Gönderen Konu: mail satışı  (Okunma sayısı 3460 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cc48

• Acemi Kampanyacı
  • **
mail satışı
« : 23 Temmuz 2012, 11:33:12 »
arkadalar burada kampanyaları takıp edıyorum bır cok kampanya cekılıslerıne katılıyoruz ama bazıları guvensız oluyor.son zamanlarda maılıme sureklı abuk sabuk maıller gelmeye basladı.bızım maıllerı toplayıp satısını yapıyolar sanırım ama kımdır nedır nerdendır hıc bılmıyorum.bu maıllerden kurtulmanın yolu nedır..

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
Ynt: mail satışı
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2012, 11:40:14 »
oyle bi yol yok onlar gelcek sen silecen geçen bi mail gelmiş adres aynen şukilde
kahsd7yı3hkjabhd7ahwdjkauıda8sdu--a-dads@hotmail.com ;D onu engelledim bu seferde ertesi gün şoyle bi yerden geldi  ahdsg783-3--34.34ı2u3o4knasılnaftgwg@windowslive.com  :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2012, 11:45:00 »
evet geçenlerde sinir bozucu bir olay yaşadım. bi arkadaşlık sitesinden eşime mail gelmiş. normalde önemsemem ama aynen şöyle yazıyordu.. heyy telefonu neden kapattın, eşin mi geldi yoksa, bende evliyim umarım senin için sorun olmaz..  :o şok oldum giriş yaptım  girdi iyice delirdim. 25 mesaj vardı eşime sordum haberim yok dedi sonra üyeliği iptal ettim. kendi mailimle girdim bende üyeymişim.. gerçekten çok sinir bozucu.. o taraflarda hiç bezimiz yok ama böyle kampanyalara üye olurken malesef maillerimizi böyle pislik sitelere satıyorlar...  :(
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2012, 11:46:26 »
evet geçenlerde sinir bozucu bir olay yaşadım. bi arkadaşlık sitesinden eşime mail gelmiş. normalde önemsemem ama aynen şöyle yazıyordu.. heyy telefonu neden kapattın, eşin mi geldi yoksa, bende evliyim umarım senin için sorun olmaz..  :o şok oldum giriş yaptım  girdi iyice delirdim. 25 mesaj vardı eşime sordum haberim yok dedi sonra üyeliği iptal ettim. kendi mailimle girdim bende üyeymişim.. gerçekten çok sinir bozucu.. o taraflarda hiç bezimiz yok ama böyle kampanyalara üye olurken malesef maillerimizi böyle pislik sitelere satıyorlar...  :(
ya sizde inanıyosanız boyle şeylere bide bilgisayardan anlıyan birisiniz onları direk açmadan sileceksniz

Çevrimdışı adige01

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2012, 11:48:09 »
bnmde mail adresim heryerde,mesela 'uygun dullar' dan sürekli mail alıyorum :) engelliyorum bişe farketmiyor..
Kalbini ALLAH bilsin,gerisini salla gitsin..

Çevrimdışı beige

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 23 Temmuz 2012, 11:52:34 »
ya bunlar hadi neyse de geçen annemin telefonu çaldı bilgisayar kaydıyla reklam dinlettiler cinsel performans artırıcı ürün tanıtımı yapıyolar telefonda, yuh dedim artık bu nedir ya

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #6 : 23 Temmuz 2012, 11:52:42 »
herşeyin bir bedeli var:)
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı logocuk

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2012, 11:57:12 »
banada hep geliyor ama öncesinde ilk kez erkek arkadaşıma gelmişti gerçekten üyeymiş gibi gösteriyolar :) Spam olduğunu düşündüm ama yinede içime kurt düştü bikere bende fatoş gibi giriş yaptım bisürü mesajlar 2 - 3 gün cvp yazıyomu dye kontrol ettim sonra baktm aynı maillerden banada gelmeye başladı :P ;D

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 23 Temmuz 2012, 11:59:44 »
bnmde mail adresim heryerde,mesela 'uygun dullar' dan sürekli mail alıyorum :) engelliyorum bişe farketmiyor..
zuhahuahuuha ben yazacaktım banada hergün geliyor uygun dullardan ;D

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #9 : 23 Temmuz 2012, 12:07:19 »
ya sizde inanıyosanız boyle şeylere bide bilgisayardan anlıyan birisiniz onları direk açmadan sileceksniz

inanmam normalde ama telefonu neden kapattın eşin mi geldi yazısı beni huylandırdı  ;D ;D ;D ;D ;D sonra clenear yaptım. virüs taraması bide sistem geri yükledim sorun olmadı bi daha da açmam :))
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...