sayısı 1720 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
Hakkaride 8 şehit
« : 05 Ağustos 2012, 10:27:19 »
Milletimizin başı sağolsun. Kahrolsun PKK ve Uzantıları ve Arkasındaki Şer Güçler,
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Ynt: Hakkaride 8 şehit
« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2012, 11:17:45 »
guya kafa dınlemeye calısıyorduk annemle sabah, o kadar uzuldum kı anlatamam omzum kasılmıs durumda...gozlerım doldu...bıtmez bu sıkıntılar,uzuntuler,ancak kahrolsun PKK dıyoruz :'(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #2 : 05 Ağustos 2012, 12:25:07 »
bu son olsun diyoruz olmuyor, yeter diyoruz yetmiyor..

artık vatan falan sağ olmasın yaa   :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Ağustos 2012, 12:49:03 »
Sabahtır degerli degersiz devlet buyuklerini dinliyorum.Kendne pay cikartma derdinde hepsi.Sanki o mevkide oturanlar başkasıda hic bir sorumlulukları yokmusta yada bunun kendi duzenlemeleriyle ne kadar iyiye gittiginden ve desteklenmesi gerektiğinden bahsedende de de de iste.. Hele bir tanesi ramazanda yaptıklarından dolayı kınadı.Ramazan sonrası serbest sanki saldırmak. Barzaniyle iiki gorustuk gorusmeseydik heralde bugün 80 şehidimiz olurdu..

Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı papatya89

• Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 05 Ağustos 2012, 12:50:53 »
bencede artık vatan fılan sag olmasın
gencecık ınsanlar bosu bosuna ölüyo
biz yine unutcaz yine doncez kendi hayatımıza
ama 8 ocak söndü ateş yine düştüğü yeri yaktı

Çevrimdışı cangz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 05 Ağustos 2012, 13:37:18 »
Dış politikayla o kadar ilgiliyiz ki kendi sorunlarımız unuttular. >:(

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
« Yanıtla #6 : 05 Ağustos 2012, 13:43:16 »
vatan sağolsun dıye daha kaç ananın canından can alıcaklar acaba lanet olsun esen yelden acan günesten koru gözünden sakın büyüt öpmeye kıyama ama en güzel cagında karatopraga koy neymıs vatan sagolsunmus . >:(sagcısı solcusu cebını dolduruyo gününü gün ediyo vatanın keyfını onlar sürüyo zaten onların keyf yaptıkları bu vatan artık bizim evlatarımızın kanıyla sağolmasın yeter ya

Çevrimdışı erimce

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 05 Ağustos 2012, 15:08:27 »
7 sene anne olmak için bekledim türlü sıkıntılar çektim..Allaha şükür ikiz oğullarım var..ama korkularla endişelerle yaşıyoruz.senelerce bekledim yollarını,sabahladım hastalandıklarında gözümden sakındım herşeyden..kimseye emanet edip biyere gidemezken şimdiden sancılar içindeyim nasıl askere gönderecem geleceklermi gittikleri yerden diye türlü türlü düşünceler...ben sadece annelerden biriyim...ya ocaklarına ateş düşen anneler babalar eşler....kim verecek bunların hesabını vebalini kim çekecek..nasıl bir vicdandırki şehitler toprağa girmeden tepedekiler kendilerine pay çıkarma derdindeler...valla kınalı kurbanlık gibi yollamak istemiyorum askere..vatan sağ olmasın ciğeri yanan analar babalar varken vatan sağolmasın..sefasını başkalarının sürdüğü vatan sağ olmasın...rabbim sabırlar versin ailelerine

Çevrimdışı kkaridess

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #8 : 05 Ağustos 2012, 15:12:04 »
bu  piç kurularını haklayamadılar,
ne biçim hükümet bu
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2012, 15:16:48 Gönderen: kkaridess »

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #9 : 05 Ağustos 2012, 15:13:43 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
7 sene anne olmak için bekledim türlü sıkıntılar çektim..Allaha şükür ikiz oğullarım var..ama korkularla endişelerle yaşıyoruz.senelerce bekledim yollarını,sabahladım hastalandıklarında gözümden sakındım herşeyden..kimseye emanet edip biyere gidemezken şimdiden sancılar içindeyim nasıl askere gönderecem geleceklermi gittikleri yerden diye türlü türlü düşünceler...ben sadece annelerden biriyim...ya ocaklarına ateş düşen anneler babalar eşler....kim verecek bunların hesabını vebalini kim çekecek..nasıl bir vicdandırki şehitler toprağa girmeden tepedekiler kendilerine pay çıkarma derdindeler...valla kınalı kurbanlık gibi yollamak istemiyorum askere..vatan sağ olmasın ciğeri yanan analar babalar varken vatan sağolmasın..sefasını başkalarının sürdüğü vatan sağ olmasın...rabbim sabırlar versin ailelerine

her kelimenize katılıyorum.. bir anne ömrünü feda ediyor gecesini gündüzüne karıştırıyor, kendini unutuyor, babalar kendileri yemiyor giymiyor evlatları için uğraşıyor.. ama gel gör ki dağın başına salıveriyorsun adı askerlik oluyor..neymiş vatan sağ olsunmuş..
biz birer ikişer doğururken onlar  en az 10 tane çocuk doğuruyor, nasılsa devlet bize vermediği desteği onların çocukları ana rahmine düştüğü an başlıyor. bizim vergilerimizle teröristler yetişiyor resmen...... vatan sağ olmasın artık askerlerimizi sağ görmek istiyoruz.. laf değil icraat istiyoruz, şehit kanı akmasın istiyoruz artık.. yettiiiiiii......
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...