Gönderen Konu: uygun fiyatlı güneş kremi  (Okunma sayısı 5417 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
Ynt: uygun fiyatlı güneş kremi
« Yanıtla #20 : 16 Temmuz 2012, 10:57:54 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
rossmann mağazası var.size yakın mı bilmiyorum ama orada sun ozon markası var,kızıma almıştım 30 faktörlüsünü gayet uygun fiyatları bir de hiç kızarmadı kızım kendime de 20 faktörlük seyahat boyunu aldım deneyeceğim alman markasıymış.
bir de gratiste la ligne diye bir marka var onu da çok övüyorlar.bunlar uygun fiyatlı önerilerim.
bim marketlerde arko güneş ürünleri vardı 12-15 civarı fiyatlar onlar da iyi.

biraz pahalı la roche posay anthelos ve bioderma photoderm bronze var kampanyadan kazanıp memnun kaldığım yoksa ben de anca  arko,nivea vs.alabilirdim..
çok saolun bim de varsa bi bakayım diğer mağazalar yoktur heralde burda

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 16 Temmuz 2012, 11:03:45 »
rossmann mağazası var.size yakın mı bilmiyorum ama orada sun ozon markası var,kızıma almıştım 30 faktörlüsünü gayet uygun fiyatları bir de hiç kızarmadı kızım kendime de 20 faktörlük seyahat boyunu aldım deneyeceğim alman markasıymış.
bir de gratiste la ligne diye bir marka var onu da çok övüyorlar.bunlar uygun fiyatlı önerilerim.
bim marketlerde arko güneş ürünleri vardı 12-15 civarı fiyatlar onlar da iyi.

biraz pahalı la roche posay anthelos ve bioderma photoderm bronze var kampanyadan kazanıp memnun kaldığım yoksa ben de anca  arko,nivea vs.alabilirdim..
yaw bu gratis süpermiş kataloğa baktı bütün ürünler var ucuz hemde çok saolun antalyadada varmış ;D

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 16 Temmuz 2012, 11:21:38 »
1-2 lira amerikan pazarında envai çeşit krem  :D türkiyede olmayan  :D ama sen tabi ambalajı olmayan,paketi yıpranmış kremleri istemezsin  :D

şansına küs artık amerikan pazarına gidemiyorum,ramazan geldi 40 gün gidemem oruç oruç o yol ve sıcak çekilmez.geçen yaz tatiline gittiğimde 15-20 adet krem götürdüm  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 16 Temmuz 2012, 11:23:20 »
1-2 lira amerikan pazarında envai çeşit krem  :D türkiyede olmayan  :D ama sen tabi ambalajı olmayan,paketi yıpranmış kremleri istemezsin  :D

şansına küs artık amerikan pazarına gidemiyorum,ramazan geldi 40 gün gidemem oruç oruç o yol ve sıcak çekilmez.geçen yaz tatiline gittiğimde 15-20 adet krem götürdüm  :D
kardeş uygun fiyatlısından gönder bizede ya ;D