Gönderen Konu: TTNET'İN REZİLİĞİ !LÜTFEN HERKES BAKSIN.  (Okunma sayısı 4009 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drosera

• Usta Kampanyacı
  • şans ben sana güldüm sende bana gül:))))))
Ynt: TTNET'İN REZİLİĞİ !LÜTFEN HERKES BAKSIN.
« Yanıtla #10 : 09 Temmuz 2012, 01:58:40 »
ben ttnet ve telekom kadar sömürgen üç kağıtçı dilenci bir kurum daha görmedim.önceleri sınırlı internet bağlatmıştık.ama hiç 30 tl ödemedik.kota aşımı kota aşımı die kabarık faturalar ödedim.en sonunda canımıza tak etti iptal ettirdim.bir süre sonrada iptal ettik die verdikleri kampanyaların bütün tutarlarını faturalandırp gönderdiler.tam 520 tl ödedim >:( haram zıkkım olsun.başka bir firmaya geçtim hattımda sınırlı ama kafam rahat.senesi gelicek nerdeyse daha hiç kota aşımı yaşamadım.ha bide ttnet modemini kitliyor başka firmaların net bağlantısınada geçemiyorsunuz.benim parasını ödediğim aldığım modemi bana kullandırmıyor.aradım kavga bile ettim.ama yüzlerine tükürsen yağmur yağıyo derler dilenciler.şimdiki net bağlantıma modem dahil 41 tl ödüyorum.gayette rahat kullanıyorum.başka bir telefon firması bulsam telekomdanda kurtulucam.oda hep kabarık fatura.23 tl konuşmuşum 70 tl fatura geliyo.her ay kavga ediyorum ama nafile.alışmışlar milleti soymaya.bunun öteki tarafıda var.çocuklarımın rızkının hesabını rabbim soracak elbet....