Gönderen Konu: mail satışı  (Okunma sayısı 3423 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
Ynt: mail satışı
« Yanıtla #10 : 23 Temmuz 2012, 12:08:37 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
banada hep geliyor ama öncesinde ilk kez erkek arkadaşıma gelmişti gerçekten üyeymiş gibi gösteriyolar :) Spam olduğunu düşündüm ama yinede içime kurt düştü bikere bende fatoş gibi giriş yaptım bisürü mesajlar 2 - 3 gün cvp yazıyomu dye kontrol ettim sonra baktm aynı maillerden banada gelmeye başladı :P ;D

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı kaktusche

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 23 Temmuz 2012, 13:10:42 »
evet geçenlerde sinir bozucu bir olay yaşadım. bi arkadaşlık sitesinden eşime mail gelmiş. normalde önemsemem ama aynen şöyle yazıyordu.. heyy telefonu neden kapattın, eşin mi geldi yoksa, bende evliyim umarım senin için sorun olmaz..  :o şok oldum giriş yaptım  girdi iyice delirdim. 25 mesaj vardı eşime sordum haberim yok dedi sonra üyeliği iptal ettim. kendi mailimle girdim bende üyeymişim.. gerçekten çok sinir bozucu.. o taraflarda hiç bezimiz yok ama böyle kampanyalara üye olurken malesef maillerimizi böyle pislik sitelere satıyorlar...  :(
bnmde mail adresim heryerde,mesela 'uygun dullar' dan sürekli mail alıyorum :) engelliyorum bişe farketmiyor..

ya ben napim??? sanki erkekmişim gibi biri beni bi siteye kayıt etmiş.  sürekli yaşı geçmiş bayanlardan mesajlar gelio. anlayın durumu  ??? 

Çevrimdışı cangz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 23 Temmuz 2012, 13:12:11 »
bnmde mail adresim heryerde,mesela 'uygun dullar' dan sürekli mail alıyorum :) engelliyorum bişe farketmiyor..
aynen bence bide jigolo arayanlar diye biryerden mail geliyor.tehtit ettim mail yazdım yine işe yaramadı.

Çevrimdışı cc48

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #13 : 23 Temmuz 2012, 13:23:19 »
banada ıste bılmem ne rumuzlu bayan senı beklıyor falan gıbı mesaj geldı.bende gerı donus yaptım.baslarım dedım bayanınızdan falan bayagı agır kelımeler kullandım.ertesi gun gelen cevaba bak.bayanlara karsı lutfen bıraz daha kıbar olun :))))

sızın decektım anaaaaaa.......................................

Çevrimdışı kitapkolik

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 23 Temmuz 2012, 13:28:20 »
arkadaşlar telefonla rahatsız edilenler, telefon numarası ısrarla istenenler için  geçen hafta aldığım bir mizah dergisinde çok güzel bir yöntem okudum,tavsiye ederim şahsen benim çok hoşuma gitti  :D

hatırlarsınız bir ara miras bırakmak istediğini yahut yardım alırsa parayı paylaşacağını söyleyen mailler vardı ortalıkta. bu maillere cevap yazmış mizahçı arkadaş.yardım etmeyi kabul ettiğini yazmış. dolandırıcı mail sahipleri de telefon nuumarasını istemiş. işte bu noktada mizahçı arkadaş ne kadar dolandırıcı numarası varsa (hani sadece araması bile fatura şişiren numaralar,araba,fırın,saat kazandınız diyen  numaralar ) onları yollamış  :D sonuç o kibar kibar yazılan miallerde üslup değişmiş, mizayçı arkadaş da her seferinde bilmiyormuşçasına yeni dolandırıcı numarası yolamış.yani dolandırıcılara dolandırıcı numarası vermiş  :D rahatsız edici mail yollayanlara da benzer sitelerin mailleri yollanabilir belki 

Çevrimdışı kaktusche

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #15 : 23 Temmuz 2012, 13:42:30 »
aynen bence bide jigolo arayanlar diye biryerden mail geliyor.tehtit ettim mail yazdım yine işe yaramadı.

benimde aynı işte... biri kayıt etmiş erkek olarak mailimi  >:(

Çevrimdışı Ruhpastasi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 23 Temmuz 2012, 14:16:08 »
evet geçenlerde sinir bozucu bir olay yaşadım. bi arkadaşlık sitesinden eşime mail gelmiş. normalde önemsemem ama aynen şöyle yazıyordu.. heyy telefonu neden kapattın, eşin mi geldi yoksa, bende evliyim umarım senin için sorun olmaz..  :o şok oldum giriş yaptım  girdi iyice delirdim. 25 mesaj vardı eşime sordum haberim yok dedi sonra üyeliği iptal ettim. kendi mailimle girdim bende üyeymişim.. gerçekten çok sinir bozucu.. o taraflarda hiç bezimiz yok ama böyle kampanyalara üye olurken malesef maillerimizi böyle pislik sitelere satıyorlar...  :(
Ya aynı oyuna geldim. Bi atlayışım var öldürücem adamı.  :-\
Hani kalıp mesajlarda değilki spam diyim abuk sabuk mesajlar.
İnsanı katil eder bunlar.
Kendini aklayana kadar bi hal oldu.   ;D

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #17 : 23 Temmuz 2012, 14:24:17 »
Ya aynı oyuna geldim. Bi atlayışım var öldürücem adamı.  :-\
Hani kalıp mesajlarda değilki spam diyim abuk sabuk mesajlar.
İnsanı katil eder bunlar.
Kendini aklayana kadar bi hal oldu.   ;D

aynen canım. ramazanın ilk günüydü bide günaha soktular beni. önce tüm mesajları okudum. sanki karşısındaki cevap yazar gibi atılmış mesajlar.. sonra eşimi aradım haberim yok dedi. ama üyesin dedim.. yemin ederimki ben öyle yerlere üye olmadım dedi  ;D  sonra kendi mailimdende girdim bende üye değilim ve aynı mesajlar bende de var.. özür diledim kusruma bakma mesajları okusaydın sende bana hak verirdin dedim  :D :D :D
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı tuanatugba1984

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 23 Temmuz 2012, 15:04:02 »
ya banada cok gelyor bende hiç açmadan ssiliyorum ayıp ya valla

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #19 : 23 Temmuz 2012, 15:24:58 »
banada eşime de o kadar çok geliyorki bakmıyorum bile
o kadar çok yeri beğenip üye oluyoruzki
ben satıştan süphelenmiytorum ama girdiğimiz yerler üyeliklerden oluyor
birde Armağan işim bitince uygulamaları siliyorum felan demiştin ya keşke bende biryerden başlasam silmeye facede çöplüğe dönmüş durumda mailleride arada temizliyorum:(
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.