Gönderen Konu: siyatik ağrısı  (Okunma sayısı 1644 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaktusche

• Acemi Kampanyacı
  • **
siyatik ağrısı
« : 05 Ağustos 2012, 10:14:58 »
arkadaşlar ben bu ağrıdan 2011 sonundan beri muzdaribim. arada geçio ama bazen hortluo tekrar ve dayanılabilecek bir ağrı değil. 4 gün önce burda arka arkaya  hafif yağmurlar yağmaya başladı ve bitti, yağmur yağacağı zaman 1-2 gün öncesinden ağrım olurdu. ama hala geçmedi ağrım. sene başında fizik tedavi uzmanına gittiğimde siyatikten kaynaklı ağrı olduğunu , ilaçsız geçmeyeceğini, istirahat etmem gerektiğini, ağır kaldırmamam gerektiğini falan söyledi. 1 ağrı kesici 1de krem verdi
şimdi benim sorum eğer bilenler varsa ;
ben bu ilaçları hep mi alacaktım? o yüzden mi dönem dönem ağrım oluo
birde şu an ilaçlarım bitti.yatarken bile çok ağrım var. bu rahatsızlığı yaşayanlar geçici çözümler bulduysa yazabilirler mi? şu an doktora gitmem mümkün değil çünkü. odadan odaya bile zor gidiyorum  :'(

Çevrimdışı Ruhpastasi

• Usta Kampanyacı
Ynt: siyatik ağrısı
« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2012, 15:18:26 »
Siyatik tek başına bi hastalık değil çoğu zaman tetikleyen başka hastalıklar var.
Devamlı kullanmanız gerekse bile tekrar doktora gitmelisiniz. Başka çareniz yok malesef.  :-\
Ağrılarınızın azalması için şimdilik kas gevşetici idare edebilir sizi. Ağrı hissettiğiniz bölgelere zaman aralıklı masaj yapabilirsiniz.
Geçmiş olsun.

Çevrimdışı kaktusche

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: siyatik ağrısı
« Yanıtla #2 : 05 Ağustos 2012, 16:24:18 »
yarın ilaçları alıcam ama bu günü nasıl geçircem bilemiyorum. sıcak tutmak iyi gelir mi onu da bilmiyorum   :'(