Gönderen Konu: ARKADAŞLAR YARDIM ÖNEMLİ  (Okunma sayısı 2010 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
ARKADAŞLAR YARDIM ÖNEMLİ
« : 14 Temmuz 2012, 12:40:51 »
MERHABA ARKDAŞLAR BUNDAN 1BUÇUK AY KADAR ÖNCE ELEGANCE DENEN FİRMAMIDIR ARTIK HER NEYSE KAMPANYA YAPTIM HEDİYE 5 KİŞİYEYDİ AMA SÜREKLİ OYALADI HER MSJIMDA SONUNDA ÇOCUK AZARLAR GİBİ KONUŞTU ŞUAN MİSAFİRİM GELCEK DETAYLARA GREMİYORUM SONRA GİRİCEM SAYFASINDADA TEHDİT VARİ YAZILAR YAZMIŞ VEDE GRUBUNDA SİZLERDEN RİCAM BANA DESTEK OLUP BİŞEYLER YAZARMISINIZ KAMPANYAMDAN KAZANAN HANIMIN BİLE ÜZERİNE EŞİYLE BERABER GELMİŞLER GRBUNDA LÜTFEN DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİNDE KİM OLDUĞUMUZU ANLASIN

BUARADA ACELE YAZDM BÜYK HARF İÇİN ÖZÜR DİLERİM ŞİMDİ ÇIKMAM LAZIM SİLİP TEKRARA YAZAMIYCAM

LİNKLER

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı kaktusche

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: ARKADAŞLAR YARDIM ÖNEMLİ
« Yanıtla #1 : 14 Temmuz 2012, 18:49:56 »
bende zamanında bir parfüm kazandım .
site yetkilisi blogger ablamıza cenazemiz var , ilgilenemedim gibi bahaneler türetti. ama facete sürekli eğlenceli videolar paylaşmaya devam ediyordu. aylar geçti ses soluk çıkmadı. sonuç?? 1 seneyi geçti , atılan mesajlara cevap dahi vermediler

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 14 Temmuz 2012, 18:59:18 »
blog kampanyalar hep böle... illa bi sorun çıkıyo... ben bıraktım onları artık...

Çevrimdışı kaktusche

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 14 Temmuz 2012, 19:16:12 »
mesela şu anda da forumdan bir arkadaş son gün 8 temmuz demişti bi kampanya için blog sayfasında,  hala kampanyaya katılanlar var. üstelik bilgilendirme de yapmıyor. sorulan soruya cevap dahi vermiyor.
yani belli kişilerin blog çekilişlerine katılmak ve güvenirliliği ispatlanmış firmaların kampanyalarını yapmak lazım...