Gönderen Konu: Blog Kampanyaları  (Okunma sayısı 5465 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaktusche

• Acemi Kampanyacı
  • **
Blog Kampanyaları
« : 20 Temmuz 2012, 12:01:33 »
şu anda 5 ayrı blogdan kampanya sonuçlarını bekliyorum. mail attım, onlara bile geri dönüş yapılmadı. ve isterseniz burda deşifrede edebilirim... ki bu belirttiğim sayıların dışında sürekli geç sonuç açıklayan bloglarda var, artık kampanyalarına katılmayacağım bloglar...

anlamıyorum gerçekten. firmalar sonuçta kendileri vermiyorlar mı hediyeleri??? o zaman neden katılan kişilere bir açıklama yapılmadan bekletiliyor günlerce ??? bu katılım gösteren onlarca kişiye bir saygısızlık değil midir?

heyecanla her gün bekliyoruz, kontrol ediyoruz sistemi acaba açıklandı mı? acaba açıklanacak mı? yok iptal mi oldu yoksa??? sürekli bu durumu yaşamak zorunda bırakılıyoruz. blogger arkadaşlardan ricam lütfen biraz daha fazla özen gösterin, önem verin bizlere. empati kurun lütfen.  siz bir kampanya sonucu sosyal platformlarda 2 gün açıklanmayınca delirirken neden aynısını bize yapıyorsunuz?

bu arada belirttiğim gecikmeler 1-2 gün değil. aralarında 5 gün gecikende var 6 gün gecikende... bir de katılım alt sınırı koymadan katılım az olunca süre uzatan arkadaşlar var. siz sonucu bekliyorsunuz günlerce ve 3-4 gün sonra katılımın bu süreye +2 gün daha uzadığını belirtiyorlar. yani nerdeyse 1 hafta daha uzatma yapıyorlar.bunu baştan belirtirlerse bizim içinde daha iyi olur...
umarım yanlış anlaşılmam. sadece şurdan örnek vermek istiyorum. biskrem sonuçları açıklanmadı diye sinirlenen arkadaşlar oldu. ki sadece 1 gün gecikme oldu, katılımın ne kadar fazla olduğunu göz önüne alırsak sistemde sorun çıkması doğal karşılanabilir. ancak katılım 15-20 iken ve üstelik açıklama yapmaksızın bekletmek, cevap dahi vermemek insana kendini gerçekten kötü hissettiriyor..

Çevrimdışı muhsin43

• Usta Kampanyacı
Ynt: Blog Kampanyaları
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2012, 02:39:56 »
blog kampanyalarının çoğuna güvenmiyorum katıldım hiç kazanmadım. Bakıyorum hep belli kişiler şu blogdan bu blogdan hediyem geldi diyor güvenim sarsıldı en az 100 kampanyaya katıldım belkide

Çevrimdışı efetubi

• Usta Kampanyacı
  • aslında en iyisi boşwermektir herşeyi
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2012, 03:05:23 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
blog kampanyalarının çoğuna güvenmiyorum katıldım hiç kazanmadım. Bakıyorum hep belli kişiler şu blogdan bu blogdan hediyem geldi diyor güvenim sarsıldı en az 100 kampanyaya katıldım belkide
HERKES AKRABA İŞİ GÖRÜYOR SÖYLENİNCE HERKES KAZANDIK DİYOR ÇELİŞKİ İÇİNDE HERKES BEN SAHSEN HİÇBİRİNE GİRMİYORUM İSİMDE WERİRİM ÖZELDEN İSTEYENE SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ WERİYORLAR 3 KERE HAFTADA BİR 3 DE AKRABASINA SONRADA TAKASA KOYUYORLAR BEGEN PAYLAŞ VE BLOGLARDAN BİZİM BİRŞEY KAZANMAMIZ İMKANSIZ
│█║║█║║█║│█║│█║
²¹°¹³²efetubi¹³ °¹²
yapında bozukluk warsa benden mimari bekleme !!!

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2012, 09:47:47 »
hepımızı aynı kefeye koymayın olurmu dostlar...işini çok iyi yapan pek cok blog sahıbı sayabılırım sıze...ayrıca benım cekılıslerımı kazanan sadece 2 arkadasım varkı vıdeoları dahıl duruyor blogda...gerı kazananları tanımıyorum ve hatta hedıye kazandılar oyle tanıdım...ayrıca blogları desıfre edersenız belkı de blogun sahıbı hatasını duzeltır
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı cangz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 10 Ağustos 2012, 09:50:31 »
ben her blog yarışmasına mutlaka katılırım hiç birini kaçırmam.şaibeli olanları hissediyorum  hile yapmakda onların  sütüne kalmış.Forumdaki arkadaşlarıma güvenim tam.

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #5 : 10 Ağustos 2012, 10:12:56 »
bencede lütfen herkesi aynı kefeye koyup yargılamayın siz kazanamıyorsunuz diye bunda bizim ne suçumuz var çekilişte adınız çıkmıyorsa napabiliriz.herzaman aynı kişilerin kazandığıda doğru değil birçok tanımadığım isimler kazanıyor bloğumda kendilerine bile ulaşmakta güçlük çekiyorum hediyelerini yollamak için..bende bir blogger olarak oğlumdan fırsat buldukça diğer blogların kampanyalarına katılıyorm ama sürekli bende kazanamıyorum ozaman bizlerde yargılayalım insanları kazanamıyoruz diye..

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #6 : 10 Ağustos 2012, 11:19:17 »
kaktushce deşifre edersen daha mutlu oluruz ki herkesi aynı kefeye koymamış olursun bu daha dürüst ve adil olur

yazmıyacaktım ama gerçekten dayanamadım
bloglara sataşmak moda oldu nedense?kazanamayanlar at çamuru şeklinde sürekli sataşmalara devam ediyor ne geçiyor elinize
katılan sayısı değişmeyecek güvenmediğiniz yerlere katılmayın o halde
son  kampanya listelerimi vereyim bakın bakalım bu çamur atanlar varmı bu listelere?yok tabikii
daha öncede bahsi geçti isim verin dedim yemediler kaldı
bir kişide dediki neden siz cevap yazıyorsunuz sadece bilmiyorum belki ben dürüst olduğumu bildiğimden yaptığım işimde sonuna kadar güvendiğim için ben cevap yazıyorum diğer blogcu arkadaşlar beni bağlamaz diyede cevap verdim
haftada en az 50 tane kampanyaya katılıyoruz ve belki 1 yada 2 tanesi çıkıyor
bu çamur atan arkadaşlar 2-3 tane kampanyaya katılıp ahkam kesiyor o kadar takip ediyorsunuz bari sizde katılın o kadar kampanyaya kazanamazsanız konuşun :) ha gene kazanamayabilirsiniz bu kısmet işi
ben bloglarda şanslıyım hatta ilk başladığım zamanlarda bloglar dışında doğru dürüst kazanabilidğim kampanya yoktu diyebilirim ama bu kısmet işi
ben tek katılımla kazanırken başkaları 3-4 katılımla kazanamayabilir ama dedim ya kısmet bu iş
bu zamana kadar yaptığım kampanyalarda isteyen inceleyebilir kardeşim ve yakın arkadaşlarım hepsine katıldı(kardeşimin adı Feyzan inceleyin )daha ne kardeşime nede arkadaş ve komşularıma çıkan kampanyam olmadı
hatta bir ayakkabı firması ile yaptığım kampanyada çok şike teklif eden oldu çoğu zaman topu firmaya attım ya firmalara çektirdim yahut başka arkadaşlardan rica ettim video çeksin diye bilen bilir bazı arkadaşlarımın bu yüzden çok başını ağrıtmışlığım vardır haklarını helal etsinler

bu arkadaşları muhatap almıyorum çünkü isim versinler bu bir
ikincisi bana yada başka blogcu arkadaşıma deselerdi çekilişi ben yapayım diye seve seve kabul ederdim halada edebilirim ama ÖZÜR dilemeleri karşısında
bu yapılan bence büyük bir terbiyesizlik ortada bir suç varsa söyleyin muhatabınız kimse ona yazın herkesi aynı kefeye koyamazsınız
evet benimde kulağıma gelen isimler oldu hatta firmalardan kanıtlarla kendi tanıdıklarına veriyor diye isim belirtilenler oldu ben gene katıldım kalbimi bozmadım yapanlar ile Allah korkuları arasında kalmış birşey bu vijdanları rahatsa biz ne desek kar etmeyecek

geç açıklama kısmına gelince biz sponsorlarla çalışıyoruz adamlar ne derse onu yapıyoruz
bazen katılım az olunca uzatın diyorlar uzatmak zorundasınız
bazen onlar açıklayacak oluyor sonuç bekliyoruz
burada bu şekilde suçlamak yerine kim muhatabınızsa yada şöyle söyleyim kimden sonuç bekliyorsanız sorsanız eminim herkesin kendince verecek cevabı vardır
en sondan bir önceki bambu kampanyamda sponsorumun aynı ay içerisinde 3 yakını vefat etti hepimiz insanız bu adama ben ısrarla açıklaaa diyemem değilmi?yada başka sebepler oluyor mesela sınır koyabliyorlar mesela 50 kişi olunca bitir diye onu beklemek zorunda kalıyoruz bu bizim belirledğimiz birşey değil firma ne derse onu yapıyoruz
bu son yazım bir daha bu şekilde (efetubiden bahsediyorum)yapılan sataşmalara asla cevap yazmayacağım bence isim verirse de iyi olur saç düzleştiriciyi kim veriyormuş bende merak ettim yazıp kenara çekilmekle olmuyor bu işler arkasında olsunlar genele bunu yazbiliyorsanız aynı yere isim vererek te kişileri açıklamak zorundasınız!
katılmadığınız yarışmalarda kazanmayı nasıl bekliyorsunuz
piyango bileti almadan kazanmayı beklemek gibi!!!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin burada tüm kampanyalarım katılım listelerim çekilişlerin ya videosu ya firmalar seçtiyse gönderdiği mailler hepsi var
ama siz bakın bakalım kendi isimlerinizi bulabilecekmisiniz?
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı kaktusche

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #7 : 10 Ağustos 2012, 18:15:30 »
sonucu mutlaka geç açıklayanlardan biri
kampanyaları alt limit koymadan, hiçbir açıklama yapmadan uzattığınıda forumda kendi konusuna yazmıştım. hatta bir kampanyada sonradan katılan kişilerden biri kazandı. bize haksızlık olmadı mı demiştim.
kendisinden üründe kazandım sonradan. ama bu yapılanı örtmez. kendisinin bi çok kampanyasına katılmıyorum artık. katılsamda kafadan  en az 3-4 gün sonra açıklar diyorum, bakmıyorum bile .
bu sadece 1 örnek, dahası var. herkes kendini biliyor zaten. ben sadece süre olarak rahatsızlığımı dile getirdim. hile yapıyorlar diyen arkadaşlara bişey diyemem. ancak en başından beri dediğim gibi lütfen empati kurun.madem sürekli geç açıklayıp katılım az olunca uzatacaksınız süreyi o zaman alt limit koyun ve  kampanya bitişten 2-3 gün sonra açıklancak diyin en azından dedim hep

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Dangerous liaison. Looking for a partner for risky dating
« Yanıtla #8 : 10 Ağustos 2012, 18:30:41 »
 bende sonuçların geç açıklanmasından çok rahatsızım.hemen hemen hergün facede profilimi kontrol ediyorum acaba süresi dolmuş çekiliş var mı açıklanmış mı diye.günler geçiyor bakıyorsun hala açıklanmamış oluyor.

sinir oluyorsun. özellikle de sema arkadaşın bloğu var nerdeyse haftalar geçiyor öyle açıklıyor onu da tesadüfen görüyorsun sonucu.

bu arkadaş buraya kayıtlı sanırım. şu an açıklaması gerekli çekilişleri var ama yok açıklanlamıyor nedense .soruyorsun cevap da vermiyor.

bir daha kesinlikle katılmayacağım.

Çevrimdışı kaktusche

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #9 : 10 Ağustos 2012, 18:37:29 »
burda var mı bilmediğim için yazmamıştım ben  :)