Gönderen Konu: sebamed şampuanım gelmedi ne yapabilirim  (Okunma sayısı 2022 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tubaonde

• Usta Kampanyacı
sebamed şampuanım gelmedi ne yapabilirim
« : 19 Temmuz 2012, 15:48:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  bu blogtan kazandığım şampuan 1 ay geçmesine rağmen gelmedi blogcu arkadaş lütfen ilgilensin
UMUTSUZ YAŞANMIYOR...

Çevrimdışı ayferr24

• Usta Kampanyacı
  • rabbimin mükafatları
Ynt: sebamed şampuanım gelmedi ne yapabilirim
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2012, 15:56:39 »
bewnde kazanmıştım benimkide gelmedi .onun için sebamedin. kampanyalarına katılmayın derim .

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2012, 15:56:52 »
Kendisine mesaj atsanız çok çabuk sonuç elde ederdiniz. Masumkedi ye bildiriyorum hemen.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2012, 01:56:59 »
Sebamed ile yaptığımız kampanya sorunsuz şekilde bitmişti ancak kampanya bitişinden sonra ne kadar uğraştıysam firmadan hiçbir şekilde dönüş alamadım, Tuba Hanım'a hakkını aradığı için diyecek lafım yok ancak benim ilgisiz bir blogger olduğumu yazmasına kırıldım. Kaç firmayla kampanya yaptım, kaç kişi blogumdan hediye kazandı, sadece 2 firmada böyle bir sorun yaşadım. Firma hatalarını da lütfen bloggerlara yüklemeyin arkadaşlar, herkese kolay gibi görünüyor ama uğraştırıcı bir iş bu. Bazen ne kadar uğraşırsanız uğraşın bu durumdaki gibi ilgisiz olarak düşünülüyorsunuz.

Çevrimdışı tubaonde

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 20 Temmuz 2012, 12:57:11 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Sebamed ile yaptığımız kampanya sorunsuz şekilde bitmişti ancak kampanya bitişinden sonra ne kadar uğraştıysam firmadan hiçbir şekilde dönüş alamadım, Tuba Hanım'a hakkını aradığı için diyecek lafım yok ancak benim ilgisiz bir blogger olduğumu yazmasına kırıldım. Kaç firmayla kampanya yaptım, kaç kişi blogumdan hediye kazandı, sadece 2 firmada böyle bir sorun yaşadım. Firma hatalarını da lütfen bloggerlara yüklemeyin arkadaşlar, herkese kolay gibi görünüyor ama uğraştırıcı bir iş bu. Bazen ne kadar uğraşırsanız uğraşın bu durumdaki gibi ilgisiz olarak düşünülüyorsunuz.

Eminim işiniz zordur sizi anlayabiliyorum ilginiz için teşekkürler
UMUTSUZ YAŞANMIYOR...