Gönderen Konu: sahurda ne tüketmeli?  (Okunma sayısı 1469 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı esrauz

• Usta Kampanyacı
sahurda ne tüketmeli?
« : 16 Temmuz 2012, 18:19:17 »
arkadaşlar malum oruç ayı ve süre uzun.tok tutan yiyecekler belki sorun olmayacak ama uzun süreli susuzluk için sahurda ne tüketmeliyiz?önerisi olan var mı?önceki deneyimlerinize dayanarak ne yapmalıyız ki susamayalım?
moustache pig :D

Çevrimdışı turuncu993

• Usta Kampanyacı
Ynt: sahurda ne tüketmeli?
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2012, 18:56:34 »
turşu yeme de ne yersen ye:) geçen ramazan yaptım ben o hatayıda:)))
Şans gel bana gel bana gel bana...

Çevrimdışı kaktusche

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 16 Temmuz 2012, 20:01:26 »
ben oruç tutamıyorum çok istesemde. önceki senelerde tansiyonum sabahtan 16lara fırlıyordu ancak bu sene tam tersi, tansiyonum ve şekerim düşüyor aç kalınca. baygınlık geçiriyorum  :'( bide uzun süre yemek yemeyince tokluk hissi gelio. iftarda sofradan yarım tabak yemekle kalktığımı bilirim bi çok defa...

ama geçen sene alarm çalmamış ve kalkamamıştım. saatte baya geçti, sanırım 5ti. bitti dedim, kaçırdım demek ki Allah tutmamı istemio fln  :D . sonra bi baktım caminin ışıkları yanıo. koştum hemen mutfağa bişey hazırlamaya vaktim yoktu. yoğurt ve ekmek yedim. 3 bardak falan su içtim. beni baya tutmuştu.yani yoğurt diyorum ben  ;)

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #3 : 16 Temmuz 2012, 20:59:30 »
Marul,salatalık gibi sulu gıdalar iyi oluyor. Midede geç sindirildiğinden daha geç susamış oluyorsunuz.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sacit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 16 Temmuz 2012, 21:02:24 »
ben sahura kalkmadan bazı geceler  oruç tutuyorum   :D sahura   kalktıysam annem börek yapıyor  onlan oruç tutuyorum  :P  :D ;D
Külli Nefsin Zaikatül Mevt (Her Nefis Ölümü Tadacaktır.)