Gönderen Konu: Blog Kampanyaları  (Okunma sayısı 5468 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Dangerous liaison. Looking for a partner for risky dating
Ynt: Blog Kampanyaları
« Yanıtla #10 : 10 Ağustos 2012, 19:14:24 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
burda var mı bilmediğim için yazmamıştım ben  :)

burdan görüp katılmamıştım facede görüp katılıyorum genelde çekilişlere ama önceleri burda da konu açıyordu diye hatırlıyorum.
« Son Düzenleme: 14 Ağustos 2012, 19:40:14 Gönderen: masumkedi »

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 10 Ağustos 2012, 19:40:31 »
Bende blogger olarak bir yorum yapayım. Blogta firmayla anlaşıp kampanya yaparsan her tür riski göze alacaksın, bazısı hiç göndermiyor hediyeleri, dönüş bile yapmıyor maillere, bu yüzden artık nadir kampanya yapıyorum ve çekilişi firmaya yaptırıyorum, ama daha önce aynı gün biten 2 kampanyamda da aynı kişinin kazandığı oldu, ben hak yememek adına çekilişi tekrarlamadım, ama böyle birşey denk gelince artık firmaya çekilişi yaptırmanın daha doğru olduğunu düşündüm, kim çıkarsa çıksın içim rahat.

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
« Yanıtla #12 : 10 Ağustos 2012, 22:17:22 »
Arkadaşlar herhalde koskoca firma sanıyorlar blogları. İnsanlar kendilerince bi blog açıp hem zaman geçirmek hem bloguna izleyici toplamak hemde hediye dağıtmak istiyorlar. Ama bin türlü eleştriye maruz kalıyorlar/kalıyoruz. İnsanların zamanı oluyordur olmuyordur açıklamak için biraz sabır gerekli. blog işi kolay bi iş değil. Sonuç açıklarken  de adaletli olmak lazım o yüzden ince eleyip sık dokuyoruz. Bazı sonuçları firma belirliyor beklemek zorunda kalıyoruz elimizden geldiğince keyifle birşeyler yapmaya çalışıyoruz ama böyle eleştriler gelince açıkçası benim keyfim kaçıyor hiç birşey yapasım gelmiyor. Bi de bu akrabasına veriyor olayı moda oldu hakkaten. Bi kaç üçkağıtçı için bütün bloglar zan altında kalıyor. İsim açıklayın da rahatlayalım....

Çevrimdışı aralkoçu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 11 Ağustos 2012, 11:37:47 »
çekiliş sonuçlarının videolarını çeksinler bence biz de güvenelim
:) Şans

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
« Yanıtla #14 : 11 Ağustos 2012, 11:42:09 »
zaten çoğu kişi çekiyor videoya ben dahil. Çünkü kural vardı video çekme kuralı. sonradan kalktı ama halen videoya çekip koyanlar var. Ayrıca bu video olayı da çok kanıt değil çünkü o isme çıkarmaya da uğraşabilir yapmak isteyen  :-\

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #15 : 11 Ağustos 2012, 13:12:43 »
bi insan bişey yapmak isterse hertürlü yapar videolu yada videosuz resimli yada resimsiz bu onun insaniyetine kalmış bişey.yalnız sonuç geç açıklama konusuna gelirsek yeri geliyo ben bile geç açıklıyorum çünkü küçük bir bebeğim var çok zamanımı alıyor yeni kampanyalarımı bile hemen hazırlayıp duyuramıyorum sonuçlarıda mecburen bebeğimden fırsat buldukça en kısa zamanda açıklamaya çalışıyorum.bu yüzden devamlı söylüyorum beni mazur görün bebeğim var diye.çekiliş konusundada benimde aynı anda birkaç kampanyadan aynı kişinin kazandığı olabiliyor ben bile yayınlarken tedirgin oluyorum acaba şimdi bilerekmi yaptım diye düşünecekler ama aynı kişi kazandı diye o çekilişi yineleyip o kişiyede haksızlık yapamam.bu şans meselesi üst üste aynı kişinin adı çıkabiliyor.firmaların çoğuna çekilişi siz yapın diyorum ama uğraşmak istemiyorlar siz yapın yeterli diyorlar.bence güvendiğiniz blogların kampanyalarına katılın güvenmediklerinizide burda belirtinki bizlerde zan altında kalmayalım..

Çevrimdışı aralkoçu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 12 Ağustos 2012, 16:20:43 »
bi insan bişey yapmak isterse hertürlü yapar videolu yada videosuz resimli yada resimsiz bu onun insaniyetine kalmış bişey.yalnız sonuç geç açıklama konusuna gelirsek yeri geliyo ben bile geç açıklıyorum çünkü küçük bir bebeğim var çok zamanımı alıyor yeni kampanyalarımı bile hemen hazırlayıp duyuramıyorum sonuçlarıda mecburen bebeğimden fırsat buldukça en kısa zamanda açıklamaya çalışıyorum.bu yüzden devamlı söylüyorum beni mazur görün bebeğim var diye.çekiliş konusundada benimde aynı anda birkaç kampanyadan aynı kişinin kazandığı olabiliyor ben bile yayınlarken tedirgin oluyorum acaba şimdi bilerekmi yaptım diye düşünecekler ama aynı kişi kazandı diye o çekilişi yineleyip o kişiyede haksızlık yapamam.bu şans meselesi üst üste aynı kişinin adı çıkabiliyor.firmaların çoğuna çekilişi siz yapın diyorum ama uğraşmak istemiyorlar siz yapın yeterli diyorlar.bence güvendiğiniz blogların kampanyalarına katılın güvenmediklerinizide burda belirtinki bizlerde zan altında kalmayalım..
Bende öyle düşünüyorum kampanya yapıyorlar yalanları ortaya çıkca ya kampanya biter bitmez sahte bir ad soyad yazıp kapatıyorlar blogları sonra farklı isimle blog açıyor yine aynı yöntem
:) Şans

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 12 Ağustos 2012, 16:45:14 »
Bence gereksiz bir tartisma bu... Bende bir blogger olarak kampanya yapiyorum ve cekilis ile hediyelerimi veriyorum. Bircok kisi bu kampanyalara katiliyor ve sansi olan kazaniyor. Kazanan hediyesi gelene kadar hediyem nerde diye 10 kere mail atarken hediyesi ulasinca 1 kere tesekkur maili atmiyor. Bir de utanmadan o kadar emek harcayip birseyler yapan bloggerlara camur atiyorsunuz. Okadar kolaysa bu isler buyrun siz blog acinda kampanya yapip hediye dagitin gorelim. Biz heri geliyor gunde onlarca firmaya mail atiyor ve telefon gorismeleri yapiyoruz. Kendi guvenligimizi hice sayip bircok firmaya tel. Ve adres veriyoruz. Sonucta bizde sizin gibi insaniz ve bizimde isletimiz oluyor ve musait olamiyabiliyoruz.

Boyle camur atip duran arkadaslara ozelikle soyluyorum o kadar kolay oldugunu saniyorsaniz buyrun siz yapinda bizde katilalim...
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

Çevrimdışı kaktusche

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #18 : 12 Ağustos 2012, 21:30:38 »
sorun sadece sizle alakalı değil sema hanım.
sorun şu ki hiçbir açıklama yapılmadan bekletiliyoruz. ve hak verirsiniz ki bir firma bile 2 gün geç açıklayınca hepimiz sabırsızlanırken süreklilik halini alan beklemeler konusunda daha fazla geriliyoruz. üstelik sorulara cevap alınmamışsa...
facetende konuştuk sizinle tekrar aynı şeyleri yazmak istemiyorum ancak unuttunuz sanırım , 2 kampanyanız var sonuç bekleyen. biri uzatılmış taraftar koltuğu kampanyası , diğeri ann yvette  ::)

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #19 : 13 Ağustos 2012, 10:04:15 »
arkadaslar sakin olalım ilk önce...burdaki herkesin düşünceleri aynı kapıya çıkıyor...diyelim bir bloga tepkilisiniz önce o bloga mail atın,hepimizin blogunda maillerimiz var.Cevap alamıyosanız süre verin,yine alamıyosanız o zaman forumları kullanın.Haksızsınız demiyorum şikayet edene de biraz daha sükunet diyorum sadece.Ayrıca burdaki blogu olan her arkadaşa güvenebilirsiniz ki firmalarının bannerları bloglarında yer alıyor.Benim blogum biraz farklılaştı artık kendim paketler hazırlıyorum nadiren firmalarla iş yapıyorum makyaj blogu oldum 7-8 aydır.Bununla birlikte bloggerların eski videolarını izlemeyi de tavsiye ediyorum.Mesela Lerzan Abla'nınkileri ya da Pınar'ın tüm videoları duruyor.Bakabilirsiniz.Burcu'nunki zira aynı şekilde.

Diyelim sorun yaşadınız.O bloga bir daha katılmayınız.Güvendiğinize katılınız.Genelleme de yapmamış olursunuz.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter